Před MS test citlivosti 10 negativní, po zpoždění pozitivní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
P4ja
Kelišová 6618 příspěvků 28.08.18 11:32
@Anonymní píše:
Ahoj, všude čtu jak hodně z holek zjistily těhu už před zpožděnou MS, když jsem měla ovulaci v půlce cyklu čili asi 14/15 dní po prvním dni MS mělo by se těhotenství na testu ukázat už před MS? Zítra to mám dostat a dneska jsem zkoušela testovat citlivostí 10 a nic, negativní. Mám už dva dny hrozně citlivé bradavky na dotek což jsem předtím nikdy neměla a v neděli mě i celkem bolelo v podbřišku, ale jen v neděli. Asi mi nezbyde nic jiného než čekat, ale chci se zeptat měl to někdo taky tak nebo podobně a pozitivní test se jim ukázal až po zpoždění? Děkuji

Ono je schválně na testu napsáno, že se má dělat až první den po vynechání. Mně se třeba ukázal po týdnu zpoždění. A taky jsem si myslela, že ovulace byla mnohem dřív a očividně asi nebyla.

Reakce:
P4ja
Kelišová 6618 příspěvků 28.08.18 11:32
@Anonymní píše:
Ahoj, všude čtu jak hodně z holek zjistily těhu už před zpožděnou MS, když jsem měla ovulaci v půlce cyklu čili asi 14/15 dní po prvním dni MS mělo by se těhotenství na testu ukázat už před MS? Zítra to mám dostat a dneska jsem zkoušela testovat citlivostí 10 a nic, negativní. Mám už dva dny hrozně citlivé bradavky na dotek což jsem předtím nikdy neměla a v neděli mě i celkem bolelo v podbřišku, ale jen v neděli. Asi mi nezbyde nic jiného než čekat, ale chci se zeptat měl to někdo taky tak nebo podobně a pozitivní test se jim ukázal až po zpoždění? Děkuji

Ono je schválně na testu napsáno, že se má dělat až první den po vynechání. Mně se třeba ukázal po týdnu zpoždění. A taky jsem si myslela, že ovulace byla mnohem dřív a očividně asi nebyla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 11:34

No on by byl stejně zázrak kdyby to vyšlo, tento měsíc jsme měli nechráněný sex jen jednou a to právě den před ovulací…jen mě překvapily ty přecitlivělé bradavky, ale asi to bude jen kvůli blížící MS

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 11:34

No on by byl stejně zázrak kdyby to vyšlo, tento měsíc jsme měli nechráněný sex jen jednou a to právě den před ovulací…jen mě překvapily ty přecitlivělé bradavky, ale asi to bude jen kvůli blížící MS

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 11:35

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 11:52

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >