Stále se jim na mně něco nelíbí

Napsat příspěvek
3030
16.1.20 13:08
@Anonymní píše:

V sobotu sme pozvaní na oslavu dedkových okrúhlych narodenín, očakávam podobné uštipačné reči, poznámky, no a čo mám robiť? Mám odísť ak ma budú urážať?

Prečo mi toto robia, prečo len mne? To im robí dobre?

Já bych jim to na plnou hubu vrátila. Pěkně před celou rodinou. Něco typu: Takové topy jsou dnes opravdu moderní, zato tvoje halenka je jak z Burdy z 80. let. Ale mám takový pocit, že ty nejsi ten typ co by se zrovna bránil. Jinak by si to k tobě nedovolili. Kolik ti je, že s tebou takto mluví?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1063
16.1.20 13:11

Podle toho co píšeš, to na mě působí, že ti normálně závidí :nevim:. Závidí postavu, závidí vlasy… chápu, že se trápíš, vlastní rodinu je těžké poslat někam…Asi bych se snažila,,nevyčnívat,, na oslavu obléknout obyčejně, stáhnout vlasy do copu, žádné výrazné líčení. Uvidíš jak se pak budou chovat :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.1.20 13:12

@berusa.m No práveže mám už dosť rokov, mám 27.

• Nahlásit
  • Citovat
3597
16.1.20 13:12

Zajimala by me tvoje fotka, klidně do zprávy. Podle popisu mi to připadá, že jsi jako Popelka krásná, a proto ti to dávají sežrat.

Já bych jim to řekla, ať se chytí za nos? Babi, bavi tě to neustále mě kritizovat?? Protože mě ne, jsem z toho akorát smutná a mám pocit, že mě ani nemáš ráda a to bys viděla, jak by cumela.

Mne to dělala babička od 15 od ní poslouchám, že jsem tlustá, ať jsem vazila 45, 70 nebo 65. Tlustá jsem dle ni od děcka, zato hubená jsem byla pouze v těhotenství :mrgreen:, tak to jsem usoudila, že problém neni u mě, ale babka by si spíš měla koupit brejle. prostě katastrofa. Začala jsem se bránit až po potratu, kdy jsem byla nešťastná a ubulena a bylo mi řečeno, že jsem tlustá a zatekla. Ranilo mě to. Tak jsem ji vycinila, ať mě už nechá být a je klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 13:13

Je ocividne, ze tvoje rodina neni normalni.

ale jeste vetsi chybu vidim v tom, ze je nechas, nechas se sezrat jako moucha od pavouka.
Musis se branit, nikde ve tvem clanku jsem necetla, ze jsi neco rekla nazpet.

Udelala bych to nasledovne:

• Rodine bych dala precist presne tento clanek co jsi sem psala.
  • pokud u nich bydlis, odstehovala bych se pokud jsi uz vydelecna
  • zacala bych do nich jejich vlastnimi zbranemi, taky si z nich utahuj - nenech se takto.

Zakon prirody pravi ze slabeho si vzdy da medved k veceri.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
561
16.1.20 13:15

Ano, nejdřív musíš byt vyrovnaná sama se sebou ty, jak tady zaznělo. Pak ti totiž tyhle komentáře budou jedno a budeš schopná na ně reagovat.
Sama mám 180 cm a myslíš, že kvůli tomu přestanu nosit podpatky? :lol: občas naši (nebo kdokoliv) prohodí nějakou poznámku, že jsem vyzáblá na kost, k tomu ty podpatky, že mají radši ženské s bokama, proč mám kožené legíny, vždyť to ještě zvýrazňuje, jak jsem hubená… díky bohu, že se u toho debilně nesmějí, jak je tomu asi u vás :mrgreen:… dříve mi to vadilo a schovávala jsem se, teď jim na to s klidem odpovídám, že já jsem takhle spokojená, jestli mi závidí, že je to jejich problém, že jsem se na jejich názor neptala. Vždyť kdo může sežrat balíček chipsů, dát si pivo a zajíst to mekáčem, aniž by přibral deko? (Sorry :D)

Šla bych na tu oslavu a počítala s tím, že 100% budou mít nějaké pindy. Chceš tam jít kvůli dědečkovi a ne kvůli nim, ne? Nebo děda je taky kyselej xicht, co nemá co jiného na práci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.1.20 13:17

@leylen No ja už sa hanbím za seba, za svoju výšku hlavne. Podpätky už rradšej nenosím, radšej si dám tenisky alebo balerínky.

• Nahlásit
  • Citovat
5045
16.1.20 13:20

Také by mě zajímalo jak vypadáš zakladatelko, protože to na mě působí, jako kdyby ti rodina zavidela… ze se umíš hezky obléknout, ze o sebe pecujes… v každém případě, ať je to jak chce, chování je to příšerné a od rodiny by mě to velmi mrzelo… pokusila bych se jejich narážky nějak zlehčit, dat jim najevo, ze jsou ti jejich řeči volné… :nevim: určitě si to nenech líbit, dokud se necháš, budou do tebe rejt porad… ukaz, ze se umíš bránit… pokud by to nepomohlo, omezila bych styky na minimum… držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3597
16.1.20 13:21
@Anonymní píše:
@leylen No ja už sa hanbím za seba, za svoju výšku hlavne. Podpätky už rradšej nenosím, radšej si dám tenisky alebo balerínky.

Vždyť 175cm je super výška. Hod sem fotku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
561
16.1.20 13:24
@Anonymní píše:

Na to okamžitě zapomeň :* 175cm je krásná výška, buď na to hrdá. Nebo jinak, co s tím uděláš? Uřežeš si kotníky? Všichni tě už jako vysokou znají, udělej z toho svoji přednost a výjimečnost. Vyčnívat nad ostatníma ženskýma budeš i v teniskách nebo v balerínách, to je holý fakt.
Pokud ti jsou teda tenisky nebo baleríny pohodlnější (k šatům), o tom jiná :think:
Stýkej se s lidmi, co ti lichotí a ne s těmi, co tě neustále kritizují, byť je to vlastní rodina.

Příspěvek upraven 16.01.20 v 13:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2373
16.1.20 13:25

Rozhodně s nimi nejdi do diskuze, do konfrontace. To by bylo jen horší. Nejlepší je odpálkování a ignorace. Začnou rýt, tak odvětit „No a? Mně se to tak líbí, na názor jsem se tě neptala. Ty mi závidíš? Až budu chtít poradit, zeptám se, do té doby o tvé názory na můj vzhled nestojím.“ A nic víc. Opakovat se jak kolovrátek, protože jak začneš odpovídat, zamotáš se do toho. Dostanou tě na něčem jiném. Když budou pokračovat, tak jen opakuj „Na tvůj názor jsem se neptala, díky, nemám zájem.“
A vyčítat ti výšky - co to jako je? Copak člověk může za to, jak vyrostl? Mámě, kdybych už fakt byla vytočená, bych odvětila „Blbě jsi mě vyrobila, stěžuj si u sebe.“, zbytku rodiny případně, ať si stěžují u tvých rodičů, že neumí vyrobit dítě požadované výšky.
To, že je to rodina, není důvod, aby sis od nich nechala ubližovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12643
16.1.20 13:26
@Bábrdl píše:
Nesmíš se dát… Šikanujou tě, že se necháš.

Přesně!
Zakladatelko, řekni jim, že to je tvoje věc a jdi pryč nebo s někým zapřeď rozhovor a k nim se otoč zády. Tím das najevo, že diskuse na téma tvůj vzhled je u konce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10169
16.1.20 13:27
@Anonymní píše:
@Russet No asi najskôr do tej riti :mrgreen: Ale teraz vážne, je to rodina, nedá sa to vyriešiť inak ako ich poslať do riti? Prečo to vôbec robia? Túto otázku si kladiem dokola. :think:

Na to ti nikdo z nas neodpovi. Kolik mas roku? Studujes nebo uz vydelavas? Ja bych se osamostatnila a kontakt omezila na nezbytne minimum. Tim jim dala najevo, ze umim zit bez nich a jsem tak spokojena.

Ale mrzelo by me to hodne :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6969
16.1.20 13:28

Dočetla jsem do půlky a upřímně můžu říct, že takoví lidé v mém životě nemají místo, i kdyby šlo o nejbližší rodinu. Asi bych dala první varování ve formě toho, že bych se velmi ostre ohradila a ze svatby klidně odešla, a pokud by se to i nadále opakovalo, z me strany bych o kontakt nestála. Srážejí tě dost hnusným způsobem na veřejnosti a to tak, že i cizí cuceli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8874
16.1.20 13:28

Hele já bych odešla. Nejdříve bych řekla, ať nekritizuji. Kdyby to nezabralo, tak odejdu.
Popřípadě bych ns oslavu narozenin nešla a řekla bych, že nejsi zvědavá na jejich kecy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama