Přechozený vztah ve 21, bojím se změny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 22:02
Přechozený vztah ve 21

Potřebovala bych radu ohledně svého vztahu, jsem s přítelem 4 roky, oběma nám je 21. Chodili jsme spolu na střední školu a teď jsme na vysoké, myslela jsem že se náš vztah vylepší. Ne, že by náš vztah byl špatný, rozumíme si, máme společné zájmy, asi první dva roky jsem s ním plánovala jak spolu budeme bydlet a mít děti, protože je hodný, má mě rád a myslím že by nám to spolu šlo do budoucna. Ale poslední rok už necítím lásku, ale spíš jako kdyby jsme byli kamarádi, nejhorší je že třeba přemyslím nad tím jestli v životem nemůžu potkat nějakou větší lásku a poznat víc než jenom jednoho. Všichni mi říkají jak s mám že mám někoho tak hodného, ale bohužel už mě moc nepřitahuje.. bohuzel se strasne moc bojim zmeny a ze budu osamela a nebo ze bych rozchodu litovala.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Hroznej puberťák
Kelišová 6030 příspěvků 03.02.19 22:06

Holka nešťastná, v 21 máš sbírat zkušenosti a ne se upínat na jednoho, co to s ním stejně moc neklape…

carola
Kelišová 7258 příspěvků 03.02.19 22:15

Jsi ještě mlaďounká a pokud už teĎ necítíš lásku,tak nemá smysl trápit sebe ani partnera. A sama určitě nezůstaneš. Máš celý život před sebou a partner také.

Ivulka218
Stálice 56 příspěvků 03.02.19 22:15

Ahoj :) mi je 23 ,jsem s přítelem 3 roky a čekáme mimco. Tohle vše jsem plánovala s přítelem (jiným) snad v 18, byl to super kluk, bohužel zápasník a v hlavě to měl vymlácené, odešla jsem od něj,protože nám to neklapalo po cca 2 letech a udělala jsem to nejlepší co jsem mohla. Teďka mám přítele,který je úžasný, hodný ,dokáže zabezpečit rodinu a hlavně se na něj můžu spolehnout. :) Když si teď představím,že bych měla dítě čekat s tím bývalým… Raději ne :D každopádně poslouchej srdíčko a zkus se s ním o tom pobavit ,pokud je normální,tak tě pochopí a budete hledat společně řešení. :) Je škoda,abys byla ve vztahu ,kde nejsi spokojená, jsi fakt mladá a čas šílené ubíhá, pokud si nejsi jistá zkus to s ním probrat nebo vyzkoušej další. :) Přeju Ti hodně štěstí :)

me57h
Stálice 88 příspěvků 03.02.19 22:23

Já jsem s manželem od svých šestnácti, nikdy jsem jiného neměla a ani nechci. Láska dávno vyprchala, ale jsme pořád kamarádi. Co víc můžu chtít? Vyprchá to vždycky. Nejsem nějaká princeznička jako dnešní holky, které toho svého musí milovat pořád :D Mi stačí, když donese výplatu, porube dřevo a občas řekne něco hezkého. A tak to má být.

carola
Kelišová 7258 příspěvků 03.02.19 22:27
@me57h píše:
Já jsem s manželem od svých šestnácti, nikdy jsem jiného neměla a ani nechci. Láska dávno vyprchala, ale jsme pořád kamarádi. Co víc můžu chtít? Vyprchá to vždycky. Nejsem nějaká princeznička jako dnešní holky, které toho svého musí milovat pořád :D Mi stačí, když donese výplatu, porube dřevo a občas řekne něco hezkého. A tak to má být.

Ta poslední věta mě pobavila. :mrgreen: :mrgreen: Ale nic ve zlém. :hug:

Russet
Extra třída :D 13938 příspěvků 03.02.19 22:28
@Anonymní píše:
Potřebovala bych radu ohledně svého vztahu, jsem s přítelem 4 roky, oběma nám je 21. Chodili jsme spolu na střední školu a teď jsme na vysoké, myslela jsem že se náš vztah vylepší. Ne, že by náš vztah byl špatný, rozumíme si, máme společné zájmy, asi první dva roky jsem s ním plánovala jak spolu budeme bydlet a mít děti, protože je hodný, má mě rád a myslím že by nám to spolu šlo do budoucna. Ale poslední rok už necítím lásku, ale spíš jako kdyby jsme byli kamarádi, nejhorší je že třeba přemyslím nad tím jestli v životem nemůžu potkat nějakou větší lásku a poznat víc než jenom jednoho. Všichni mi říkají jak s mám že mám někoho tak hodného, ale bohužel už mě moc nepřitahuje.. bohuzel se strasne moc bojim zmeny a ze budu osamela a nebo ze bych rozchodu litovala.

Chvíli to bolet bude. Ale nezůstávej v 21 letech s chlapem ze soucitu :zed:

ajmy
Kecalka 151 příspěvků 03.02.19 22:33
@Hroznej puberťák píše:
Holka nešťastná, v 21 máš sbírat zkušenosti a ne se upínat na jednoho, co to s ním stejně moc neklape…

Jasně, co na tom, že je hodný, rozumíte si a má tě rád. Kopni ho do pr… a začni se kurvit ať si taky něco užiješ a chytneš pár pohl. nemocí… :potlesk: Tohle, co píšeš tě potká s každým. Růžové brýle opadnou a zamilovanost vyprchá… Důležité je, jestli si jinak rozumíte, máte se rádi a dovedeš si s ním představit budoucnost. Abys pak ve 40 nelitovala, že jsi takového už nenašla…

Ou
Kelišová 6188 příspěvků 03.02.19 22:35

Přestaňte se vzájemně trápit a dejte si svobodu najít někoho kdo k vám bude líp pasovat. On si zaslouží holku co ho bude milovat a nebude s ním jen ze strachu a ty někoho, před kým se ti podlomí kolena.

Samozřejmě že po rozchodu ti nebude dobře a nejspíš se objeví okamžik, kdy budeš litovat a samozřejmě že hned po rozchodu nepotkáš Pana Božského, se kterým zestárnete a bude to plné duhy, jednorožců, hypotéky a roztomilých mimísků - takový Pan Božský totiž neexistuje.

Ale to je holt život a dospívání.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1942 příspěvků 03.02.19 22:36

hele, k některý věci si musíš sama prožít, zkušenost je neprenosna. pokud mas pocit, ze to neni ono, tak to změn. pokud mas pocit, ze tenhle a žádný jiný (i kdyz ,,lásku” ted necitis a myslíš ze jsi nevybourena) tak s nim zůstaň. ja jsem přesvědčena, ze o tom pravém nepochybujes a citis to. treba se rozejdete a později se k sobe vrátíte…nebo taky ne…ale co se vztahem, kdyz to neni vono, vid…

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1942 příspěvků 03.02.19 22:37
@Ou píše:
Přestaňte se vzájemně trápit a dejte si svobodu najít někoho kdo k vám bude líp pasovat. On si zaslouží holku co ho bude milovat a nebude s ním jen ze strachu a ty někoho, před kým se ti podlomí kolena.

Samozřejmě že po rozchodu ti nebude dobře a nejspíš se objeví okamžik, kdy budeš litovat a samozřejmě že hned po rozchodu nepotkáš Pana Božského, se kterým zestárnete a bude to plné duhy, jednorožců, hypotéky a roztomilých mimísků - takový Pan Božský totiž neexistuje.

Ale to je holt život a dospívání.

ale jo, přesně takový pan božský existuje :mrgreen:

jasnahvezda
Kecalka 136 příspěvků 03.02.19 22:44

Já ti nevím. Z podobného důvodu, co píšeš ty jsem se cca v tvém věku po 4 letech rozešla s moc fajn přítelem. A začala si užívat. Jako nebylo to špatný, ale nikoho lepšího jsem pak už nepotkala. Dnes je mi 34. Nikoho, kdo by mě měl tak nesobecky rád rozhodně ne. Nelituju, protože to nemám v povaze. Jen píšu svoji zkušenost. Se současným přítelem jsem i z důvodu, že mi trošku připomíná toho prvního. Život tě omlátí a promete různejma situacema. Je na tobě jestli to chceš zkoušet nebo zůstat v klidném přístavu. Jistě..můžeš natrefit na přitažlivějšího, ale postupem času zjistíš, že všude to vjede do kolejí a pokud pak budete kamarádi, tak je to vítězství. Však si přečti, kolik sem píše nešťastnejch ženskejch. Doma se hádaj a kamrádi nejsou ani náhodou. Dobře to zvaž. Jestli ti jde o poznávání cizího, tak jo je to fajn, ale občas ty zkušenosti pekelně bolí :)

Nenapravitelný
Kecalka 160 příspěvků 03.02.19 23:04
@Anonymní píše:

No jasně po 4 letech už je ta chemie pryč a zbyl kamarád. No vzhledem k věku bych šel o dům dál pokud už teď máš pochybnosti. Můžeš nasbírat zkušenosti a to i ty intimní a mít možnost srovnání. Do budoucna to bude důležité.

teerax
Ukecaná baba ;) 1195 příspěvků 03.02.19 23:17
@me57h píše:
Já jsem s manželem od svých šestnácti, nikdy jsem jiného neměla a ani nechci. Láska dávno vyprchala, ale jsme pořád kamarádi. Co víc můžu chtít? Vyprchá to vždycky. Nejsem nějaká princeznička jako dnešní holky, které toho svého musí milovat pořád :D Mi stačí, když donese výplatu, porube dřevo a občas řekne něco hezkého. A tak to má být.

Proč by to tak mělo být? :think:
Tak to já princeznička sem a hrdě se k tomu přihlásím :lol:
Taky záleží na věku, věřim, že v důchodu to už člověk třeba vidí jinak a stačí mu ten klid a vzájemná výpomoc.

Život bez lásky neuspokojuje, možná leda velmi racionální nebo emočně ploché lidi. Taky je samozřejmě otázka, co kdo označuje za lásku.

me57h
Stálice 88 příspěvků 04.02.19 16:36
@teerax píše:
Proč by to tak mělo být? :think:
Tak to já princeznička sem a hrdě se k tomu přihlásím :lol:
Taky záleží na věku, věřim, že v důchodu to už člověk třeba vidí jinak a stačí mu ten klid a vzájemná výpomoc.Život bez lásky neuspokojuje, možná leda velmi racionální nebo emočně ploché lidi. Taky je samozřejmě otázka, co kdo označuje za lásku.

Podle mě se lidi po nějakých pěti letech už zákonitě milovat nebudou. Lidi, kteří chtějí lásku, musí být nestabilní a možná i promiskuitní, určitě ale nejsou vhodným příkladem pro děti. My se s mužem odcizili už dávno, ale jdeme dcerám příkladem, že rodina je na prvním místě. A že chlap má být chlap a ženská zase ženská.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >