Před měsícem nález v moči, stále větší problémy...

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.11.21 08:11

Před měsícem nález v moči, stále větší problémy...

Ahoj,
Před měsícem jsem byla na klasické přestupní prohlídce u doktora, jak se přestupuje v 19 letech k dospělému. Chtěli po mně i moč, jak se dělá a tenkrát mi našli nějaké dlaždicové epitely či co, jen se mě ale zeptali, zda nemám nějaké problémy v této oblasti, že je ten nález jako malý. Řekla jsem tehdy, že ne. Jen si vybavuji, že už tehdy jsem chodila trošku častěji na záchod. Teď, po měsíci, chodím co 15 minut, i po tom jakoby ještě „dočuravam", močák me bolí, holí mě i na bocích, je to nepříjemné. Nevíte, co by to mohlo být? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26137
11.11.21 08:20

Zánět mocaku, pokud už tě bolí i boky nebo v zádech, tak se to může šířit i na ledviny. To není žádná sranda, utíkej k Dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11947
11.11.21 08:30

Zánět mocaku. Mazej k doktorovi než ti to sedne na ledviny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
11.11.21 09:08

Určitě zánět. Utíkej k doktorovi.
Mě pomohl urologický (brusinkový) čaj, sušené brusinky a nejvíce brusinkový džus. Toho jsem se pak neuměla nabažit. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18672
11.11.21 09:10

Uhnije ti a upadne.

Zítra ráno zajdi se vzorkem ranní moči za svým doktorem/kou a nekurýruj se podle internetu. Nebo ti fakt uhnije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1651
11.11.21 11:32

Chápu. Stalo se mi v tvém věku podobné.

Jeden den jsem lítala na malou, pak to přešlo a za několik týdnů se mi jeden den najednou udělalo zle a měla jsem slušný zánět močového měchýře - podotýkám, že na močový měchýř přišel lékař - neměla jsem v té době problém. Až další den jsem dostala horečku.

Zajdi k lékaři a řekni mu o svých problémech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1651
11.11.21 11:33
@Ou píše:
Uhnije ti a upadne.Zítra ráno zajdi se vzorkem ranní moči za svým doktorem/kou a nekurýruj se podle internetu. Nebo ti fakt uhnije.

Zajímalo by mě, co uhnije a upadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat