Přechod z um ha 1 na pokračovací um

29
8.7.20 20:40

Přechod z um ha 1 na pokračovací um

Ahoj holky, od narození dáváme hipp ha 1, ani já, ani tatínek nebyl alergický ale bylo nám to doporučeno už v porodnici a i naší dětskou dr, tak jsme u toho zůstali, ptala jsem se proč a říkala, že je to prevence a hlavně my trpěli na prdíky, tak je to lehčí na strávení, půl rok utekl a dr říkala že už můžeme přejít na normální um a klidně střídat. Tak jsem koupila hipp 2 combiotik a malá ho vůbec nechce. Zkusí a vyhazuje mi flašku rukama, když namíchám původní um pije normálně, dostala jsem ještě vzorky hami 2 a to samé, mají ty normální mléka k více pěnivou strukturu. Jak přejít na normální um? Zkoušet dál nabízet? Nebo zkusit dát do 1 um třeba 3 odměrky ha a 1 odměrku pokračovacího? Jak jste to dělaly? Nechci pokračovat v ha 2, je to zbytečné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3303
8.7.20 20:48

No nechápu to jejich preventivně. To jsem ještě neslyšela.. Jinak asi furt nabízet.. Zkoušet i jiná mleka.. Myslím že Sunar má s příchutí. Ale určitě je nemichej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17582
8.7.20 21:13

Hele ono ty pokracovaci maji jinou chut, ze mu chutnalo jedno neznamena, ze pokracovaci mu bude chutnat stejne. Ja treba davala sunar, ale ten od roka uz mu tolik nejel, tak sem presla na babylove, to mu zas nechutnalo to pocatecni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
8.7.20 21:15

@Kriss Tina

To je mi jasné, mám i hami na dobrou noc a ta samá reakce no nic zkusím ráno normální hami, mám vzorky a budu nabízet dál nebo hledat dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14386
8.7.20 22:20

Paní z nutrilonu poradila míchat jak píšeš, během deseti dnů přešel na nové. Speciální jsem třepala, normální musíme jen míchat lžíci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama