Přechozené vztahy aneb jak jste se vdaly?

265
20.9.19 00:10

Přechozené vztahy aneb jak jste se vdaly?

Ahoj vsem, mám dotaz : jak jste přiměly vaše muže si vás vzít? Já mám za sebou samé prechozene vztahy - 5,5,9let a teď v posledním jsem čtvrtým rokem, 2× jsem byla zasnoubená… se současným partnerem mám téměř rok a půl starou dceru, občas přijde řec na svatbu, naposledy když mě někde představil partner jako svoji ženu ;) a když jsem ho popichla, tak až budu “hodna” ano jsem podrážděna a unavená - jsem s malou pořad sama, přítel v práci a o víkendech makame na bytě, ale jinak celkem v klidu, což bylo i těch předchozích vztazích kromě jednoho se všemi vycházím na přátelské úrovni… v poslední době se kolem mě roztrhl pytel se svatbami, tak mě zajímá i vás názor ;) dekuju :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10517
20.9.19 00:43

My jsme byli s partnerem třináct let, on občas mluvil o svatbě, když měl dvojku v žíle, tak mě i žádal o ruku, ale bohužel mu to nikdy dlouho nevydrželo. Už jsem byla fakt naštvaná a kdykoliv o tom začal, tak jsem ho poslala do háje hlubokýho a odmítla se o tom bavit. I když o tom začali kamarádi, tak jsem debaty utnula hned v začátku. No a jemu se to zřejmě rozleželo v hlavě a začalo ho štvát, že ho nechci a požádal mě o ruku. No a já jsem mu vynadala, že na blbý fóry fakt nemám náladu :mrgreen:. Chudáček to zrovna myslel vážně a pekelně se urazil :mrgreen:. Tak si to za čtrnáct dnů znova zopakoval a za tři měsíce jsme se vzali. Jako bonus jsme o svatebni noci počali druhý dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12751
20.9.19 03:29

Nijak jsem ho neprimela, přišel s tím sám. Takhle zoufalá jsem nikdy nebyla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1499
20.9.19 03:41

Taky jsem ho neprimnela nijak. Ale pristi rok je prechodny rok, zeny muzou zadat muze o ruku 29.2. Tak to zkus… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 04:45
  • Hele, kdyz mame dite, co kdybychom se vzali?
  • Blaznis? Si nebudu brat svobodnou matku…
  • Ty jsi…
  • Tak kdy?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1127
20.9.19 05:21

Vdávala jsem se po dvou letech vztahu (oba kolem 30), manžel mě požádal dobrovolně, bez nátlaku a dítě jsme počali až po svatbě.
:srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.9.19 05:28
@hani28 píše:
Taky jsem ho neprimnela nijak. Ale pristi rok je prechodny rok, zeny muzou zadat muze o ruku 29.2. Tak to zkus… :D

To jako fakt? Taky nad tím přemýšlím, že ho popostrcim, protože se nic neděje. U nás obou jde tedy o druhou svatbu, proto nečekám a nepotřebuji žádné tanečky okolo. Ale mít tovtakhle posvěcený.. No proč ne.

• Nahlásit
  • Citovat
1499
20.9.19 05:43
@Anonymní píše:
To jako fakt? Taky nad tím přemýšlím, že ho popostrcim, protože se nic neděje. U nás obou jde tedy o druhou svatbu, proto nečekám a nepotřebuji žádné tanečky okolo. Ale mít tovtakhle posvěcený.. No proč ne.

No rika se to… ze 29.unora jediny den kdy zeny muzou zadat o ruku muze :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
20.9.19 06:00

Manžel mě požádal po osmi letech, ale v podstatě jsme byli domluvení, že se vezmeme. Je fakt, že já jsem vždy říkala, že se nechci jmenovat jinak nez moje dítě. Pokud by si mě nevzal, deti by se jmenovaly po mě. Ale my jsme měli tyto věci ujasněny dávno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 06:12

Brali jsme se po 2,5 letech, když mě požádal o ruku dost nečekaně :srdce: a děti tedy až po svatbě :)
Ale kamarádku požádal chlap na její 30tiny a to spolu byly už dosy dlouho (8 let určitě) a měli 2 děti. Takže nikdy není pozdě. Ale teda „tlačit“ nemá cenu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.9.19 06:20
@hani28 píše:
No rika se to… ze 29.unora jediny den kdy zeny muzou zadat o ruku muze :)

No tak to mě asi bude čekat velký den plný zvratů, protože musím samozřejmě počítat i s variantou, že odmítne. Ale super, že v tento den je to povolené :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.9.19 06:31

Manzel me pozadal o ruku asi po 3 letech. Ale kdyz to rekl doma, tak na nej tata rval, ze by byl vul blbej, kdyby se zenil. Tak si to rozmyslel a svatba byla o 7 let pozdeji, kdyz dceri byly 2 a ja prokazala asi doszatecnou oddanost a schopnost pecovat o jejich syna. Po svatbe mi tchan rika, neco jako ze uz jsem se jim tedy do rodiny nacpala. Manzel rika ze si me tedy vzal protoze jsem chtela a protoze do nej hucela tchyne. Ale on byse fakt nezenil a o ruku me pozadal z mladicke nerozvaznosi. Daval mi za vzor nesezdane pary v okoli, kteri take byli spolu deset a vic let. Jenze oni se postupne vzali a tak mu asi dosly argumenty. Veliky vliv na nej maji rodice. Svatba taky podle toho vypadala. Jen sedel na baru se svymi kamarady a novomanzelka ho vubec nezajimala. I o ten jeden jedinny tanec jsem musela skemrat. Uz pred obradem byl pripity. Nikdy vic!

• Nahlásit
  • Citovat
20544
20.9.19 06:48
@Anonymní píše:
Manzel me pozadal o ruku asi po 3 letech. Ale kdyz to rekl doma, tak na nej tata rval, ze by byl vul blbej, kdyby se zenil. Tak si to rozmyslel a svatba byla o 7 let pozdeji, kdyz dceri byly 2 a ja prokazala asi doszatecnou oddanost a schopnost pecovat o jejich syna. Po svatbe mi tchan rika, neco jako ze uz jsem se jim tedy do rodiny nacpala. Manzel rika ze si me tedy vzal protoze jsem chtela a protoze do nej hucela tchyne. Ale on byse fakt nezenil a o ruku me pozadal z mladicke nerozvaznosi. Daval mi za vzor nesezdane pary v okoli, kteri take byli spolu deset a vic let. Jenze oni se postupne vzali a tak mu asi dosly argumenty. Veliky vliv na nej maji rodice. Svatba taky podle toho vypadala. Jen sedel na baru se svymi kamarady a novomanzelka ho vubec nezajimala. I o ten jeden jedinny tanec jsem musela skemrat. Uz pred obradem byl pripity. Nikdy vic!

No, nemáš to lehký, když je tak ve vleku své rodiny. Tchán působí dost jednoduše. Bydlíte pohromadě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1970
20.9.19 06:55

Věděli jsme od začátku, že do vážného vztahu pro nás patří i svatba, po třech letech jsme naznali že teda už je čas, partner mě požádal o ruku (ale jen pro ten zážitek, plánování už bylo v běhu) a po necelých pěti letech jsme se brali. Hanba by mě fackovala, kdybych se svatby měla doprošovat, takový věci mají být jasný co nejdřív, jak si to kdo představuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 07:04

No my jsme se zasniubili po 5 letem vztahu a vzali jsme se po 8 letech, pořád jsme tu svatbu odkládali až najednou v září jsem se dozvěděla, že čekáme prirustek :D, původně jsme se chtěli brát v květnu, ale to už bych měla velký pupik :lol: :mrgreen:. Tak jsme se dohodli na 31.12. Svatba byla narychlo, ale o to hezčí a navíc jsme měli krásný počasí, příští rok v květnu bylo víc zima jak na silvestra :D :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama