Reklama

Přecitlivělá kůže, může to být příznak těhotenství ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chrastitko11
Kecalka 465 příspěvků 09.10.18 17:54
Přecitlivělá kůže ,může to být příznak těhotenství ?

Ahoj, jen takový menší dotaz. Už dva dny mám jak kdyby pálivost kůže na zádech a všude mě vše svědí.. u posledního těhotenství jsem taky měla to na těch zádech.. menstruaci mám dostat až za týden takže testovat nebudu zatím.. jen mě zajímá jestli jste to některá měla?

Reklama

Reakce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22831 příspěvků 09.10.18 17:59

Může a nemusí, neměnila si prášek? Sprcháč? Mohla se vám dočasně změnit kvalita vody…

chrastitko11
Kecalka 465 příspěvků 09.10.18 18:04

@lleennttiillkkaa prášek určitě ne, sprcháč taky ne .. vodu nevím .. :nevim: vím, že může a nemusí no, taky to může být tím, že mám před menstruací :lol:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22831 příspěvků 09.10.18 18:16
@chrastitko11 píše:
@lleennttiillkkaa prášek určitě ne, sprcháč taky ne .. vodu nevím .. :nevim: vím, že může a nemusí no, taky to může být tím, že mám před menstruací :lol:

Přesně jak říkáš, já třeba mám kožní problémy každý podzim. Prostě se ochladí, já se navrstvím, zaleze sluníčko a začnu se drbat :-D

chrastitko11
Kecalka 465 příspěvků 09.10.18 18:39

@lleennttiillkkaa hm tj taky možný, jsem měla dneska svetr .. tj fakt :D :lol: :lol:

Fany97
Povídálka 24 příspěvků 09.10.18 20:20
:zed: :zed: :zed: :zed:

Jessica4
Povídálka 41 příspěvků 09.10.18 20:32

Já mívám fakt citlivou kůži před chřipkou či nachlazením :lol: nebo někdy před ms.

chrastitko11
Kecalka 465 příspěvků 09.10.18 20:32

@Fany97 se zblázní z toho . :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >