Přechod z nutrilonu na HiPP combiotik

27.7.20 12:39

Přechod z nutrilonu na HiPP combiotik

Ahoj, jaky máte zkušenosti s nutrilonem 1? Malej se poslední dobou kroutí a hrozně pláče po krmení. Doktorka říkala že by to nechala, že Nutrilon je dobrý.., ale co když je to po tom mléku, nechci ho nechat trpět… Je mu přes měsíc a zhruba od začátku jsme na tomto mlicku.. Ráda bych zkusila HiPP combiotik? Máte zkušenost i stimhle mlékem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1653
27.7.20 12:59

Ahoj. Řešila jsem teď nedávno tuhle změnu. Mám 3,5m dceru a po nutrilonu kadila hrozně hustý bobek. Asi jako plastelínu. A strašně u toho plakala. Dala jsem HiPP a je to lepší. Stolice není tak tuha. Každopádně ty máš měsíční miminko, to bude trpět na prdy ještě nějaký ten čas, než se začne hýbat. Změnu zkusit můžeš, ale myslím si, že prdy bude mít furt. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.20 13:06

Právě jak poznám že je to z prdiku nebo z mléka??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8633
27.7.20 13:11

Nepoznáš. Pokud mu na začátku mléko sedělo a najednou ho bolí bříško, spíš se rozjely koliky. Většinou to přichází kolem šestinedělí. Já třeba z Hippu přecházela na Aptamil(v ČR Nutrilon), protože malá se po něm nevykadila. Aptamil Comfort(je přímo na léčbu těch tříměsíčních kolik) pak 2 a teď už má trojku. Ale sem tam i tak plakala, když ji pupík bolel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1653
27.7.20 14:20
@Michaelaa90 píše:
Právě jak poznám že je to z prdiku nebo z mléka??

Poznáš to leda stolicí. Má ji normální, bolí ji brisko z prdu. :nevim: ale kolem 3-4t prdy začínají a končí kolem 3 m. Mléko bych ji neměnila v případě, že má pěknou stoličku :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.20 14:42

Tet už kaká každý den ale myslím že proto že mu davam bio Gaia, do té doby taky byla zácpa, tvrdí bobky a taky bolení.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama