Před půl rokem jsem byla nevěrná

Anonymní
11.1.21 11:10

Nevěra

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat zda se nějaké z Vás přihodilo něco podobného. Byla to největší chyba kterou jsem v životě mohla udělat, uvědomila jsem si hned po tom jak moc mi na příteli záleží. Byl to můj první úlet a jedno pozitiva jsem si z toho vzala - že už to nikdy v životě nezopakuji. Říkají si tyhle věci kluci mezi sebou?
Jak to vidíte vy?

Příspěvek upraven 11.01.21 v 12:02

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
109
11.1.21 11:14

Hele pokud ten kamarád není ultra cvok, tak nevidím důvod proč by mu to říkal. Navíc pokud si ho blokne, bude to příteli podezřelý třeba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21456
11.1.21 11:16

Ale zvopakuješ to a nebude to ani tak dlouho trvat, žádnej strach. :kytka:
Pokud to nepráskneš sama, tk chlapi si tyhle informace neříkají, tak buď v klidu. Fotky tvé divoké nevěry budou vystaveny na internetu zcela anonymně :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
11.1.21 11:18

Bloknout asi ne, to by mu mohlo být divné, kór když se baví. Asi bych kamaráda požádala aby si to nechal pro sebe, nikomu tím nepřispěje, jediné pokud by měl o tebe zájem a tedy by chtěl váš vztach rozbít, pokud to ale takhle není, tak myslím že ani on nepotřebuje v životě drama, které by určitě nastalo kdyby se to přítel dozvěděl. At si to nechá při sebe, to platí i z tebe a víc bych se v tom nevrtala, teď už stejně nic nezměníš, jedině svůj vztah s přítelem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.21 11:26

Tak pokud je kamarád normální, tak mu to slepičit nebude…jedině kdyby se spolu někde pořádně picli na pivu…ale to teď nějaký čas nehrozí 8) :lol:,tak tam by to možná hrozilo…to se pak kolikrát probírají věci… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
11.1.21 11:33

Podle mě není důvod k tomu, aby tvému příteli kamarád něco říkal. Je fakt, že člověk nikdy neví. Nicméně udělala jsi to, co jsi udělala a za to člověk prostě občas zaplatí. Co zaseješ, to i sklidíš. Důležité je, že ses poučila. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5552
11.1.21 11:40

Stejně ho zase podvedes. Víš, oni a se problemy ve vztahu řeší, ne že se druhej při první neshodě běží pelesit jinam. No, *******zůstane. Chudák tvůj přítel…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15347
11.1.21 11:53

Když mu to prozradí, tak ty to popřeš. Hotovo. Ještě se můžeš cítit neprávem obviněna a zklamaná z toho, že ti nedůvěřuje. Klidně s nějaké trucování nacvič před zrcadlem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
317
11.1.21 11:55

Ono většinou „před půl rokem jsem spal s tvojí starou“ nepatří mezi běžná konverzační témata. Spíš - pokud si ho zničeho nic blokne, nevzbudí to zvědavost, proč? To bych se spíš bála, že se ho bude ptát a on mu to vyklopí, než že by se zmínil při běžné konverzaci. A pokud to udělá - holt za chyby se platí. Podstatné je se poučit a neopakovat to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
11.1.21 11:56
@mackA159 píše:
Stejně ho zase podvedes. Víš, oni a se problemy ve vztahu řeší, ne že se druhej při první neshodě běží pelesit jinam. No, kuva kuvou zůstane. Chudák tvůj přítel…

Naprostý souhlas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.21 12:02

Pokud te kamos nemiluje a neni cvok, navic pokud to mate vyresene, tak nevidim problem…
Hlavne mu nic nerikej. Svou vinu si nes sama. Nekdy lide maji tendence to vyzvanit druhe polovicce, ze se jim tak ulevi… Jim mozna ano, ale pritizi tim tomu druhemu… Za me je nej taktika mlcet a pokud ten tvuj milenec promluvi, je to hlupak a ty s tim stejne nic nenadelas… jeste jednou si promluv s milencem a ujisti se, ze bude drzet jazyk za zuby

Příspěvek upraven 11.01.21 v 12:04

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
11.1.21 12:02
@zoidberg píše:
Když mu to prozradí, tak ty to popřeš. Hotovo. Ještě se můžeš cítit neprávem obviněna a zklamaná z toho, že ti nedůvěřuje. Klidně s nějaké trucování nacvič před zrcadlem ;)

Ale červ bude mít přítel v hlavě. U mne by s tím naštváním a trucováním nepochodila. na každém šprochu přece pravdy trochu. pozval bych kamaráda na pivo, trochu ho přiožral, přátelsky s ním pohovořil a dozvěděl bych se, co bych potřeboval. Stejně už bych jí úplně nevěřil. Pokud je ale její přítel dobrosrdečný trouba, který všemu co ona řekne uvěří, to pak jó.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
11.1.21 12:05
@bíléprádlo píše:
Pokud te kamos nemiluje a neni cvok, navic pokud to mate vyresene, tak nevidim problem…
Hlavne mu nic nerikej. Svou vinu si nes sama. Nekdy lide maji tendence to vyzvanit drzhe polivicce, ze se jum tak ulevi… Jim mozna ano, ale pritizi tim tomu druhemu… Za me je nej taktika mlcet a pokud ten tvuj milenec promluvi, je to hlupak a ty s tim stejne nic nenadelas… jeste jednou si promluv s milencem a ujisti se, ze bude drzet jazyk za zuby

Aby kamarád ex-milenec neřekl, že když mu zase alespoň jednou týdně dá, tak bude mlčet jao hrob.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.21 12:07
@DoktorMundi píše:
Aby kamarád ex-milenec neřekl, že když mu zase alespoň jednou týdně dá, tak bude mlčet jao hrob.

Jsi trochu frustrovany ne? Bez se lecit primitive  :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15347
11.1.21 12:34
@bíléprádlo píše:
Jsi trochu frustrovany ne? Bez se lecit primitive :poblion:

Je slušné se konverzace zdržet, když nestíháme její tempo či nechápeme její význam. Rovněž nepoužíváme termíny, jimž nerozumíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat