Předčasná ejakulace u 45-letého muže. Lze vyléčit?

Anonymní
14.8.20 05:08

Předčasná ejakulace u 45-letého muže. Lze vyléčit?

Žijeme v dlouhodobém vztahu a trápí nás od počátku příliš rychlá ejakulace muže - do 1 až 3 minut.
Myslíte, že to lze ještě v tomto věku zlepšit? Máte prosím zkušenost? A co zabralo? Díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.8.20 05:18

Ještě dodám, že jsme vyzkoušeli všechny běžné jednoduché rady: Kondom, kroužek, znecitlivující gel, snažit se myslet na něco jiného atd. Za ta léta žádné zlepšení. Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 06:08

Myslim, že lepší už to nebude, naopak přibudou problémy s erekci.

• Citovat
  • Nahlásit
34
14.8.20 06:58

Můžu napsat jen své zkušenosti. Schopnost ejakulovat je především o hlavě. Ne o penisu. Když jsem měl obdobné problémy, tak jsem prostě myslel třeba na uklízení a chuť ejakulovat mě přešla :-). Používám tuto techniku vždy, když hrozí, že budu dříve než žena.

Druhá věc je nemasturbovat. A to chce hlavně pevnou vůli.
Nejsem puritán, ale po týdnu jsou kulky už plné natolik, že výstřih neznamená konec ztopoření. Výdrž se pak výrazně zvýší.

Když víme že budeme mít na milování čas a chuť, tak ještě používám znecitlivující krém. Ideální je takový s trochou mezokainu. Je potřeba ho nanést tak čtvrt hodiny dopředu, vstřebá se a neznecitlivý pak i partnerku. Pak vydržím klidně i dvě hodiny. Orgasmus přijde později, ale přijde. Jen je potřeba počítat s tím, že toho je pak hodně a nedoporučoval bych tento způsob bez nějaké antikoncepce. I v průběhu sexu ze mne spermie vytýkají a nemohu to ovlivnit.

Nejlepší je asi kombinace všeho, ale chce to čas a hlavně mít pevnou vůli chtít problém vyřešit.
Tož tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 08:20

Jednoznačně souhlasím s příspěvkem výše. Je to o hlavě. Naučil jsem se taky myslet na okamžik na něco nepříjemného, třeba na práci. Za další, často měnit polohu. Nejhorší je když hned ze začátku na mě vystrčí zadek, tak to vydržím tak nanejvýš dvě minuty. Když to na mě jde, tak si ji otočím a třeba ji chvíli lížu. Potom se to ve mě jakoby blokne a už do toho můžu bušit a jsem v pohodě. A ještě souhlas s kolegou, že to chce nemasturbovat. A nebo klidně masturbovat ale v žádném případě do vyvrcholení! Po týdnu je nadrženost taková, že po vyvrcholení uvnitř jsem schopen okamžitě pokračovat bez sebemenší ztráty erekce a naprosto plynule přejít na druhé kolo. Tuto schopnost jsem u sebe vypozoroval teprve nedávno. A je samozřejmé že byste měli mít nějakou antikoncepci. Další vec co mi pomohla je, že trvale nosím staženou předložku. Žalud a předkožka se po zhruba měsíci znecitliví, jakoby obrousí o prádlo a zhrubne, je tím pádem méně citlivá. Na sexuální prožitek to nemá žádný negativní vliv, jenom dýl vydržíš. A taky se to chce naučit dýchání a posilování svalů pánevního dna.

• Citovat
  • Nahlásit
1329
14.8.20 11:12
@Anonymní píše: Žijeme v dlouhodobém vztahu a trápí nás od počátku příliš rychlá ejakulace muže - do 1 až 3 minut.
Myslíte, že to lze ještě v tomto věku zlepšit? Máte prosím zkušenost? A co zabralo? Díky.

S nekteryma staci otevrit oci… Krom ejakukace, ale muze byt pryc i erekce… :mrgreen: tak to muzes brat jako lichotku. Mazes dost? Mozna by pomohl i obyc lubriknt pokud dostatrcne nemazes. Jinak ten navod tady.. Nemasturbovat a po tydnu je ndrzenost takova… Uff mno to sorry jako. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 11:40
@MayhemDevil píše:
S nekteryma staci otevrit oci… Krom ejakukace, ale muze byt pryc i erekce… :mrgreen: tak to muzes brat jako lichotku. Mazes dost? Mozna by pomohl i obyc lubriknt pokud dostatrcne nemazes. Jinak ten navod tady.. Nemasturbovat a po tydnu je ndrzenost takova… Uff mno to sorry jako. :pocitac:
:nevim:
Procitam tady nestacim se divit. Memu muzi nechybi sex po mesici, k sexu ho musim trochu nutit a vykazovat iniciativu. Meli jsme rok bez sexu, protoze mi bylo blby ho nutit.
  • Citovat
  • Nahlásit
958
14.8.20 12:07
@Anonymní píše: :nevim:
Procitam tady nestacim se divit. Memu muzi nechybi sex po mesici, k sexu ho musim trochu nutit a vykazovat iniciativu. Meli jsme rok bez sexu, protoze mi bylo blby ho nutit.

Pokud jste byli rok bez sexu, tak v tom případě to on už nepotřebuje. Pokud tedy nemá milenku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1852
14.8.20 12:12

Nemá problémy s předkožkou? Mému kdysi ex nešla přetáhnout a ten byl vždycky do minuty a někdy nestačil ani zasunout. V té době mu bylo přes třicet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1329
14.8.20 12:16
@akavi píše:
Nemá problémy s předkožkou? Mému kdysi ex nešla přetáhnout a ten byl vždycky do minuty a někdy nestačil ani zasunout. V té době mu bylo přes třicet.

Kam to strkal… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1852
14.8.20 12:20
@MayhemDevil píše:
Kam to strkal… :lol:

Tak chtěl zasunout zezadu a oops. :D Asi jsem měla ve dvaceti děsně rajcovní zadek. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 12:25
@Pan Dan píše:
Pokud jste byli rok bez sexu, tak v tom případě to on už nepotřebuje. Pokud tedy nemá milenku.
:nevim:
V obdobi korony byl porad doma, sex taky nevyzadoval. Musela jsem navrhnout obnovu manzelskeho sexu nebo rozvod, ale rozvadet se nechce.
  • Citovat
  • Nahlásit
1329
14.8.20 12:29
@akavi píše:
Tak chtěl zasunout zezadu a oops. :D Asi jsem měla ve dvaceti děsně rajcovní zadek. :lol:

Ja myslel tu predkozku, ze mel spatnou… Taky jsem to mel po sexu s jednou holkou :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1329
14.8.20 12:30
@Anonymní píše: :nevim:
Procitam tady nestacim se divit. Memu muzi nechybi sex po mesici, k sexu ho musim trochu nutit a vykazovat iniciativu. Meli jsme rok bez sexu, protoze mi bylo blby ho nutit.
:,(
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1852
14.8.20 12:35
@MayhemDevil píše:
Ja myslel tu predkozku, ze mel spatnou… Taky jsem to mel po sexu s jednou holkou :roll:

Měl ji úzkou, nešla mu úplně přetáhnout. Takže jakmile malinko přetáhnul, tak byl hotový. Ve finále mu stačilo jen zavadit o něco a byl. Ale to se dalo řešit obřízkou, nicméně chlapec měl pocit, že žádný problém není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama