Přechod z Nutrilonu AR 2 na jiné UM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Prosinčátko
Závislačka 4122 příspěvků 10.07.09 11:27
Přechod z Nutrilonu AR 2 na jiné UM

Ahoj holky,
prosím o radu. Kojila jsem plně asi 5měsíců, pak jsem musela začít přikrmovat a jelikož měla malá reflux musela jsem jí dávat mlíčko proti ublinkávání - Nutrilon AR. Teď už bude mít malá 8 měsíců a já bych chtěla přejít na normální UM - např.BEBU Premium 2
Máte některá zkušenost se změnou značky UM???

Reakce:

masozravka
Kelišová 6927 příspěvků 10.07.09 13:23

Ahoj,
mala na tom byla stejne. Pak mela HAMI a dohustovala jsem Nutritonem, problem nemela, uz jedla i normalni jidlo a mleko nemela tak casto. Normalni mleko, myslis bez zahustovani?

At chutna :-)

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.09 20:24
mlíčko

Ahoj, já mám velice dobré zkušenosti s Hami 2, moji Kačence chutná a navíc obsahuje směs prebiotik. K tomu dávám ještě Hami 2 Hajaja po kterým krásně spinká a nechá vyspat i mě :)

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 15.07.09 22:25

sice se rika ze se nemaji menit znacky mlek u miminek…ale podle me se nic stat nemuze…ja u male v mesici musela zmenit ctyri druhy mleka abych zjistila co ji nejvic vyhovuje…proste od toho ty znacky jsou aby se zkouselo…kazde dite je jine

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 23.07.09 20:12

Zrovna jsem se dozvěděla, že můj synovec taky měl nutrilon AR, ale pak přešli na HAMI a ekzém, který se mu u nutrilonu objevil, zase zmizel.

Sandy27
Nováček 1 příspěvek 26.07.09 21:48
Re: Přechod z Nutrilonu AR 2 na jiné UM
Prosinčátko píše:
Ahoj holky,
prosím o radu. Kojila jsem plně asi 5měsíců, pak jsem musela začít přikrmovat a jelikož měla malá reflux musela jsem jí dávat mlíčko proti ublinkávání - Nutrilon AR. Teď už bude mít malá 8 měsíců a já bych chtěla přejít na normální UM - např.BEBU Premium 2
Máte některá zkušenost se změnou značky UM???

Ahoj zkus Hami2..malá přešla na Hami bez problémů. Klidně spinká a nebudí se. Kamarádka ho také používá a také bez problémů

janinkacumacek
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 27.07.09 07:04

No dle mého názoru budeš muset sama zjistit co jí sedne, jíst (pít) to bude ona :lol: Hlavně začni levnější (ekomomicky) přijatelnějším UM.
Teď jsme přešli na Sunar prémium právě z Nutrilonu obyč (předtím comfort) a myslím že Hami je ve stejné cenové kategorii. Dáváš příkrmy, tak spotřeba UM se sníží.

Jo úplně nejlepší je koupit si vzorky v lékárně nebo na vebu výrobců Um si o ně zažádat.

Agneska4
Nováček 7 příspěvků 27.07.09 09:09
UM

jojo, my jsme taky na Hami 2, a úplně v pohodě si na to zvykla :)

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 27.07.09 12:15

my jsme taky na hami2 a supr :)

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.09 16:43
Hami

mojí Terunce zatím Hami vyhovuje nejvíce, ostatní mi bohužel odmítá.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >