Před nástupem na vyvolání - co smím, a co ne

855
24.7.13 07:52

před nástupem na vyvolání - co smím a co ne

Ahoj! Zítra ráno nastupuji do porodnice na zprvu zátěžový test a pak vyvolání prcka. zapomněla jsem se ale doktora zeptat, jak se mám nebo nemám připravit, tak si jdu pro radu ;) můžu se před odjezdem normálně najíst a napít? a je třeba brát sebou ranní moč jako do poraden? Díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1005
24.7.13 08:00

@nikina3 Na zátěžový test jsem se nijak nepřipravovala. Normálně se najez a napij. Ranní moč vzít pro jistotu můžeš. Držím palce, ať vše proběhne ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8937
24.7.13 08:07

Ja teda nebyla natezovem testu, ale sla jsem hned na vyvolani a rano jsem se normalne najedla, napila a se sbalenou taskou nakracela do porodnice.
Drzim pesti :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
24.7.13 08:11

Moč vezmi a jinak se normálně najez a napij.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
855
24.7.13 08:12

Děkuju ;) nerada bych tam držela nedobrovolnou hladovku. snad to dopadne aspoň v mezích v pohodě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8504
24.7.13 08:14

@nikina3 Naopak doporučuji se pořádně najíst a napít..čím víc se to bude blížit, tak je lepší nejíst a člověk pak nemá sílu. Moje vyvolávání trvalo den. A ranní moč jsem sebou pro jistotu brala taky. Ani nevím, zda ji chtěli nebo ne, abych pravdu řekla, a to je to jen 4 měsíce zpět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8782
24.7.13 08:36

Klidně se najez, ale zkus volit něco „rozumného“. Já v den porodu spořádala k obědu plněný knedlíky se zelím a hodinu potom mi volali, že mám katastrofický krevní testy, ať okamžitě nakráčím na vyvolání. Když jsem pak kolem sedmé už fakt rodila, nikdo mi nevěřil, že je mi zle a že budu zvracet :roll: Takže jsem jim to tam vyhodila a nebyl to zrovna pěkný pohled :roll: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
24.7.13 08:44

Já taky šla rovnou na vyvolání a nejedla jsem nic, ale nebylo to tím, že bych nemohla, jen nebyla chuť. Jinak bych se normálně najedla a napila. @Svandu já prozvracela celý porod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1408
24.7.13 08:44

Taky jsem ráno normálně jedla (jogurt s vločkami) a pila, moč jsem neměla a nechtěli ji po mně. Obvykle dovolují jíst i během porodu, mně nedovolili (měla jsem trochu hlad, než se rozjely kontrakce, pak už jsem na jídlo neměla ani pomyšlení), rodila jsem dvojčata, tak hrozilo větší riziko císaře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1746
24.7.13 08:45

Já jsem teda měla zakázáno jíst :think:. Až když po zátěžovým tesu viděli, že se nic dít nebude, dovolili mi, abych se najedla.
Ráno jsem teda nastoupila na lačno :roll:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2633
24.7.13 08:54

Já byla na vyvolání dvakrát a nijak jsem se nepřipravovala. Ani nevím jestli jsem snídala. Asi jen něco lehkyho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7601
24.7.13 09:08

Já jsem se ráno normálně nasnídala, pak dojela do porodnice. Tam celé dopo nic, odpoledne zátěžový test. Přes noc mě nechali, že se to třeba rozjede samo. Nerozjelo, takže začali vyvolávat natvrdo. Docela jsem jedla, i když ne všechno co mi donesli, ale to bylo spíš nervozitou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
855
24.7.13 09:12

Já jsem v nemocnici byla naposledy jako dítě, tak už právě ani netuším, jak to tam chodí a mám nervy z toho, že snídaně bude moje poslední jídlo. ráno mi mají udělat zátěžák a kolem poledne první tabletu. kdyby mi nedali oběd a pak mi nedali nic že se to rozjíždí, nevím kde bych nabrala sil. ale jak říkám, nevím, jak to chodí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1746
24.7.13 09:14

@nikina3
Neboj, ta síla se vezme ani nevíš jak :mavam:!!!Držím palečky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2630
24.7.13 09:17

Předtím se můžeš normálně najíst - napít, ale v průběhu zátěžáku se už nepije, nejí, pro případ, že by se to akutně ukončovalo. Ale to ti pak poví :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama