Před sexem mi řekne, že má problémy

Anonymní
10.5.20 22:07

Před sexem mi řekne, že

Ženy, mám rok přítele, nebydlíme spolu, jsme nad 45, oba rozvedení, on se zdravotním problémem. Já se společnž´ým sexem trochu váhala, on pořád tlačil. Po cca 3 měsících na něj došlo, on je nadšen, protože já si sex umím užívat. Jenže on má problémy. Po zhruba půl roce mi před sexem stěžoval, že má problémy. Já se ho snažila klidnit, poradila mu návštěvu fakt dobrého sexuologa. Pak se to na nějakou dobu zlepšilo, neptala jsem se a říkala si, že buď se psychicky srovnal anebo si pro něco došel. Jenže teď těsně před sexem zase, že má problémy. Musím říct, že to není nic, co by mě nabudilo, spíš naopak. Takže jsme zase těsně před sexem probrali sexuologa.

Máte taky takovou předehru? :zed:

Co s tím? Jako fakt mi to nedodá…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29870
10.5.20 22:08

A to je pořád ten pán, co má 60+?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.20 22:12
@Mango_Lassi píše:
A to je pořád ten pán, co má 60+?

má 46

• Citovat
  • Nahlásit
66085
10.5.20 22:19
@Anonymní píše: Ženy, mám rok přítele, nebydlíme spolu, jsme nad 45, oba rozvedení, on se zdravotním problémem. Já se společnž´ým sexem trochu váhala, on pořád tlačil. Po cca 3 měsících na něj došlo, on je nadšen, protože já si sex umím užívat. Jenže on má problémy. Po zhruba půl roce mi před sexem stěžoval, že má problémy. Já se ho snažila klidnit, poradila mu návštěvu fakt dobrého sexuologa. Pak se to na nějakou dobu zlepšilo, neptala jsem se a říkala si, že buď se psychicky srovnal anebo si pro něco došel. Jenže teď těsně před sexem zase, že má problémy. Musím říct, že to není nic, co by mě nabudilo, spíš naopak. Takže jsme zase těsně před sexem probrali sexuologa.

A co má za problémy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2859
10.5.20 22:23
@Anonymní píše: Ženy, mám rok přítele, nebydlíme spolu, jsme nad 45, oba rozvedení, on se zdravotním problémem. Já se společnž´ým sexem trochu váhala, on pořád tlačil. Po cca 3 měsících na něj došlo, on je nadšen, protože já si sex umím užívat. Jenže on má problémy. Po zhruba půl roce mi před sexem stěžoval, že má problémy. Já se ho snažila klidnit, poradila mu návštěvu fakt dobrého sexuologa. Pak se to na nějakou dobu zlepšilo, neptala jsem se a říkala si, že buď se psychicky srovnal anebo si pro něco došel. Jenže teď těsně před sexem zase, že má problémy. Musím říct, že to není nic, co by mě nabudilo, spíš naopak. Takže jsme zase těsně před sexem probrali sexuologa.

A tím problémem je tedy co? Výdrž?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34617
10.5.20 22:34

Já bych teda ve 45+, kdybych nechtěla přímo soužití, jen příležitostné setkání za účelem kvalitního sexu, toto nechtěla řešit a rozešla se :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66085
10.5.20 23:39
@Russet píše:
Já bych teda ve 45+, kdybych nechtěla přímo soužití, jen příležitostné setkání za účelem kvalitního sexu, toto nechtěla řešit a rozešla se :nevim:

Výjimečně souhlas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat