Předčasná hospitalizace 38+6tt vysoký tlak

6.11.19 15:24

Předčasná hospitalizace 38+6tt vysoký tlak

Dobrý den, chtěla bych se zeptat dnes jsem byla na monitoru, vše ok akorát mám vysoky tlak a doporučuji mi předčasnou hospitalizaci. Termín mám 14.11 podle UZ 17.11, mám si zítra dojít pro výsledky a pak se vydat do porodnice. Jsem trošku nerv a tak se ptam, nevíte co navíc si mám zabalit já v životě nebyla ani hospitalizovana v normální nemocnici a nevím jak to chodí. :D do termínu mam 8 dní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22783
6.11.19 15:27

A to si jdeš jen lehnout, nebo na vyvolání? Zabal si jako do porodnice a pak ti kdyžtak donesou co bude potřeba navíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10942
6.11.19 15:28

@mamina2019 no však tašku do porodnice máš jistě už dávno sbalenou, ne? co navíc? asi nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
659
6.11.19 15:33

Taky jsem to tak měla, zabal si všechno, co se doporučuje do porodnice, plus si přiber víc prádla, ponožek, případně nočních košil pro sebe.

Pouvažuj, co budeš dělat při ležení na udržovacím nebo předporodním pokoji (kniha, časopis, křížovky) a budou ti pravidelně chodit přeměřovat tlak i ozvy.

Zvládneš to a dopadne to dobře :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2002
6.11.19 15:47

Kazda porodnice, ma svuj seznam. Ty uz jsi v podstate v cili, vem si vsechno. Zupan, kosile, spodni pradlo, hygienu, pantofle, vlozky porodnicke i kojici, podprdu na kojeni, doklady, veci na cestu domu pro sebe i prcka, plinky..co bude chybet donese manzel. Ja balila vcera tak to mam jeste cerstvy :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24515
6.11.19 18:52

Měla jsem to u dcery ale tlak jsem měla vysoký i přes leky a necítila jsem se vůbec dobře. Normalne jsem měla tašku do porodnice. Druhy den jsem porodila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
983
6.11.19 19:04

Vezmi tasku, co mas sbalenou do porodnice. Budes potrebovat jen o neco vic spodniho pradla a mozna nocni kosili, pokud nebudes mit erarni. Je dobre, ze budes pod dohledem. Pocitej s tim, ze bez miminka uz pravdepodobne z nemocnice neodejdes ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.11.19 14:47

Me šlo spíše o to prave jestli jen navíc takhle košile nebo jestli něco navíc. Každopádně děkuji už jsem na cestě. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama