Před svatbou, ale zamilovaná do jiného

Anonymní
8.8.20 11:04

Před svatbou, ale zamilovaná do jiného

Zdravím všechny, omlouvám se za dlouhé psaní a děkuji všem, co si to dočtou do konce.
Je mi 21 let a v 18ti jsem potkala úžasného chlapa, o 6 let staršího, šikovného, rodinný typ, prostě chlap do života. Miluje mě, stará se o mě, dělá pro mě první poslední. Před pár měsíci mě požádal o ruku a já jsem souhlasila, vždycky jsem chtěla byt mladá máma a vdát se. Jelikož jsem z vesnice tak mi to ani nepřišlo zas tak brzo. Ale vím, že od začátku mi tam chybí taková ta chemie, nelibame se, skoro spolu ani nespíme a mne to chybi… Už jsme o tom spolu mluvili samozřejmě, ale prostě žádná změna nenastala, v tomhle opravdu hodně stradam… A co čert nechtěl, potkala jsem do toho teď ještě jiného chlapa, není to žádný frajirek, který by mě dostal na sladké řeči nebo tak, to vůbec právě. Spíš je takový nesměly a ví moc dobře že se mám vdávat. Ale jen když spolu o něčem mluvíme, funguje to tam úplně dokonale, pohledy, úsměvy, ta jiskra, chemie.. Prostě všechno co teď nemám a postrádám. Vlastně nemusel dělat vůbec nic a já jsem z něho úplně hotová. Mluvili jsme spolu o tom a v tomhle jsme i na stejné vlně… Nic jsme spolu neměli, kromě obejmuti při přivítání a loučení… Vůbec nevím co mám dělat. Mám se vdát nebo ne?…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
142
8.8.20 11:08

Proč si chceš brát v 21 letech někoho, kdo tě nepřitahuje, kde jak píšeš, není chemie? Svatbu bych zrušila. Jsi mladá a máš ještě čas zkoušet a hledat někoho, kde to bude fungovat na všech frontách. Ne každý má to štěstí, že najde toho „pravého“ takhle brzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.8.20 11:14
@Violkafiala píše:
Proč si chceš brát v 21 letech někoho, kdo tě nepřitahuje, kde jak píšeš, není chemie? Svatbu bych zrušila. Jsi mladá a máš ještě čas zkoušet a hledat někoho, kde to bude fungovat na všech frontách. Ne každý má to štěstí, že najde toho „pravého“ takhle brzy.

Mě by přitahoval, já jsem vždycky iniciator všeho kolem sexu a nějakého stráveného společného času… Tedy aspoň v drtivé většině. Myslela jsem právě, že to štěstí mám, cítila jsem to tak. Dokázala jsem se s tím smířit, že na ty intimní věci moc není, ale když teď prožívám tu euforii s někým jiným, tak si ještě víc uvědomuju, jak mi to chybí. :(

• Citovat
  • Nahlásit
828
8.8.20 11:15

Nepřijde mi to v pořádku. Jsi ještě dost mladá a prakticky sis nic neužila. To manželství nebude šťastné a nebude mít dlouhé tvrání. V klidu si s nastávajícím promluv a neboj se změn!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
803
8.8.20 11:16

Nevdavala bych se.Mela jsem kdysi partnera 8let a bylo to přesně takové jaké jsi popisovala u současného partnera. Vsichni ocekavali svatbu, ale já to necitila. Ukončila jsem to.To byl poprask. Vždyť mi táhlo ke 30.No půl roku na to, jsem potkala svého současného partnera a všechno tak nějak zapadlo. I ten sex byl najednou super.Jsme teď spolu 8let a nedá se to srovnat.Jsem ráda za ten krok. Trpela bych.Byt tebou ukončim to.Jsi ještě mladá. A třeba stim novým to bude šup šup a budete rodina i s dětma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
335
8.8.20 11:21

Nevdavala bych se, svatbu bych zrušila a zkusila si promluvit se současným přítelem - ve vztahu by člověk mel byt šťastný, pokud ti něco chybí ve vztahu, tak bych rozhodne nedělala takový zásadní krok jako je uzavření manželství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
8.8.20 11:24

Já bych se teda ve 21 nevdávala ani omylem. Opravdu jsi hodně mladá, všechno máš ještě před sebou…k tomu je to zjevně první kluk, resp. jeden z prvních…ono si to chce projít pár vztahů, aby člověk víc věděl, co chce, víc se poznal. Sama si řekni, jestli jsi ve svém věku připravená už tu skutečnou lásku nezažít…já byla mnohem starší, když jsem odcházela z vážného vztahu a tohle byl jeden z důvodů, že si neumím představit, že to takhle do konce života bude, a to tam taky nebyly děti, svatba…a jestli máš teď možnost být s někým, kdo to v tobě vyvolává, tak se ti z takového vztahu bude odcházet snáz, než když bys na obzoru nikoho neměla, to pak člověk roky přemýšlí, jestli odcházet z relativně dobrého vztahu nebo ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.8.20 11:24

Se současným přítelem jsem byla šťastná. Protože vím, že nikdy vztah není úplně stoprocentní, tedy aspoň si to myslím… Nemyslím tím sem tam nějaká hádka. Smirila jsem se s tím, že prostě ta intimita je to, co tam budu postrádat. Kdybych nepotkala toho jiného, určitě bych si ho vzala… Tak nevím jestli nemám jen pomotanou hlavu a nebo mam byt vděčná za znamení, že nedělám správné rozhodnutí :(

• Citovat
  • Nahlásit
2816
8.8.20 11:39

V 18 jsi ho potkala, ve 21 se chceš vdávat. Jsi s ním 3 roky a už teď víš, že jsi smířená s tím, že ti nebude vadit absence intimity? Na to je život moc dlouhý, abys teď věděla, co ti bude nebo nebude vadit. A toto ti určitě vadit bude, pokud on na to není ani v prvních třech letech vztahu, tak se smiř s tím, že pak už to nebude vůbec.
Svatbu odlož, řekni že jsi ještě mladá, že se na to necítíš, dej si čas a zkus víc poznat život a chlapy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
8.8.20 11:44

Ty se ale v 21 letech nemusíš s ničím smiřovat. Intimita je důležitá, kor když si tak mladá, máš si právě naopak užívat tu intimitu s partnerem. Stejně by si za pár let byla nešťastná, protože už teď ti to chybí. Je to na tobě, ale pokud to je pravda a ty se cizích lidí ptáš na názor, jestli se máš vdát nebo ne, nevdavej se, protoze už jenom tohle nasvědčuje o tom, že je něco špatně a sama to nechceš. Vdávat se bez zamilovanosti v tomhle věku nemá prostě žádný smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1106
8.8.20 11:49

Prosim te, uzivej si zivota. I kdyby ses vdavala sz za 10 let, tak porad budes mlada nevesta :lol:…ve spravnym vztahu ma byt chemie, na zacatku stprocentne…svatbu bych odrekla. Zkazis si tim nejlepsi leta…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22992
8.8.20 11:50
@Anonymní píše:
Se současným přítelem jsem byla šťastná. Protože vím, že nikdy vztah není úplně stoprocentní, tedy aspoň si to myslím… Nemyslím tím sem tam nějaká hádka. Smirila jsem se s tím, že prostě ta intimita je to, co tam budu postrádat.Kdybych nepotkala toho jiného, určitě bych si ho vzala… Tak nevím jestli nemám jen pomotanou hlavu a nebo mam byt vděčná za znamení, že nedělám správné rozhodnutí :(

Ale houby smířila - sotva jsi narazila na někoho, s kým ti intimita funguje, už jde přítel na druhou kolej. Buď ráda, že se to stalo teď a že nemusíš rozbíjet rodinu s dětmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
157
8.8.20 11:52

Jsi hrozně mladá. Nevdávej se, pokud jsi na vážkách. Možná ti to dnes tak nepřijde, ale intimita je hrozně důležitá. V živote prijdou různé krize, problémy s dětmi apod… a budeš potřebovat někoho, kdo ti bude blízko. Kolikrát si budeš ještě říkat, že máš někoho, kdo ti po intimní stránce nevyhovuje. A s věkem se to ještě zhoršuje. Když teď ve dvaceti je to slabší, co bude za dalších dvacet let?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
8.8.20 11:52
@Anonymní píše:
Se současným přítelem jsem byla šťastná. Protože vím, že nikdy vztah není úplně stoprocentní, tedy aspoň si to myslím… Nemyslím tím sem tam nějaká hádka. Smirila jsem se s tím, že prostě ta intimita je to, co tam budu postrádat. Kdybych nepotkala toho jiného, určitě bych si ho vzala… Tak nevím jestli nemám jen pomotanou hlavu a nebo mam byt vděčná za znamení, že nedělám správné rozhodnutí :(

Ve tvém věku bych byla ráda za to znamení…máš pravdu, že vztah nikdy nebude na 100%, ale intimita je fakt důležitá a s každým rokem bude méně a méně a po dětech věřím, že by u vás úplně už vymizela. To opravdu nedáš. Nejsi ve věku a v pozici, kdy se musíš s něčím smiřovat. S něčím takovým se člověk srovnává po svatbě a dětech, že ze vztahu ta intimita třeba odejde kvůli dětem, ale určitě ne před tím vším. Všechno si promysli, do svatby se nežeň, odložte jí…a pokud jsi zamilovaná a ten druhý to opětuje, tak já bych to asi riskla a šla za srdcem…protože třeba v mém životě přeskočila jiskra jen s málo muži, a z toho to bylo i párkrát neopětovaný, takže jsem hodně často měla spíše vztahy z „racionalního“ rozhodnutí, což se na těch vztazích samozřejmě podepsalo…ve tvém věku bych opravdu neváhala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.8.20 11:55

Urcite bych se nevdavala! Sama jsem to mela podobne, byla jsem s pritelem, ktery ke mne chemicky neladil… po nejake dobe (par let) jsem na nej zacala byt vylozene alergicka, a zacala nektere jeho chyby totalne nesnaset, fakt jsem citila silnou nenavist… a to i presto, ze jsme si ve spouste oblastech hodne rozumeli. Nejlepsi moje rozhodnuti bylo se rozejit, nastesti jsme zustali kamaradi, takze si dal uzivame co mame spolecne ale nehrajeme si na vztah, ktery to z moji strany ani poradne stejne nikdy nebyl. Myslim si, ze v normalnim vztahu je to intimni chemicke souzneni casto to, diky cemu se da prenest pres spory a chyby toho druheho. A kdyz to tam neni, akorat roste napeti a vztah se kazi.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama