Předčasná ejakulace - fakt to partnerce nevadí?

25.12.19 13:31

Předčasná ejakulace - fakt to partnerce nevadí?

Vlastně nic.

Příspěvek upraven 25.12.19 v 13:51

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4826
25.12.19 13:35

Ejakulace do 5 minut nelze dle medicínských kritérií nazývat předčasnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.12.19 13:55

Vadí, pekelně vadí, už jsem z toho úplně zoufalá. Je mi jedno, jestli je něco z medicínského hlediska předčasné nebo není. Ale manžel vždycky málo vydržel, tak kolem tří minut soulože ( nepočítám nějaké předehry a náhražky). Ale poslední dobou je to katastrofa, jako že 30 vteřin a dost. Včera jako zasunul 3× slovy třikrát. Pak zafuněně prohlásí, že strašně vzrušuju. Začínám být znechucená, už to moc nedávám. Udělat s tím moc nejde, nebo nevím. Ale na otázku, vadí, vadí a to strašně.

• Nahlásit
  • Citovat
279
25.12.19 14:06
@Anonymní píše:
Vadí, pekelně vadí, už jsem z toho úplně zoufalá. Je mi jedno, jestli je něco z medicínského hlediska předčasné nebo není. Ale manžel vždycky málo vydržel, tak kolem tří minut soulože ( nepočítám nějaké předehry a náhražky). Ale poslední dobou je to katastrofa, jako že 30 vteřin a dost. Včera jako zasunul 3× slovy třikrát. Pak zafuněně prohlásí, že strašně vzrušuju. Začínám být znechucená, už to moc nedávám. Udělat s tím moc nejde, nebo nevím. Ale na otázku, vadí, vadí a to strašně.

Proč si nedáte za 15 minut druhé kolo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.12.19 14:30
@Anonymní píše:

A když partnerka tvrdí, že jí to nevadí?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.12.19 14:54

Mě to nevadí. Umí mi to spolehlivě nahradit jinak. Je to člověk co má pro mě tak veliký kvality po lidský stránce a tohle je jediná jeho „vada“, že s tim fakt dokážu žít.

• Nahlásit
  • Citovat
6220
25.12.19 17:13

Nevadi, jsem zvykla. Pritel se vetsinou udela do minuty, musim na nej opatrne :D, aby nebyl hned. Spis mi vadi, ze obcas z toho nema nic ani on.
Druhe a dalsi kolo uz byva lepsi, takze za me ok, vyhovuje mi to tak. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.12.19 18:40

Horší je, když se naopak nemůže udělat vůbec. Pokud bude ovládat orální sex, neměla bych vážnější problém. Mnohem horší je do toho bušit hodinu a nic..a takhle pokaždé..několikrát týdně. To mě osobně děsí mnohem víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.12.19 20:12
@Pan Jan píše:
Proč si nedáte za 15 minut druhé kolo?

To uz nechce, nejdriv dalsi den. A to je stejne

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.12.19 20:16
@jasnahvezda píše:
Horší je, když se naopak nemůže udělat vůbec. Pokud bude ovládat orální sex, neměla bych vážnější problém. Mnohem horší je do toho bušit hodinu a nic..a takhle pokaždé..několikrát týdně. To mě osobně děsí mnohem víc.

ano toto je hrozné, většinou mají tento problém diabetici, ženě to naprosto znechutí sex

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.12.19 20:54
@Anonymní píše:

U nás je to stejně. Do minuty hotovo, pak manžel může třeba až za několik dnů. Jinak zdravotně je v perfektní kondici. Už mě to neskutečně štve. Navíc nikdy vůbec neodhadne, kolik vydrží, takže se nemůžeme nijak přizpůsobit, přerušit, změnit polohu, nic :zed:
Nemá někdo nějakou radu co s tím?

• Nahlásit
  • Citovat
279
26.12.19 11:39
@Anonymní píše:
. :palec:

Příspěvek upraven 28.12.19 v 20:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.12.19 16:28
@Anonymní píše:
A když partnerka tvrdí, že jí to nevadí?

Když partnerka tvrdí, že jí to nevadí, tak se nechce hádat, nechce to ještě zhoršovat, protože chlapi jsou na toto téma všeobecně hodně citliví. A taky jako v mém případě (u nás je to čerstvě) očekává, že se partner dovtípí sám a zabehne si k doktorovi. Ženská při sebemenším problému běží na gyndu a řeší to, tedy pokud to není pouze o lenosti, nechuti, ale mohl by za tím být zdravotní problém.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.12.19 23:50
@Pan Jan píše:
Stejně je to úlet jak každému vyhovuje něco jiného. Teda ne vždy ale docela často. :) Moje žena má zase nejradši rychlovky, cca 5 min. A potom znovu až za několik dní. To zase nevyhovuje mě. Já bych si to rád vychutnal a užil ale co se dá dělat.No a s tím předčasným toto. :oops: Tak to se mi asi třikrát stalo letos v létě. Prostě to nešlo ovládat. Vždycky to mám pod kontrolou, ještě jí kolikrát řeknu, v klidu, že na ni počkám ale tohle se mi teda nepovedlo. A bylo mi pěkně trapně. Předemnou leží krásná ženská že si to pěkně dá a najednou… ende, šlus. :( Problém je že já když jí řeknu že za dvacet minut budu znovu ready a chci ještě pokračovat, tak ona nikdy. Nevím proč, prostě už potom nechce. Asi byla naštvaná a já to chápu. Naštěstí tohle byla opravdu ojedinělá situace. :palec:

U nás je to naopak. Já se udělám rychle, ale 3× 4× za rok jedu dlouho. Ona říká, že ji ty rychlovky vyhovují. Sex jí baví jen občas - v takovém případě řekne, abych jí to uděla pusou - úspěch zajistěn - a prý lepší než penisem. Jí to vyhovuje, ale já bych rád souložil déla.

• Nahlásit
  • Citovat
27.12.19 03:11

Vrátím se k tématu téhle diskuse: manželce to dlouhé roky nevadilo. 15-20 let. Vždycky říkala, že je to ok a myslím, že tomu i sama věřila. A vždycky, když k tomu došlo, jsem jí to vynahradil - ruka, pusa nebo hračky.

Posledních pár let už jí to ale vadí viditelně víc a víc. Stále sice nic sama od sebe neřekne, ale je to na ní vidět… Myslím, že TO potřebuje o dost déle a dost pořádně. Výsledek? Masturbuje tak 2× týdně a sex máme přibližně jednou za 2-3 týdny (ale těch vlivů je víc - stres v její práci, únava atd.) Máme se pořád rádi, manželka mě stále vzrušuje, v jiných oblastech života je nám fajn, ale tohle je docela problém.

Chci tím říct: I když ti sama říká, že jí to nevadí, časem se to může změnit. U nás k tomu došlo po její 40-ítce…

Příspěvek upraven 27.12.19 v 03:27

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama