Před každým pitím boj - 4měsíční miminko

28.5.15 22:12

Před každým pitím boj - 4.měsíční miminko

Ahoj maminky, mám 4,5 měsíční holčičku a před každým krmením už asi 2 měsíce probíhá hrozná scéna, mlíčko plive, prská kolem sebe, trvá to třeba i 10min a pak se najednou umoudří, rozpije se a pije jak duha, tváří se u toho spokojeně a vypije cca 170ml. Jen občas se nechytne a opravdu nepije, většinou ale jo. Nechápu proč se předtím tak hrozně vzteká. Zkoušela jsem už různé UM, ale když jsem kojila, dělala totéž u prsa. Nemáte s tím někdo zkušenost? Jinak je spokojená, celý den se směje, pohodové dítě. Zkouším už dávat mrkev, ale neví si se lžičkou rady, chvíli ji olizuje a pak se začne vztekat a už nechce. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1061
28.5.15 22:17

Co jinou lahev na mléko, neteče jí to málo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22188
28.5.15 22:32

@Kostickaa kontroloval jí někdo uzdičku pod jazykem? jestli je větší, tak drží jazyk a ona nemůže pořádně obtočit jazýček a sát. Má to potom vliv na mluvení, takže by bylo případně lepší ji ustřihnout - na ORL.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.15 22:50
@3HE píše:
@Kostickaa kontroloval jí někdo uzdičku pod jazykem? jestli je větší, tak drží jazyk a ona nemůže pořádně obtočit jazýček a sát. Má to potom vliv na mluvení, takže by bylo případně lepší ji ustřihnout - na ORL.

To nikdo nekontroloval, ale to by nepila vubec, ne? Ona kdyz se prestane vztekat a zacne pit, saje krasne a rychle a tvari se spokojene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.15 22:56
@Zacharova píše:
Co jinou lahev na mléko, neteče jí to málo?

To uz jsem zkousela. S vetsi dirkou vypije vic, ale i se obcas zakucka, protoze nestiha polykat. Kdyz dam mensi dirku, vypije tak 70ml a konec. Mame lahev MAM antikolik, zkousela jsem i Avent, ale vysledek stejny. :zed: Trikrat po sobe krasne bez scen vypila mlicko s kasi od Nestle, ale dnes uz scena i u toho. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
28.5.15 22:58

A kdy ji davas papat? az kdyz zaplace, ze ma hlad? mne se takto choval syn, pak jsem mu zacala davat jist driv, nez se zacal hlasit a pomohlo to.byl totiz nasratadaanej z hladu a neuvedomoval si, ze uz ho vlastne krmim. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
28.5.15 23:08
@brko píše:
A kdy ji davas papat? az kdyz zaplace, ze ma hlad? mne se takto choval syn, pak jsem mu zacala davat jist driv, nez se zacal hlasit a pomohlo to.byl totiz nasratadaanej z hladu a neuvedomoval si, ze uz ho vlastne krmim. :mrgreen:

Davam ji cca co 3h a necekam az zaplace. Spis si rikam, jestli bych nemela delat vetsi pauzy. Ale i kdyz ji nekdy dam za 4h, vzteka se treba jeste vic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22188
28.5.15 23:24
@Kostickaa píše:
To nikdo nekontroloval, ale to by nepila vubec, ne? Ona kdyz se prestane vztekat a zacne pit, saje krasne a rychle a tvari se spokojene.

pila by…, ale s problémy… nakonec by se napila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.15 23:47

Taky mi to dalo dite. Hruza a stres pred kazdym pitim. Prisuzovala jsem to tomu, ze mela ty kolikove bolesti briska po piti a tak se predem vztekala. Casem a s prikrmy se to urovnalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama