Reklama

Přechod z tykání na vykání v práci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 17:50
Přechod z tykání na vykání v práci

Jak na to? Kolega se vrátí po dlouhodobém pracovním úrazu do práce. Zjistila jsem, že na mě donáší a další věci :zed:, tak mu chci nabídnout vykání. Jak to udělat profesionálně?

Reklama

Reakce:

arinecka
Závislačka 4654 příspěvků 16.09.18 17:53

A před tím jste si tykali? Tak mu začni při rozhovoru vykat a když se bude divit proč, tak mu řekni že pro oba bude lepší když se vrátíte k vykání :nevim:

Lioness34
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 16.09.18 17:55

Pokud už si tykáte jento většinou cesta k dalšímu boji. Lepší je dělat ze nevíš ze to děla a data i pozor. Pokud trvas na vykání - janteda nechapu moc tykání v práci většinou to nic dobrého nedělá - když té chce někdo poslat do haje, tak při vykání se to děla hur - každopádně asi bych za nim sla a řekla ze možná bude lepší když si zase budeme vykat.

Vercsi148
Kecalka 235 příspěvků 16.09.18 17:57

To je jakoby si dítě chtělo dospělácky vydupat bonbon..přijde mi to trochu trapný…
Bav se s nim jen v rámci pracovních věcí a žádný kamaradíčková­ní,pokud ti dělá zle…a je to

Malike
Extra třída :D 11636 příspěvků 16.09.18 18:00
@Anonymní píše:
Jak na to? Kolega se vrátí po dlouhodobém pracovním úrazu do práce. Zjistila jsem, že na mě donáší a další věci :zed:, tak mu chci nabídnout vykání. Jak to udělat profesionálně?

Vše narovinu…říct mu že se ti k tobě doneslo,že tě pomlouvá a že tykaní je jen pro přátelé a to vy dva po tom všem nejste.

Kelsey
Hvězda diskuse 44431 příspěvků 16.09.18 18:01

Tez mi to prijde trapne. Donasec bude stejne donaset, prestoze bude vykat.

TMana
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 16.09.18 18:06

Jakože po přechodu na vykání přestane donášet? Zajímavá logika.

tulipán
Závislačka 2943 příspěvků 16.09.18 18:12

Nechal bych tykani. Akorat se ztrapnis bude to vykladat jako historku, jak ses urazila a on netusi proc. Omezila bych komunikaci, nesmala se vtipum, nesedala u obeda k jeho stolu,pokud by to nebylo trapne.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1691 příspěvků 16.09.18 18:20

Trochu detinsky, ne ? Myslis, ze ho tim jako potrestas, kdyz mu zacnes zase vykat ? :mrgreen:

nostress
Extra třída :D 13184 příspěvků 16.09.18 18:25
@Anonymní píše:

Z tykání přejít na vykání jde profesionálně udělat jenom těžko.Nechala bych tykání, ale slušně a na rovinu si s ním vyjasnila, proč donáší, a jiné věci.

Russet
Extra třída :D 10883 příspěvků 16.09.18 18:57
@Anonymní píše:

Trapné nabízet zpět vykání. Omez s ním kontakt na minimum a nevšímej si toho.

smudlinky
Závislačka 2518 příspěvků 360 inzerátů 16.09.18 20:21

taky mi přijde divné, si s někým po tykání začít vykat. Vypadá to hodně podivně, byvila bych se jen o pracovních věcech, je možné, že donáší někdo úplně jiný, nebo je těch jedinců co donáší víc.

Vyvy
Povídálka 43 příspěvků 16.09.18 21:30

Jak říkají ostatní… normálně bych si s ním tykala, ale řešit jen pracovní věci… Jinak si ho vůbec nevšímej. Taky jsem měla v práci podrazáčka a nikdy mě nenapadlo si s ním začít znovu vykat :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >