Reklama

Před x lety promiskuitní život a teď milující partner

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lagunna
Povídálka 36 příspěvků 18.01.17 17:39
Před x lety promiskuitní život a teď milující partner

Holky trápí mě věc, která by mě snad ani trápit nemusela. Nemá to nic společného s nynějším vztahem, ale pouze s minulostí, která mě teď hodně bolí a stydím se za ní

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 17:42

Minulost nezměníš, zbytečné se nad tím trápit

Terisos
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 18.01.17 17:45

Jako žes dřív byla promiskuitní a teď už nejsi? A za minulost se stydíš? No, snad jsi dozrála… Dělej to, co ti přináší spokojenost. Je fér s partnerem minulost probrat. Jestli tě má rád, pochopí to a počká si, aby se přesvědčil, že už jsi lepší člověk…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 17:46
@Lagunna píše:
Holky trápí mě věc, která by mě snad ani trápit nemusela. Nemá to nic společného s nynějším vztahem, ale pouze s minulostí, která mě teď hodně bolí a stydím se za ní

Manžel kdysy nenechal na pokoji žádnou sukni a dnes? Jsme spolu 5 let, lepšího může bych nenašla. Hodný, pomáhá mi, skvělý otec. Nikam nechodí, veškerý čas tráví se mnou a o minulosti nemluvíme. Není mi příjemná, ale řeším co je teď a teď je to skvělý partner. Takže to hoď za hlavu a neřeš to :) minulost je od slova minulý :)

Lagunna
Povídálka 36 příspěvků 18.01.17 17:51

Jde o to, že teď mám partnera, kterého miluji, máme spolu miminko a já nevím zda to kazit tím, že mu to povím. Takove holky opravdu nesnáší. O tom mluví pořád

Lagunna
Povídálka 36 příspěvků 18.01.17 17:52

Holky nějak se mi vždycky zobrazí jen kousek textu nevíte čím to je?

luca241
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 18.01.17 17:52

Já myslím, že záleží na důvodech promiskuity. Jestli to bylo jen pro pobavení, nebo zoufalé hledání „té/toho pravé/ho“(jeden můj kamarád) a nebo v podstatě „diagnoza“, kdy si asi nemůže pomoct, i když tu osobu s kterou je ve vztahu má opravdu rád. Neumi odolat „pokušení“-druhý můj kamarád, který byl nevěrný vždy každé, i když ty partnerky nemají naprosto tušení (ano, i pro neuvěřitelné- nebo si to prstě nechtějí připustit? :nevim: ), ten prostě promiskuitní byl, je a asi vždy bude…

pikola
Neúnavná pisatelka 18970 příspěvků 18.01.17 17:54
@Lagunna píše:
Jde o to, že teď mám partnera, kterého miluji, máme spolu miminko a já nevím zda to kazit tím, že mu to povím. Takove holky opravdu nesnáší. O tom mluví pořád

No, neni na takove uvazovani uz trochu pozde?

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 18.01.17 17:56
@Lagunna píše:
Jde o to, že teď mám partnera, kterého miluji, máme spolu miminko a já nevím zda to kazit tím, že mu to povím. Takove holky opravdu nesnáší. O tom mluví pořád

Rozhodně mu nic neříkej..Mate spolu spokojený život a není důvod to ničit. Umis si představit, kdyby takhle teď přišel on? Ptala by ses proč. Ber to tak, že jsi se vyblbla a teď sekej latinu, važ si toho, co máš a nic nerozšťourávej.

Taky jedna
Extra třída :D 11905 příspěvků 18.01.17 17:56
@Lagunna píše:

Proboha proč bys mu to říkala? 8o Nevidím ani jeden jediný důvod, já se o tom se svým manželem taky nikdy nebavila, je to přece moje věc a fakt si neumím představit žádný důvod, proč bych se s ním měla bavit o jakémkoliv mém ex. Nedejbože nějaké počty a čísla. Jako fakt NE! 8o 8o 8o

Lagunna
Povídálka 36 příspěvků 18.01.17 17:56

A manžel ti o tom řekl sám?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 17:57
Prosím anonymní :oops:
Můj muž byl pro mě také nej, celý 10 let. Pak se vrátil ke svému dřívejšímu životu - ženy, ženy, ženy, víno, zpěv. Já jsem ani netušila, jak vlastně dříve (před mnou) žil, ale trošku ke mně něco dostalo z té doby, ale protože u nás opravdu vše klapalo, řekla jsem si, že jsme se hledali, až jsme se našli. Mávnutím proutku bylo vše jinak. 8) Štve mě to kvůli dceři. Jinak ne, bylo to hezkých 10 let, pak to rozčarování bylo krušné a dalo mi zabrat 8) :oops:, ale co je pryč, je pryč, a jak píši, mám užasný dítě :srdce: NEpíši, abych Tě zvyklala, ale jak se to říká - buď připravená i na špatné a užívej hezkého. Nebo obrácené pořadí, teď nevím, jak se to říká :mrgreen: M
@Anonymní píše:
Manžel kdysy nenechal na pokoji žádnou sukni a dnes? Jsme spolu 5 let, lepšího může bych nenašla. Hodný, pomáhá mi, skvělý otec. Nikam nechodí, veškerý čas tráví se mnou a o minulosti nemluvíme. Není mi příjemná, ale řeším co je teď a teď je to skvělý partner. Takže to hoď za hlavu a neřeš to :) minulost je od slova minulý :)

Terisos
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 18.01.17 17:57

:) No pěkně… Takže máš dítě s chlapem, který tě dobře nezná… Nech ho žít ve sladké nevědomosti. Nepodělej si to.

Lagunna
Povídálka 36 příspěvků 18.01.17 17:58

Protože jsme jedno velké město, byl to večírek za večírkem a mnohdy to končilo sexem na jednu noc

Terisos
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 18.01.17 18:00
@Lagunna píše:
Protože jsme jedno velké město, byl to večírek za večírkem a mnohdy to končilo sexem na jednu noc

Jen proto, žes chodila na večírky, jsi přece nemusela chodit s každým… Nech to být. Snad se to partner nedozví odjinud.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama