Reklama

Přechod z rodičovské na mateřskou, co vše vyřídit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evcaB
Kecalka 492 příspěvků 12.12.16 20:41
Přechod z rodičovské na mateřskou, co vše vyřídit?

Holky, chtěla bych se zeptat, co vše vyřídit při přechodu z rodičáku na mateřskou? Jsem zaměstnána na dobu neurčitou, teď jsem na rodičáku a na mateřskou budu nastupovat od 1.1.Příští týden na kontrole na gyndě dostanu ten papír ohledně nástupu na PPM, ten zanesu do práce, pak zajdu na sociálku, kde budu chtít denní vyměřovací základ(to mi dají nějaký papír hned nebo pošlou poštou?) a pak zajdu na úřad práce, kde ukončím stávající rodičák a musím ještě mít vyplněné nějaké papíry? Že bych si to rovnou nachystala. Díky za odpovědi

Reklama

Reakce:

Ice79
Závislačka 2567 příspěvků 12.12.16 21:31

To je snad naopak, ne? PPM a pak rodičák.

Ice79
Závislačka 2567 příspěvků 12.12.16 21:32

Leda že bys měla druhé dítko. :oops: :kytka:

evcaB
Kecalka 492 příspěvků 12.12.16 21:41

@Ice79 Naopak ne, je to další dítě, teď jsem se synem na rodičáku.

Ice79
Závislačka 2567 příspěvků 12.12.16 21:47
@evcaB píše:
@Ice79 Naopak ne, je to další dítě, teď jsem se synem na rodičáku.

Jj, už jsem pochopila. :) Omlouvám se. :kytka:

Sisi137
Neúnavná pisatelka 16732 příspěvků 12.12.16 21:50

Ted jsem to resila-do prace jsem posilala papir k materske a na úp je potreba vyplnit zadost o zruseni rodicovskeho prispevku.

evcaB
Kecalka 492 příspěvků 12.12.16 21:54

@Ice79 V pohodě ;)

evcaB
Kecalka 492 příspěvků 12.12.16 21:54

@Sisi137 Děkuji :)

achesa1
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 13.12.16 09:08

Ahoj, mám to úplně stejně. Jsem teď s prvním dítětem na rodičáku. Včera jsem šla na pracák, abych upřesnila datum ukončení (měla jsem původně leden, tedy abych do konce prosince dočerpala celých 220 tis.) a k 1.1. nastupuju na druhou mateřskou (tedy doufám, v pátek jdu na gyndu, snad mi doktorka nebude dělat problémy, protože před těmi 3 roky tvrdila, že můžu nastoupit buď 6 nebo 8 týdnů před TP a já to budu mít 6 týdnů a 2 dny). A pak dám do práce lístek od doktorky a to je snad vše. Víc běhání bylo potom při přestupu z mateřský na rodičák (nejdřív sociálka a pak pracák).

evcaB
Kecalka 492 příspěvků 13.12.16 11:38

@achesa1 Děkuji moc :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama