Přecpané porodnice musí odmítat rodičky

Iri
140
20.7.05 10:57

Přecpané porodnice musí odmítat rodičky

Ahoj,
zasílám vám pro zajímavost článek, jak se tento rok rodí hodně miminek. Je to dobře, že už je u nás větší porodnost než byla dříve. :P
Sama jsem rodila minulý rok v Podolí v srpnu a musím říct, že tam měli také hodně přijmů a neměli volné postele. Bylo to hlavně i kvůli loňským opravám, fungovaly jen 2 patra.. :o
Tetno rok je to pro maminky už lepší, ale o to větší je zase nápor.. :)

Počteníčko najdete na:
http://www.novinky.cz/…rodicky.html

Iri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7799
20.7.05 11:38

No je to sice hezký, že se rodí hodně dětí, ale abysme se my, které to brzo čeká, nakonec vešli do té porodnice, kterou jsme si vybrali :?
Alenka, 32.tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
640
20.7.05 12:09

No, to je teda pěkný, že jsme se teď tak všechny „trefily a rozjely“ s těmi miminky. Nejdřív nic a teď takový nášup. Chudáčci naše děti, zase budou nacpaný školy a těžko se budou dostávat na střední a vysoké tak, jako tomu bylo za mě. Jsem ročník '79, všude nás bylo tolik.
My to naše mrně čekáme na přelomu roku, tak jsem zvědavá, kam a do které porodnice budeme muset nakonec v zimě vycestovat.
Jinak všem těhulkám, maminkám i miminkám přeju jen samý krásný dny!

Market2 16+6 tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Iri
140
20.7.05 14:02

Ahoj Market,
chápu, že si teď nerovozní z porodu, ale neboj, vše dobře dopadne. Za nás minulý rok to bylo horší. Tam nám do toho ještě vrtali.. :?
Tento článek ber s rezervou a v klidu si užívej těhotenství, spinkej dokud můžeš :D a přeju ti krásné zdravé miminko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
563
20.7.05 14:28

Iri,

to si dobře pamatuju, to vrtání. Říkala jsem si tehdy, jestli nemám hluchý dítě, když mu takový rámus nevadí a kliďánko u toho spí. Návštěvy byly u vytržení z toho rámusu.

Ulrika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
20.7.05 14:28

Ano, užij si spánku :lol:

My rodili v Pardubicích, nebyl volný sál, tak jsme těsně do porodu stepovali provizorně v šatně (děs), když jsme odrodili, tak se v oné šatně už mačkali páry dva !!!!
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.7.05 17:48

8O No, to jsem teda zvědavá. Všude kudy chodím jsou samý ženský s pupíkem. Já čekám mimčo v září a jsem zvědavá jak to bude v porodnici v Mladé Boleslavi. Hauuu

• Nahlásit
  • Citovat
378
21.7.05 20:59

Ahojky, já rodila koncem ledna U Apolináře v Praze. Ve středu ráno mne přijali a ve čtvrtek jsem měla jít na císaře. V noci ze středy na čtvrtek pak měla nemocnice stop-stav a rodičky odváželi či posílali do jiných porodnic. Já měla štěstí, že jsem toho císaře měla naplánovaného, takže „postel na šestinedělí jsem měla rezervovanou“, no prostě počítali se mnou. Byla jsem moc ráda. Myslím, že psychice rodící maminky moc nepomůže, když je v porodnici, kterou si předem vybrala, odmítnuta pro přeplnění a poslána či odvezena do jiné. Takže: těhulky, držím Vám palce, ať rodíte tam, kde chcete :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama