Přecitlivělá kůže, může to být příznak těhotenství ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
chrastitko11
Kecalka 491 příspěvků 09.10.18 17:54
Přecitlivělá kůže ,může to být příznak těhotenství ?

Ahoj, jen takový menší dotaz. Už dva dny mám jak kdyby pálivost kůže na zádech a všude mě vše svědí.. u posledního těhotenství jsem taky měla to na těch zádech.. menstruaci mám dostat až za týden takže testovat nebudu zatím.. jen mě zajímá jestli jste to některá měla?

Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22892 příspěvků 09.10.18 17:59

Může a nemusí, neměnila si prášek? Sprcháč? Mohla se vám dočasně změnit kvalita vody…

chrastitko11
Kecalka 491 příspěvků 09.10.18 18:04

@lleennttiillkkaa prášek určitě ne, sprcháč taky ne .. vodu nevím .. :nevim: vím, že může a nemusí no, taky to může být tím, že mám před menstruací :lol:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22892 příspěvků 09.10.18 18:16
@chrastitko11 píše:
@lleennttiillkkaa prášek určitě ne, sprcháč taky ne .. vodu nevím .. :nevim: vím, že může a nemusí no, taky to může být tím, že mám před menstruací :lol:

Přesně jak říkáš, já třeba mám kožní problémy každý podzim. Prostě se ochladí, já se navrstvím, zaleze sluníčko a začnu se drbat :-D

chrastitko11
Kecalka 491 příspěvků 09.10.18 18:39

@lleennttiillkkaa hm tj taky možný, jsem měla dneska svetr .. tj fakt :D :lol: :lol:

Fany97
Povídálka 40 příspěvků 09.10.18 20:20
:zed: :zed: :zed: :zed:
Jessica4
Stálice 88 příspěvků 09.10.18 20:32

Já mívám fakt citlivou kůži před chřipkou či nachlazením :lol: nebo někdy před ms.

chrastitko11
Kecalka 491 příspěvků 09.10.18 20:32

@Fany97 se zblázní z toho . :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >