Přechod z Nutrilonu Allergy Care na Nutrilon 1

Anonymní
10.1.21 22:45

Přechod z Nutrilonu Allergy Care na Nutrilon 1

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s přechodem z Allergy care na Nutrilon 1? Malá měla ABKM (krvavý hlen ve stolici) - hned dostala neocate a dobrý, pak jsme přešli na Nutrilon Allergy care syneo a teď pomalu přecházíme na normální Nutrilon 1. Malá je teď pár dní nějaká neklidná, plačtivá, mrzutá a pořádně nespí. Je to běžné u přechodu na jiné mléko a přejde to? Nebo by to mohlo být tou alergii? Jinak nepozoruji žádné změny, tedy stolici má žlutější a asi víc smrdí.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
501
10.1.21 22:59

Kolik ji je a proc uz prechazite? Nejste hlidani na alergologii? ABKM mela potvrzenou doktorem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 23:33
@Neuz píše:
Kolik ji je a proc uz prechazite? Nejste hlidani na alergologii? ABKM mela potvrzenou doktorem?

Jsou jí 4 měsíce. Na alergologii nechodíme, řešili jsme to jen na gastroenterologii, kde ji diagnostikovali ABKM. Tam nám taky teď řekli, že máme zkusit přejít na normální mléko. A že kdyby měla zase krev ve stolici, tak se máme vrátit k Allergy care aspoň na půl roku.

• Citovat
  • Nahlásit
501
10.1.21 23:42
@Anonymní píše:
Jsou jí 4 měsíce. Na alergologii nechodíme, řešili jsme to jen na gastroenterologii, kde ji diagnostikovali ABKM. Tam nám taky teď řekli, že máme zkusit přejít na normální mléko. A že kdyby měla zase krev ve stolici, tak se máme vrátit k Allergy care aspoň na půl roku.

Tak to hledim… My mame ABKM od 2.mesice… ted nam budou dva a jen velmi pomalu najizdime na kravskou bilkovinu… A mleko mame davat az jako posledni…
Meli jsme teda prujmy a hodne ekzemy.. chodime na alergologii a postupne zavadime…od vareneho hovezi masa, tvrdeho syru, tvarohu..vse tepelne upravene… Tohle mi prijde hrozne brzy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.21 09:48
@Neuz píše:
Tak to hledim… My mame ABKM od 2.mesice… ted nam budou dva a jen velmi pomalu najizdime na kravskou bilkovinu… A mleko mame davat az jako posledni…
Meli jsme teda prujmy a hodne ekzemy.. chodime na alergologii a postupne zavadime…od vareneho hovezi masa, tvrdeho syru, tvarohu..vse tepelne upravene… Tohle mi prijde hrozne brzy…

No my jsme měli problémy hned po narození, říkali že některé děti mají ABKM kvůli nedozrálému trávicímu systému a že se to časem nejspíš srovná. Proto takhle zkoušíme, jestli už trávicí systém dozrál. Nejdřív měla neocate, pak jsme přešli na Nutrilon Allergy care a teď zkoušíme přejít na normální nutrilon. Asi to je trochu jiné než u vás. Testy na alergii se u takhle malých dětí prý nedělají (že nejsou úplně průkazné) a je potřeba zkoušet reakci. Já akorát nevím jaká reakce je běžná u přechodu na jiné mléko a co už by mohlo značit problém s mlékem…

• Citovat
  • Nahlásit
501
11.1.21 11:01

My to meli taky od narozeni, ale prisli jsme na to, az pozdeji… Delali nam testy i na jine…prijde mi to trdy brzo.. a jeste hned nasadim plnou palbu mleka… Muze bolet brisko a az za dyl se to projevit… Nas dr varovala, ze mohou byt i silne reakce, kdy deti skoncily v nemocnici…takze my zacali pozvolna az tak od 8.mesice…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.21 12:06
@Neuz píše:
My to meli taky od narozeni, ale prisli jsme na to, az pozdeji… Delali nam testy i na jine…prijde mi to trdy brzo.. a jeste hned nasadim plnou palbu mleka… Muze bolet brisko a az za dyl se to projevit… Nas dr varovala, ze mohou byt i silne reakce, kdy deti skoncily v nemocnici…takze my zacali pozvolna az tak od 8.mesice…

Aha… Tak já doufám že doktorka na gastru ví co dělá, a když jsem to říkala pediatrovi tak taky nic nenamítal. Přecházíme pomalu, od jedné dávky, teď jsme 5 dní na třech dávkách a budu přidávat čtvrtou, pátou, šestou a sedm bude plně převedena. Samozřejmě ji sleduji, proto se tu ptám na její neklid, na nutrilonu píšou že trvá asi týden než si dítě na nové mléko zvykne tak to je třeba normální…?

• Citovat
  • Nahlásit
501
11.1.21 12:49

No tezko rict… Uvidite…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1511
13.1.21 17:17

Dcerka má teď NAC budou jí dva roky a máme přecházet nejdřív na Nutrilon HA.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat