Přechod z rodičovské na mateřskou, co vše vyřídit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evcaB
Kecalka 492 příspěvků 12.12.16 20:41
Přechod z rodičovské na mateřskou, co vše vyřídit?

Holky, chtěla bych se zeptat, co vše vyřídit při přechodu z rodičáku na mateřskou? Jsem zaměstnána na dobu neurčitou, teď jsem na rodičáku a na mateřskou budu nastupovat od 1.1.Příští týden na kontrole na gyndě dostanu ten papír ohledně nástupu na PPM, ten zanesu do práce, pak zajdu na sociálku, kde budu chtít denní vyměřovací základ(to mi dají nějaký papír hned nebo pošlou poštou?) a pak zajdu na úřad práce, kde ukončím stávající rodičák a musím ještě mít vyplněné nějaké papíry? Že bych si to rovnou nachystala. Díky za odpovědi

Reakce:

Ice79
Závislačka 2613 příspěvků 12.12.16 21:31

To je snad naopak, ne? PPM a pak rodičák.

Ice79
Závislačka 2613 příspěvků 12.12.16 21:32

Leda že bys měla druhé dítko. :oops: :kytka:

evcaB
Kecalka 492 příspěvků 12.12.16 21:41

@Ice79 Naopak ne, je to další dítě, teď jsem se synem na rodičáku.

Ice79
Závislačka 2613 příspěvků 12.12.16 21:47
@evcaB píše:
@Ice79 Naopak ne, je to další dítě, teď jsem se synem na rodičáku.

Jj, už jsem pochopila. :) Omlouvám se. :kytka:

Sisi137
Neúnavná pisatelka 16732 příspěvků 12.12.16 21:50

Ted jsem to resila-do prace jsem posilala papir k materske a na úp je potreba vyplnit zadost o zruseni rodicovskeho prispevku.

evcaB
Kecalka 492 příspěvků 12.12.16 21:54

@Ice79 V pohodě ;)

evcaB
Kecalka 492 příspěvků 12.12.16 21:54

@Sisi137 Děkuji :)

achesa1
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 13.12.16 09:08

Ahoj, mám to úplně stejně. Jsem teď s prvním dítětem na rodičáku. Včera jsem šla na pracák, abych upřesnila datum ukončení (měla jsem původně leden, tedy abych do konce prosince dočerpala celých 220 tis.) a k 1.1. nastupuju na druhou mateřskou (tedy doufám, v pátek jdu na gyndu, snad mi doktorka nebude dělat problémy, protože před těmi 3 roky tvrdila, že můžu nastoupit buď 6 nebo 8 týdnů před TP a já to budu mít 6 týdnů a 2 dny). A pak dám do práce lístek od doktorky a to je snad vše. Víc běhání bylo potom při přestupu z mateřský na rodičák (nejdřív sociálka a pak pracák).

evcaB
Kecalka 492 příspěvků 13.12.16 11:38

@achesa1 Děkuji moc :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >