Před rozvodem a manželka se hroutí, že mám jinou.

Anonymní
29.6.20 17:12

Pred rozvodem a manzelka se hrouti, ze mam jinou.

Zensky, taky jste to tak mely/mate? 4 mesice krize, posledni mesic mi manzelka husti do hlavy, ze se chce rozvadet a ze to nejde zachranit. Asi na tom mame vinu oba (jina zenska v tom nebyla), ale rozvadet se chce ona. Jeste nemame ani zazadano o rozvod. Ja jsem to chtel zachránit, byl jsem z toho v hajzlu, ona nad věcí. Mesic uz nespi doma, ani poradne nevim kde, rika, ze u kolegyne, ja jsem doma s detma a ona jezdi jen za klukama kdyz nejsem doma a ma odpoledni, takze dopoledne. No a teď k jadru pudla. Rekl jsem si, ze neni cas ztracet cas a nekoho jsem si nasel. A ted problem. Ja jsem hajzl, jak jsem to moh udelat kdyz nejsme jeste rozvedeni. Vcera ji volam, jestli by mohla prijet pohlídat, ze neco mam. Prijela a zpoved, ja vecer prijel a zpoved. Ze mam rozcuchany vlasy, ze mam novy boty, brecela. Fakt je z toho v hajzlu, nechci ji ublizovat, ale proste potrebuju pohlidat, nemam to jak udelat. Po těch scenach ji rikam, ze to zkusime, ale nechce, tak jsem z toho jelen. Muze mi to nekdo vysvetlit? Diky ????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2195
29.6.20 17:18

No, rozhodne to tak nemám. Neodstehovala bych se od deti. Netajis nam nejake informace?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26209
29.6.20 17:19
@Anonymní píše:
Zensky, taky jste to tak mely/mate? 4 mesice krize, posledni mesic mi manzelka husti do hlavy, ze se chce rozvadet a ze to nejde zachranit. Asi na tom mame vinu oba (jina zenska v tom nebyla), ale rozvadet se chce ona. Jeste nemame ani zazadano o rozvod. Ja jsem to chtel zachránit, byl jsem z toho v hajzlu, ona nad věcí. Mesic uz nespi doma, ani poradne nevim kde, rika, ze u kolegyne, ja jsem doma s detma a ona jezdi jen za klukama kdyz nejsem doma a ma odpoledni, takze dopoledne. No a teď k jadru pudla. Rekl jsem si, ze neni cas ztracet cas a nekoho jsem si nasel. A ted problem. Ja jsem hajzl, jak jsem to moh udelat kdyz nejsme jeste rozvedeni. Vcera ji volam, jestli by mohla prijet pohlídat, ze neco mam. Prijela a zpoved, ja vecer prijel a zpoved. Ze mam rozcuchany vlasy, ze mam novy boty, brecela. Fakt je z toho v hajzlu, nechci ji ublizovat, ale proste potrebuju pohlidat, nemam to jak udelat. Po těch scenach ji rikam, ze to zkusime, ale nechce, tak jsem z toho jelen. Muze mi to nekdo vysvetlit? Diky ????

Zjistila, že o zboží je zájem jinde. Tak by to zas chvíli chtěla pro sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5406
29.6.20 17:19
@Anonymní píše:
Zensky, taky jste to tak mely/mate? 4 mesice krize, posledni mesic mi manzelka husti do hlavy, ze se chce rozvadet a ze to nejde zachranit. Asi na tom mame vinu oba (jina zenska v tom nebyla), ale rozvadet se chce ona. Jeste nemame ani zazadano o rozvod. Ja jsem to chtel zachránit, byl jsem z toho v hajzlu, ona nad věcí. Mesic uz nespi doma, ani poradne nevim kde, rika, ze u kolegyne, ja jsem doma s detma a ona jezdi jen za klukama kdyz nejsem doma a ma odpoledni, takze dopoledne. No a teď k jadru pudla. Rekl jsem si, ze neni cas ztracet cas a nekoho jsem si nasel. A ted problem. Ja jsem hajzl, jak jsem to moh udelat kdyz nejsme jeste rozvedeni. Vcera ji volam, jestli by mohla prijet pohlídat, ze neco mam. Prijela a zpoved, ja vecer prijel a zpoved. Ze mam rozcuchany vlasy, ze mam novy boty, brecela. Fakt je z toho v hajzlu, nechci ji ublizovat, ale proste potrebuju pohlidat, nemam to jak udelat. Po těch scenach ji rikam, ze to zkusime, ale nechce, tak jsem z toho jelen. Muze mi to nekdo vysvetlit? Diky ????

Nejlíp Ti to vysvětlí tvoje žena. Možná tě jen chtěla dohnat k nějaké změně a nevěděla jak to říct. Ale těžko soudit. Zeptej se jí a nejlépe na přímo. A polituj jí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4235
29.6.20 17:22

Možná chtěla, i když se tvářila že nechce, abys o ní bojoval a snažil se o to víc?

A taky je možný, že ji jen vadí, že někoho máš. Ona tě sice nechce, ale to neznamená, že bys měl mít jinou (měl bys přece myslet na ni, doprošovat se a trápit se, a to i v případě, že sama třeba už dávno někoho má, prostě ego).

Příspěvek upraven 29.06.20 v 17:25

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.6.20 17:22
@jita22 píše:
No, rozhodne to tak nemám. Neodstehovala bych se od deti. Netajis nam nejake informace?

Netajim nic. K cemu by mi to bylo zalozit diskuzi, kde si budu vymyslet? Dneska je třeba s detma na vylete, takze to neni, ze na ne kasle, ale az prijedu, odjizdi. Nemuze me pry ani videt, jak si s ni treba pisu. Vim, musi to byt pro ni hrozny kdyz to nema očividně vyreseny, sedet doma s vedomim, ze jsem u jiny.

• Nahlásit
  • Citovat
59574
29.6.20 17:24
@Anonymní píše:

Co je to za kravinu? Ona nebývá X měsíců doma a tobě je to fuk? Už bych byla s dětmi dávno pryč. A rozhodně by nebylo co zachraňovat :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1626
29.6.20 17:24

Já se spíš divím, že se budeš rozvádět a hned se pouštíš do nového vztahu, když to je 4 měsíce, co máte krizi. S manželem to máme podobně, taky spolu už nežijeme jako manželé, taky se budeme rozvádět, taky máme děti, ale u nás to je naopak, on se nestará a všude si jezdí a lítá a já vůbec nevím kde je, s kým je a co dělá, taky to trvá tak 4 měsíce. Teď už mi to je všechno jedno, s radostí ho přenechám nějaké jiné, která ho stejně za nějakou dobu pošle někam, až se pořádně projeví. Spíš nechápu, jak se můžeš hned vrhat do dalšího vztahu, vy chlapi asi neumíte být chvíli sami :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.6.20 17:25
@Ms.Ragdoll píše:
Možná chtěla, i když se tvářila že nechce, abys o ní bojoval a snažil se naopak o to víc?

A taky je možný, že ji jen vadí, že někoho máš. Ona tě sice nechce, ale to neznamená, že bys měl mít jinou (měl bys přece myslet na ni, doprošovat se a trápit se, a tou v případě, že sama třeba někoho má, prostě ego).

Příspěvek upraven 29.06.20 v 17:23

Jo, to mi rekla, ze jsem nebojoval. Ale ono se tezko bojuje kdyz se chce rozvadet a pres to nejede vlak. Kdyby rekla, ok zkusime to, ale zmen se, tak to beru.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.6.20 17:27
@martina.se píše:
Co je to za kravinu? Ona nebývá X měsíců doma a tobě je to fuk? Už bych byla s dětmi dávno pryč. A rozhodně by nebylo co zachraňovat :think:

4 mesice krize, z toho mesic nespi doma.

• Nahlásit
  • Citovat
59574
29.6.20 17:28
@Anonymní píše:
4 mesice krize, z toho mesic nespi doma.

No i tak.. Kolik je dětem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7439
29.6.20 17:29
@Anonymní píše:
Po těch scenach ji rikam, ze to zkusime, ale nechce, tak jsem z toho jelen. Muze mi to nekdo vysvetlit? Diky ????

V zahraničí existuje pojem „pes na seně“, který označuje, že sám/sama nechce, ale ani nikomu nedovolí, v přímém smyslu asi, že pes seno nežere, ale nedovolí ho žrát ani nikomu jinému.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23434

Asi nečekala, že si tak brzy někoho najdeš a ta realita ji zaskočila. Můj ex taky hlídal děti, když jsem měla rande nebo jela na víkend k příteli. Nechtěl se odstěhovat :nevim: Jak to vnímal nevím. O mě zájem neměl už dávno, takže mi to bylo jedno. Ale vyloženě pod nos jsem mu svůj nový vztah nestrkala, moc jsme o tom nemluvili. Odstěhoval se půl roku po rozvodu ( a rok uběhlo od rozchodu ke konečnému stání).
Tohle období je dost emočně náročné. I když zachraňovat už není co. Jinak ohledně dětí..máte v podstatě střídavku, je s dětmi když není v práci. Podle mě je to v pořádku.

Příspěvek upraven 29.06.20 v 17:31

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49525

Odstehovala, protoze chtela od tebe gesto, ze si pro ni prijdes, ze ji mas rad. Takova ta demonstrativni sebevrazda, kdy clovek neco vyvede a presto chce zachranit, jenze to casto prepiskne a je pozde.
Ovsem ty jsi to vubec nepochopil a udelal uplny opak planu (nasel si kudlanku = jinou zenskou).
Zena se ted hrouti, ze jeji plan nevysel.
Nedoslo ji, ze chlap je nechapave stvoreni a prepocitala se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@martina.se píše:
No i tak.. Kolik je dětem?

11, 18 a 21.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...