Přepsání nemocenské na jinou adresu

Anonymní
21.3.21 16:10

Předání nemocenské na jinou adresu

Dobrý den chtěla bych se poradit jsem na nemocenské paní doktorka mi ji napsala na nervy z důvodu že nám končí firma a já si musím najít práci, jenže mezitím mému 2letemu chlapeckovi díky tomu že se vzteknul a flakl sebou o zem přestalo na 30 minut být srdce ale doktoři ho nahodil ale je v Plzni v nemocnici a teď chtějí abych tam s ním byla. Může mi paní doktorka napsat marodeni v nemocnici u malyho? Moc bych potřebovala řadu. Moc děkuji za každou.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
736
21.3.21 16:25

Tak pokud to není karanténa izolace kvůli kovidu ;) tak není problém se změnou marodeni vůbec. Měnil jsem to i z domova na chatu a tak. ;)
Držím palce ať je malý vporadku :kytka:
Těch 30 minut je sakra dlouhá doba :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
21.3.21 16:45

Když jste v nemocnici s dítětem, tak máte nemocenskou jako doprovod.. Takže od Vaši paní doktorky si ji v nemocnici elektronický přeberou a po propuštění si ji zase přebere lékařka zpět.
Mám syna v onkologické léčbě, takže mám s tímhle zkušenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
21.3.21 20:13

Moc děkuji za rady moc si toho vážím už jsem doma byla zoufalá protože právě čekám do zítřka než tam bude doktorka a pořád jsem tu právě nad tím dumala jestli mě tam může přendat nebo ne opravdu moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
21.3.21 20:15
[ píše:
Moc děkuji za rady moc si toho vážím už jsem doma byla zoufalá protože právě čekám do zítřka než tam bude doktorka a pořád jsem tu právě nad tím dumala jestli mě tam může přendat nebo ne opravdu moc děkuji
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat