Reklama

Přechod ze Sunaru 1 na 2

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katrinacek1 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 21:11
Přechod ze sunaru 1 na 2

Ahoj holky. Chci se zeptat, naše malá má teď něco přes 6 měsíců, je na sunaru complex 1… Po všech možných pataliich s bolestmi bříška a zvracením konečně mléko které jakž takž sedí… Před měsícem jsme měli asi tři týdenní krizi kdy nepila mléko vůbec, teď už ho pije na spaní. (na poledne po obědě a na noc) tzn pouze dvakrát denně. Zbytek papá zeleninu, ovoce, kaše. Bohužel do ní více mléka nenaleju, ale nijak nám nestradá a nabírá pěkně :-) jen bychom teď měli přejít na Sunar complex 2 a já mám z toho hrůzu protože mám za to že to mléko přestala pít po častých změnách Um( kojená do 4M) za dva měsíce jsme vystřídali 4 značky… Takže k dotazu, je mezi těmi mleky velký rozdíl? Mám má mysli chuťově atd, bojím se toho aby se mi zase nějak nezasekla a nezačala ho odmítat, popř, aby zase neměla nějaké bolení bříška.. Děkuji za reakce.

Reklama

Reakce:

katrinacek1 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 21:14

Ježíš, teď jsem si všimla překlepu v názvu, telefon my to někdy opravuje :( a bohužel mi to nejde editovat tak ae omlouvám všem češtinářům:-)

Gepardice
Ukecaná baba ;) 1161 příspěvků 03.01.17 21:27

Ja je chutnala a rozdil jsem nepoznala. Holka taky ne. A to ona pozna jiny mleko. I jen jednu odmerku jineho mezi sesti sunarovymi. Jednou jsem koupila jiny a nechtela ho. Tak jsem myslela, ze ho zuzitkuju aspon takhle. Nedavno maly nedopil svoji porci, nechal docela hodne. Bylo mi lito to vylit, tak jsem to nakombinovala s jejim sunarem 5 a chutnalo ji. Tam je akorat trochu rozdil ve vyzivovych hodnotach.

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 03.01.17 21:37

Pokud vim, tak rozdil je v pomeru bílkovin, tuku, vitamínů a podobně. Tj mléko pro starsi deti toho má vic. Kdyz bude s davat měsíčnímu dítěti sunar 3, budou mu spatne fungovat ledviny a „predavkujes ho“. Kdyz ročnímu dáš sunar 1,bude mit maximálně hlad. Takze ja bych to klidne nechala. Navždy ne, ale treba par tydnu jo.

katrinacek1 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 21:41

@Alyss1 jé no super, o to mi šlo, nechat ji ještě třeba měsíc tu jedničku aby se to trochu ustálilo :)

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 04.01.17 04:38

Za 2 mesice 4 znacky? Um se ma menit po 3-4 tydnech nejdriv, aby si na to dite zvyklo a neodrovnal se mu organismus… stacilo konzultovat s dr ale uz je pozde

katrinacek1 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 09:16
@AndelaCerna píše:
Za 2 mesice 4 znacky? Um se ma menit po 3-4 tydnech nejdriv, aby si na to dite zvyklo a neodrovnal se mu organismus… stacilo konzultovat s dr ale uz je pozde

Vše bylo s pediatričkou konzultováno :) díky za potřebný komentář, sevas

brulinka
Ukecaná baba ;) 2201 příspěvků 04.01.17 09:27

Je v nich rozdíl ve štěpené bílkovině.. Náš malý měl taky velké problémy s bříškem a mléko 2 vubec nesnesl.. hned měl vodovou stolici a kadil co hodinu… takže já jsem zustala u mléka z Dm 1 a vychází na 139,– takže ještě lépe než dvojy, trojky.. v akci. a zustanu u něj až do konce… vyzkoušela jsem toho taky hodně, ale tohlw mléko je fakt nejlepší a dvojku vubec nehodlám už kupovat. malý bude mít 8měsícu..a ještě ho k tomu kojím, Um má jen na večer..

brulinka
Ukecaná baba ;) 2201 příspěvků 04.01.17 09:29
@AndelaCerna píše:
Za 2 mesice 4 znacky? Um se ma menit po 3-4 tydnech nejdriv, aby si na to dite zvyklo a neodrovnal se mu organismus… stacilo konzultovat s dr ale uz je pozde

8o tak asi těžko.. když malý mi po dvojce kadil co hodinu vodu, měla jsem čekat měsíc aby si zvykl a já fakt věděla že si nezvykl? Pěkná blbost, když miminu nesedne Um, myslím že je zybtečné čekat měsíc…

katrinacek1 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 09:34

@brulinka nám malá nutrilon a bebu obloukem zvracela tak, že plnou dávku co vypila do pěti minut celou vyhodila, potom babylove to je z toho DM, z toho strašně bolelo bříško. Měla neustále hleny a černé tečky ve stolici, podle dr to mohlo být i malé množství krve, no a potom začali příkrmy, dali jsme Sunar a vše v pořádku tak se změny bojím jak čert kříže ale určitě to teď měnit nebudeme. Nechám jedničku, ještě si to ověřím u dr, jdeme tam za týden.

katrinacek1 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 09:39
@brulinka píše:
8o tak asi těžko.. když malý mi po dvojce kadil co hodinu vodu, měla jsem čekat měsíc aby si zvykl a já fakt věděla že si nezvykl? Pěkná blbost, když miminu nesedne Um, myslím že je zybtečné čekat měsíc…

Přesně, nenechás přece malého dehydratovat, to je tak na kapačky… :zed:

caramba
Stálice 67 příspěvků 16.09.18 16:09

Ahoj holky, je to týden, co 6měsíční syn přešel ze sunaru 1 na 2. Poslední dny má tmavě zelenou stolici a zdá se mi, že i víc páchne. Nějak jsem to neřešila, protože dostává i zeleninku a po brokolici měl stolici vždy zelenou, ale teď to měl i po jablku a např. včera a dnes žádný příkrm nedostal, jen sunar a změna žádná. Může to být tou změnou UM? Navíc už cca týden nekojím (od začátku jsem musela kvůli nedostatku vlastního mléka dokrmovat), protože už malý vůbec nechce. Zítra jdeme na půlroční, tak se poptám i dr., ale zajímají mě vaše zkušenosti…Děkuji.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama