Přečtěte údaje z průkazky?

Anonymní
11.11.20 12:31

Přečtěte údaje z průkazky?

Ahoj :) Potřebuji poradit. Dr mi obvykle řekne pár informaci ale nijak je nerozvádí a já pak nevím na čem jsem. Jsem v 37tt, dost mě bolí břicho tím, jak mi dítě dole tlačí. Jeden týden mi řekla že čípek je dlouhý, včera řekla “no ještě nějakej čípek tam je” :lol: Bohužel to je vše. Poznáte prosím co napsala do průkazky? Mě to přijde jako cs6 ale nejsem si jistá, a to druhé slovo? :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
445
11.11.20 12:36

Asi to bude cervix score…ale v tomhle tydnu uz nema vyznam..takze bych to neresila.. muze to prijit kdykoliv :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
11.11.20 12:42

Je to CTG - cardiotokograf, natáčení srdečních ozev miminka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 12:47

Ahaa tak to je ctg :zed: :lol: to mě vůbec nenapadlo :oops: Děkuji. No a to další slovo? Něco na F? Mě to trochu rozčiluje protože fyzicky mě břicho dost boli, v noci špatně spím a přes den jsem z toho hrozně unavená. Klidně bych už rodila :D Včera jsem byla na tom monitoru, sestra řekla “asi dobrý ale uvidíme” a doktorka “no zas tak pěkný to není” :zed: Kr všemu dostanu takovéhle poznámky ale nikdy pořádné vysvětlení.

• Citovat
  • Nahlásit
8223
11.11.20 12:48

Ty už si sem psala několikrát ne? Bolesti ke konci těhotenství jsou úplně běžné a rodit můžeš klidně až za měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 12:51

Nepsala :lol: Možná někdo chodí ke stejné doktorce? :D

• Citovat
  • Nahlásit
9425
11.11.20 13:00

To další je, a flow' to podle mě souvisí s kontrolou, zda je mimco dobre zasobene kyslíkem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
11.11.20 13:21

TAKY Z TÉ MOJÍ NIC NEPŘEČTU :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
11.11.20 13:22

@Tkam TO BY MOHLO BÝT ONO :)