Přechod z plného kojení na UM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verdys
Stálice 90 příspěvků 14.11.14 17:01
Přechod z plného kojeni na UM

Ahoj,
potrebuji Vaši radu :-)… Mam skoro 8mi mesicni dcerku a uz ji nestačí moje mlicko :-(, proto musím dávat i UM, jenze nastal problém - vůbec mi nechce sát z lahvičky ( kasi ji ze lžičky, a caj mi pije z netekouciho hrnicku nebo také ze lžičky, z toho hrnicku se ale moc extra nenapije ). Kdyz ji připravim UM tak tu savicku kouše, ocucava- přijde mi, ze nevi co s tim, uz jsem zkusila vse, savicka teče jak ma, zkusila jsem vyměnit savicky, mlicko ji chutná. Max.jsi z toho cucne, ale proste nevi, ze to ma vypít :-(((… Uz jsem nacetla x veci a proste nic :-(((… Svoje mlicko každým dnem mam miň a míň, uz bych chtěla, aby se najedla z toho UM. :think:
Děkuji Vam.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Lejaa
Echt Kelišová 8960 příspěvků 14.11.14 17:03

Zkus koupit jiný mlíko a jinou flašku, myslím jiné značky. Doporučuji Sunar a lahvičky MAM

Lejaa
Echt Kelišová 8960 příspěvků 14.11.14 17:04

A taky zaveď více příkrmů

Verdys
Stálice 90 příspěvků 14.11.14 17:07

To všechno jsem uz zkusila..:-(

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65109 příspěvků 14.11.14 17:09

@Verdys Tak v 8 měsících už snad jí příkrmy, tak zas není taková tragédie, že je MM méně ne :think:

Sluka
Generální žvanilka 20157 příspěvků 14.11.14 17:10
@Verdys píše:
Ahoj,
potrebuji Vaši radu :-)… Mam skoro 8mi mesicni dcerku a uz ji nestačí moje mlicko :-(, proto musím dávat i UM, jenze nastal problém - vůbec mi nechce sát z lahvičky ( kasi ji ze lžičky, a caj mi pije z netekouciho hrnicku nebo také ze lžičky, z toho hrnicku se ale moc extra nenapije ). Kdyz ji připravim UM tak tu savicku kouše, ocucava- přijde mi, ze nevi co s tim, uz jsem zkusila vse, savicka teče jak ma, zkusila jsem vyměnit savicky, mlicko ji chutná. Max.jsi z toho cucne, ale proste nevi, ze to ma vypít :-(((… Uz jsem nacetla x veci a proste nic :-(((… Svoje mlicko každým dnem mam miň a míň, uz bych chtěla, aby se najedla z toho UM. :think:
Děkuji Vam.

Upřímně řečeno, UM bylo vynalezeno jako ne příliš kvalitní náhražka za mateřské mléko pro ty, co kojit nemohou (např. pro Afričany je to zajísté spása). Už jsem i na jednom sloveském laktačním serveru o příkrmech četla, že z kojení se má přecházet na „dospělou“ stravu, že to UM je zbytečná vsuvka, která nás vycucává z peněženek. S tím nemohu než souhlasti.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65109 příspěvků 14.11.14 17:11

@Sluka Jo, já s tím taky souhlasím a moje děti 100% ani jedno UM nevzalo do pusy a to ani v kaši.

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 14.11.14 17:15

No a ma hlad? Takhle mi ocucaval flasku s UM syn, kdyz jednoduse nemel hlad :nevim: Z ceho usuzujes, ze tvoje mleko nestaci? V tomto veku je bezne caste nocni kojeni, ale hlady to neni.

Verdys
Stálice 90 příspěvků 14.11.14 17:16

No jo, ale díte do určitého roku ma mit denne min.1/2 mlika. Ji normálně přikrmy, ovoce apod,

Verdys
Stálice 90 příspěvků 14.11.14 17:18

Usuzuji- za 2mesice moc nenabrala a ja sama na sobe vidím změnu, ze toho mlicka uz moc neni. Rozhodne jsem jsi to nevycucla z prstu :-D a nezacnu tuhle diskuzi jen tak.

berry4
Nadpozemská drbna 28366 příspěvků 14.11.14 17:19

Tak jí udělej nůžkama trochu větší díru do dudlíku, at´to víc teče a ona je nucená polykat.
Nebo kup picí hrníček, snad nemáš tak blbé dítě, aby se nenaučilo pít z hrnku, to přeci zvládá každé dítě 8o

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 14.11.14 17:21

@Verdys : co znamená ze nepribrala? Kolem 8 měsíce můžou děti přibrat jen 150-200 g měsíc a je to v pořádku, už maji víc pohybu.

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 14.11.14 17:22
@Verdys píše:
Usuzuji- za 2mesice moc nenabrala a ja sama na sobe vidím změnu, ze toho mlicka uz moc neni. Rozhodne jsem jsi to nevycucla z prstu :-D a nezacnu tuhle diskuzi jen tak.

No ale deti v tomto veku uz moc nepribiraji, hybou se, rustova krivka uz neni tak strma. Moje deti do 4 mesicu nabiraly kilo mesicne, pak to zaclo jit dolu, jakmile objevily nejaky novy pohyb, vaha se prakticky zastavila.
Jinak mliko neni videt. Nalitost/nenalitost prsou nevypovida nic o mnozstvi

Run
Generální žvanilka 20654 příspěvků 14.11.14 17:23

Jenze do pul litru mlika se pocita i jogurt, kase a tak. Takze ji klidne staci si navic dvakrat denne cucnout a mate splneno.

Námořnička
Kecalka 316 příspěvků 14.11.14 17:29

@Verdys Chápu. U nás je to stejné. Malá má 9,5M a stále kojím, tedy už jen po koupání, v noci a nad ránem. Zbytek zvládáme příkrmy. Chtěla jsem už dříve nahradit kojení UM, ale nepochodila jsem. Malá prostě veškeré láhve odmítá. Zkoušela jsem různá mléka, různé savičky. Čaj pije z hrníčku s pítkem, ale moc toho nevypije, spíš jen na zapíjení příkrmů, takže když jsem ji tam dala mléko, tak to stejně nevypila. Už to neřeším. To kojení jí stačí. Přece jen se počet mléčných dávek snižuje.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >