Před 14 dny skoro porod a teď nic

607
7.2.21 08:33

Pred 14ti dny skoro porod a ted nic

Holky už jsem z toho na palici. Je to cca necelých 14dní, kdy jsem si každou noc myslela, že už porodim. Maleho jsem citila tak dole, nemohla jsem spát, neustálé křeče - poslicci a podobně a po týdnu jako když utne a nic. Ted každou noc spím jako špalek, když nepočítám procházky na WC, bricho mi tvrdne spise v horní části, žádní poslíčci, nic. Přes den to samé, jako kdyby se prcek vratil zpet někam nahoru.. Termín mam cca do dvou týdnů, ale mám tehotenskou cukrovku, takže mě ani přenášet nenechají. Co ten kluk tam vyvádí to nevím :D asi se mu za námi moc ještě nechce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63583
7.2.21 08:34

@Drndadvě normál stav. Mě se všechny děti klubaly na svět v rozmezí 20-26 tt, pokaždé nemocnice, nakonec jediný porod přirozeně a 2× vyvolání :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
7.2.21 08:38

@martina.se Me to spis prislo, jako kdyz si prcek z nas dělá dobry den :D Ale tomuhle člověk holt neporuci. No jeje, o vyvolání radsi ani dopředu přemýšlet nechci :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 13:38

@Drndadvě Co mi to jen připomíná? :mrgreen: Celou dobu mě lékaři strašili předčasným porodem (že budu ráda, když vůbec dojdeme ke 3.screeningu). No, zdárně jsem ho překlenula, ale dítě KP, takže sekce. Pár hodin před sekcí si to naše mládě rozmyslelo a otočilo se hlavou dolů (sekce zrušena). Od druhého trimestru mi tvrdlo břicho, brala jsem kopec magnésia a teď jako když utne. Sem tam se objeví poslíčci, bolest podbřišku jako při MS, ale nic z toho. Včera v noci jsem myslela, že mi upadne břicho, zaspala jsem to a od rána ani fň. Mládě má týden na to, aby si to samo rozmyslelo, jinak se ho ze mě pokusí „vypudit“. Ale přiznávám, že do vyvolávání se mi nechce. Problém je, že dole úplně zamčeno (čípek dlouhý, prostupný na špičku prstu). Nevím, jak ho přemluvit, že by bylo fajn, aby se už vyklubalo. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
607
7.2.21 14:16
@Anonymní píše:
@Drndadvě Co mi to jen připomíná? :mrgreen: Celou dobu mě lékaři strašili předčasným porodem (že budu ráda, když vůbec dojdeme ke 3.screeningu). No, zdárně jsem ho překlenula, ale dítě KP, takže sekce. Pár hodin před sekcí si to naše mládě rozmyslelo a otočilo se hlavou dolů (sekce zrušena). Od druhého trimestru mi tvrdlo břicho, brala jsem kopec magnésia a teď jako když utne. Sem tam se objeví poslíčci, bolest podbřišku jako při MS, ale nic z toho. Včera v noci jsem myslela, že mi upadne břicho, zaspala jsem to a od rána ani fň. Mládě má týden na to, aby si to samo rozmyslelo, jinak se ho ze mě pokusí „vypudit“. Ale přiznávám, že do vyvolávání se mi nechce. Problém je, že dole úplně zamčeno (čípek dlouhý, prostupný na špičku prstu). Nevím, jak ho přemluvit, že by bylo fajn, aby se už vyklubalo. :nevim:

Koukam, ze si z vas taky mimčo dělá srandu! :mrgreen: :D jakoby je to bavilo, viď? Preju ti hodne štěstí a at to dopadne co nejdříve a bez vyvolavacky! Co bych za to taky dala, mamd teda jeste cca 14dni, d vzhledem k tomu, ze uz ted mame odhad cca 3,5kg rada bych aby uz nas poctil svou návštěvou. :D nicméně ja behem těhotenství nebrala žádné magnesko, nenela žádné problemy a podobně..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63583
8.2.21 08:01
@Drndadvě píše:
@martina.se Me to spis prislo, jako kdyz si prcek z nas dělá dobry den :D Ale tomuhle člověk holt neporuci. No jeje, o vyvolání radsi ani dopředu přemýšlet nechci :D

To vyvolání bylo nejhorší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
8.2.21 09:44

@martina.se proto z toho mam takový respekt. Ja vim, ze prdolka prijde na svet az se mu bude chtit, jen bychom ho uz radi meli u sebe. Navic s tou teju cukrovkou mam kazdy dalsi den vetsi strach, ze bude malý obřík. Neslyseli jste nekdy nekdo o koktejlu na vyvolání z ricinoveho oleje a merunkoveho dzusu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat