Přechod z neschopenky na MD

Anonymní
12.10.20 11:15

Přechod z neschopenky na MD

Ahojda, ráda bych se zeptala. Byla jsem na neschopence z důvodu rizika předčasného porodu. Hodně se mi zkracoval čípek a brala jsem nějaké léky. Teď 25.9. jsem nastoupila na mateřskou, ale peníze ze sociálky za neschopenku mi ještě nepřišly. 8o Nevíte jak to je, když takto někdo přechází na mateřskou? Přijdou peníze později, než obvykle? Vždy chodily nejdéle do desátého.
Děkuji za zkušenosti :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.10.20 11:32

Mě ukončil neschopenku Dr tuším k 5. 10 a nastoupila jsem na mateřskou, ale peníze už mi za neschopenku přišly. Takže příští měsíc mi přijde normálně mateřská.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.20 11:42

Jinak mě chodili peníze různě, jak to Dr poslal do práce, někdy jedenáctého, někdy čtrnáctého, párkrát i okolo dvacátého no.

• Citovat
  • Nahlásit
2168
12.10.20 11:44
@Anonymní píše:
Ahojda, ráda bych se zeptala. Byla jsem na neschopence z důvodu rizika předčasného porodu. Hodně se mi zkracoval čípek a brala jsem nějaké léky. Teď 25.9. jsem nastoupila na mateřskou, ale peníze ze sociálky za neschopenku mi ještě nepřišly. 8o Nevíte jak to je, když takto někdo přechází na mateřskou? Přijdou peníze později, než obvykle? Vždy chodily nejdéle do desátého.
Děkuji za zkušenosti :)

A ukončenou neschopenku u lékaře k 24.9. máš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2725
12.10.20 11:58

Byla PN ukončena? Jinak mně to došlo klasicky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.20 13:30

Právě, že sestřička říkala, že mi to ukončuje. Byla jsem na prohlídce 23.9. a hned ten den jsem vezla papír o mateřské do práce. Vedoucí to hned zaslala účetní. 8o ale do (a včetně) 24.9. bych měla mít nemocenskou a nic. Kamarádka už peníze dostala v pátek. :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
2168
12.10.20 14:17

Tak ještě vydrž. Mě ta poslední neschopenka také přišla o několik dní později než standardně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama