Reklama

Přechod z Nutrilonu AR 2 na jiné UM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Prosinčátko
Závislačka 4122 příspěvků 10.07.09 11:27
Přechod z Nutrilonu AR 2 na jiné UM

Ahoj holky,
prosím o radu. Kojila jsem plně asi 5měsíců, pak jsem musela začít přikrmovat a jelikož měla malá reflux musela jsem jí dávat mlíčko proti ublinkávání - Nutrilon AR. Teď už bude mít malá 8 měsíců a já bych chtěla přejít na normální UM - např.BEBU Premium 2
Máte některá zkušenost se změnou značky UM???

Reklama

Reakce:

masozravka
Kelišová 6927 příspěvků 10.07.09 13:23

Ahoj,
mala na tom byla stejne. Pak mela HAMI a dohustovala jsem Nutritonem, problem nemela, uz jedla i normalni jidlo a mleko nemela tak casto. Normalni mleko, myslis bez zahustovani?

At chutna :-)

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.09 20:24
mlíčko

Ahoj, já mám velice dobré zkušenosti s Hami 2, moji Kačence chutná a navíc obsahuje směs prebiotik. K tomu dávám ještě Hami 2 Hajaja po kterým krásně spinká a nechá vyspat i mě :)

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 15.07.09 22:25

sice se rika ze se nemaji menit znacky mlek u miminek…ale podle me se nic stat nemuze…ja u male v mesici musela zmenit ctyri druhy mleka abych zjistila co ji nejvic vyhovuje…proste od toho ty znacky jsou aby se zkouselo…kazde dite je jine

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 23.07.09 20:12

Zrovna jsem se dozvěděla, že můj synovec taky měl nutrilon AR, ale pak přešli na HAMI a ekzém, který se mu u nutrilonu objevil, zase zmizel.

Sandy27
Nováček 1 příspěvek 26.07.09 21:48
Re: Přechod z Nutrilonu AR 2 na jiné UM
Prosinčátko píše:
Ahoj holky,
prosím o radu. Kojila jsem plně asi 5měsíců, pak jsem musela začít přikrmovat a jelikož měla malá reflux musela jsem jí dávat mlíčko proti ublinkávání - Nutrilon AR. Teď už bude mít malá 8 měsíců a já bych chtěla přejít na normální UM - např.BEBU Premium 2
Máte některá zkušenost se změnou značky UM???

Ahoj zkus Hami2..malá přešla na Hami bez problémů. Klidně spinká a nebudí se. Kamarádka ho také používá a také bez problémů

janinkacumacek
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 27.07.09 07:04

No dle mého názoru budeš muset sama zjistit co jí sedne, jíst (pít) to bude ona :lol: Hlavně začni levnější (ekomomicky) přijatelnějším UM.
Teď jsme přešli na Sunar prémium právě z Nutrilonu obyč (předtím comfort) a myslím že Hami je ve stejné cenové kategorii. Dáváš příkrmy, tak spotřeba UM se sníží.

Jo úplně nejlepší je koupit si vzorky v lékárně nebo na vebu výrobců Um si o ně zažádat.

Agneska4
Nováček 7 příspěvků 27.07.09 09:09
UM

jojo, my jsme taky na Hami 2, a úplně v pohodě si na to zvykla :)

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 27.07.09 12:15

my jsme taky na hami2 a supr :)

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.09 16:43
Hami

mojí Terunce zatím Hami vyhovuje nejvíce, ostatní mi bohužel odmítá.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >