Přechod z nutlilonu 2 ha na Nutrilon 2 Profutura

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terucha6
Nováček 3 příspěvky 1 inzerát 02.04.18 19:42
přechod z nutlilonu 2 ha na Nutrilon 2 Profutura

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s přechodem z Nutrilonu 2 HA na Nutrilon 2 Profutura, popř. na jiné UM? :think:
 Děkuji

Nejnovější recenze z kategorie Kojenecké mléko

Reklama

Reakce:

Aradhell
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 03.04.18 17:50

Já přecházela z Nutrilonu ha na Nutrilon normální po šestinedělí, beze změn. Záleží, proč byl Nutrilon ha naordinovan

Terucha6
Nováček 3 příspěvky 1 inzerát 03.04.18 18:34
@Aradhell píše:
Já přecházela z Nutrilonu ha na Nutrilon normální po šestinedělí, beze změn. Záleží, proč byl Nutrilon ha naordinovan

No my ho máme, protože máme s manželem ekzém…Malá teď bude mít 11m a hodně trpí na zácpu(zkoušeli jsme snad všechno), tak mě napadla změna mléka, lékařka nám v půl roce řekla, že to nechá na nás, ale mám obavy z toho jak to Malá přijme…Na Nutrilonu jsme od porodnice :nevim:

Aradhell
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 03.04.18 18:40

@Terucha6
Malá mela taky Nutrilon ha od porodnice, já jako dítě měla atopický ekzém, tak proto. Po šestinedělí jsem přešla na Nutrilon profutura a vše v pořádku, teď budem přecházet na dvojku

Terucha6
Nováček 3 příspěvky 1 inzerát 03.04.18 18:44

@Aradhell Děkuji moc…Zkusíme a uvidíme…Snad bude chutnat…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Tajná párty ve Varech: Robert Pattinson to na večírku pořádně roztočil

Spadla z něj nervozita? Robert Pattinson se sice svým karlovarským fanouškům... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama