Před MS test citlivosti 10 negativní, po zpoždění pozitivní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

P4ja
Kelišová 5820 příspěvků 28.08.18 11:32
@Anonymní píše:
Ahoj, všude čtu jak hodně z holek zjistily těhu už před zpožděnou MS, když jsem měla ovulaci v půlce cyklu čili asi 14/15 dní po prvním dni MS mělo by se těhotenství na testu ukázat už před MS? Zítra to mám dostat a dneska jsem zkoušela testovat citlivostí 10 a nic, negativní. Mám už dva dny hrozně citlivé bradavky na dotek což jsem předtím nikdy neměla a v neděli mě i celkem bolelo v podbřišku, ale jen v neděli. Asi mi nezbyde nic jiného než čekat, ale chci se zeptat měl to někdo taky tak nebo podobně a pozitivní test se jim ukázal až po zpoždění? Děkuji

Ono je schválně na testu napsáno, že se má dělat až první den po vynechání. Mně se třeba ukázal po týdnu zpoždění. A taky jsem si myslela, že ovulace byla mnohem dřív a očividně asi nebyla.

Reakce:

P4ja
Kelišová 5820 příspěvků 28.08.18 11:32
@Anonymní píše:
Ahoj, všude čtu jak hodně z holek zjistily těhu už před zpožděnou MS, když jsem měla ovulaci v půlce cyklu čili asi 14/15 dní po prvním dni MS mělo by se těhotenství na testu ukázat už před MS? Zítra to mám dostat a dneska jsem zkoušela testovat citlivostí 10 a nic, negativní. Mám už dva dny hrozně citlivé bradavky na dotek což jsem předtím nikdy neměla a v neděli mě i celkem bolelo v podbřišku, ale jen v neděli. Asi mi nezbyde nic jiného než čekat, ale chci se zeptat měl to někdo taky tak nebo podobně a pozitivní test se jim ukázal až po zpoždění? Děkuji

Ono je schválně na testu napsáno, že se má dělat až první den po vynechání. Mně se třeba ukázal po týdnu zpoždění. A taky jsem si myslela, že ovulace byla mnohem dřív a očividně asi nebyla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 11:34

No on by byl stejně zázrak kdyby to vyšlo, tento měsíc jsme měli nechráněný sex jen jednou a to právě den před ovulací…jen mě překvapily ty přecitlivělé bradavky, ale asi to bude jen kvůli blížící MS

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 11:34

No on by byl stejně zázrak kdyby to vyšlo, tento měsíc jsme měli nechráněný sex jen jednou a to právě den před ovulací…jen mě překvapily ty přecitlivělé bradavky, ale asi to bude jen kvůli blížící MS

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 11:35

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 11:52

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >