Reklama

Předběžné opatření podané žalovanou stranou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TerezkaNovotna
Povídálka 19 příspěvků 26.12.16 06:59
Předběžné opatření podané zalovanou stranou

Ahoj.. chtěla bych se zeptat na jednu věc.. Ale nejdřív trochu nastínim situaci.. v 5 měsíci věku mého dítěte jsem se musela odstěhovat od partnera.. (věřte nevěřte) kvůli domácímu násilí.. Nasledný rok jsem žila sama diky sociální podpoře kousek od něj.. vzhledem k tomu, že jeho matka BYLA poměrně nekonfliktni osoba, proběhl rok v klidu a děcko se s otcem potkávalo u své babičky.. po roce jsem poznala mého nynějšího přítele.. A začal obrovský boj.. bla bla bla.. vyústilo to v podání návrhu na přidělení péče o dítě otci.. A teď ta otázka.. Hlavním argumentem je, že nechci umožnit styk. JENŽE.. já ho chci umožnit jen vždy když něco navrhnu pošle mě otec dítěte i jeho matka do nějtemnějšího místa pod sluncem a řeknou, že jsem neumožnila styk který navrhuji oni.. Proto bych chtěla podat návrh na předběžné opatření, které by styk upravilo tak jak to bylo dosud.. nevíte někdo jestli je to možné?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 26.12.16 07:07

Zavolej si na OSPOD u vás. Oni ti řeknou. Udělej to co nejdříve.

TerezkaNovotna
Povídálka 19 příspěvků 26.12.16 07:12

@Judithkaj na ospodu mi doporučili pravnika, což je samozřejmé, ale oni prý jen mohou sepsat předběžnou dohodu což zas, nebudu nic tajit, nemůžu kousnout já protože by se styk zničeho nic téměř ztrojnasobil.. A jinou variantu nechtějí ani slyšet..

KatkaX
Závislačka 3174 příspěvků 26.12.16 07:41

@TerezkaNovotna a současný stav je jaký, když píšeš, že by se styk ztrojnásobil?

jahuhudka
Extra třída :D 10282 příspěvků 26.12.16 07:49

Pokud chce styk s ditetem do 50% tak je to v pohode ne?

TerezkaNovotna
Povídálka 19 příspěvků 26.12.16 07:56

@jahuhudka ano 50% by bylo v pohodě pokud by to naschvál neurcoval zrovna na mé volno v práci.. Od toho je snad v péči u mě abych to rozdělila k jejím potřebám..

jahuhudka
Extra třída :D 10282 příspěvků 26.12.16 08:02

To ne myslim, ze to rozdelovani neni na tobe. Je to na vas obou a pokud se nedohodnete tak na soudech. Je predpokladatelne ze dite bude u otce i ve chvilich tveho volna.

TerezkaNovotna
Povídálka 19 příspěvků 26.12.16 08:06

@KatkaX sobota neděle jednou za 14 dni a středa čtvrtek když ji nemá o víkendu.. Což my teď sedí do krátkého a dlouheho týdne v práci.. Problém je že to chtějí otočit na sudy týden a od středy do neděle.. Takže bych ji neměla nikdy když mám volný víkend.. + středa čtvrtek další týden což mám zase volno

TerezkaNovotna
Povídálka 19 příspěvků 26.12.16 08:10

@jahuhudka o tom se ne hádám.. Ale já nepotřebuju, abys mě nějak soudila :) pokud tedy nejsi soudkyně pro Prahu 4.. chtěla jsem vědět, jestli to je možné požadovat jak to bylo předběžně.. Protože pevné věřím, že soud mi nepřídeli dítě kompletně na me směny..

Caitlyn
Kelišová 5791 příspěvků 26.12.16 08:42
@TerezkaNovotna píše:
@KatkaX sobota neděle jednou za 14 dni a středa čtvrtek když ji nemá o víkendu.. Což my teď sedí do krátkého a dlouheho týdne v práci.. Problém je že to chtějí otočit na sudy týden a od středy do neděle.. Takže bych ji neměla nikdy když mám volný víkend.. + středa čtvrtek další týden což mám zase volno

Dolož k návrhu pracovní smlouvu, nebo vyjádření svého nadřízeného (o tom, kdy máš práci a kdy ne), abys měla důkaz a aby se měl soud o co opřít při rozhodování. :kytka:

TerezkaNovotna
Povídálka 19 příspěvků 26.12.16 09:03

@Caitlyn děkuji to udelam.. A mysliš, že soud může rozhodnout pro něco co by mělo v praxi fungovat, ale nefunguje? Potřebuju to jen posvětit.. oficiálně.. Horší to mam totiž z prokázáním, že se opravdu chci dohodnout protože on mi v sms porad píše že jí chce tak a tak ze jindy nemá čas.. ale já vím že si vybírá datum kdy já čas mám.. Neměl problém mi to říct do očí, že malou mi prostě sebere ať to stoji co to stojí.. Jen v sms se opírá o to ze nemá jindy čas..

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 09:15

@TerezkaNovotna Potřebuješ mít důkazy, že se mu snažíš vyjít vstříc a on na to nereaguje.
Pokud on má práci takovou, že mu může být jedno, kdy si dítě vezme (že nemá pracovní dobu tak, jako Ty), brala bych to taky jako schválnost.
Z toho, co píšeš, se mi zdá, že se snaží Ti to maximálně zkomplikovat :nevim:.

TerezkaNovotna
Povídálka 19 příspěvků 26.12.16 09:28

@Kobea děkuji.. Ale já se mu rozhodně nesnažím vyjít vstříc v tom, ze od sebe poslu malou na celé své volno.. chci mu umožnit ji vidat.. ale ne tak jak chce.. tandem on a jeho matka mají v podstatě neomezený čas.. On má noční a jeho matka pracuje jen 4 hodiny denně.. ze má noční můžu prokazat, protože účetní v té firmě dělá kamarádka, ale při soudu to použít asi nepůjde..

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 09:44

@TerezkaNovotna Já Ti rozumím.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62542 příspěvků 3 inzeráty 26.12.16 10:17

@TerezkaNovotna No tak mu proste na tu jeho sms napis odpoved, kde mu 3 tydny dopredu nabidnes terminy, kdy pracujes, at si z nich vybere a to mu posilej pokazde.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama