Předčasná menstruace, co to může být?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Motorkar18
Povídálka 13 příspěvků 21.01.18 21:51
Předčasná menstruace co to může být?

Ahoj Holky,

Moc Vás prosím o radu. Mám dost velký strach neboli bobky.
Jde o přítelkyni a její menstruaci. Přítelkyně bere antikoncepci blíže Belaru( bere ji pravidelně, bez žádného zapomenutí). Akorát teď dostala nějak o 10dní předčasné krámy. Trvalo to od pátku kdy to měla dost silné, do dneška teď ještě špiní. Kroutila se jak žížala, že jí bolí břicho a tak a dnes už ji nic nebolí. Měla tento týden i stresový období, protože uzavírají známky ve škole. Doufám že to neznačí těhotenství? Protože oba ještě studujem.
Jsem si ještě vzpomněl, že brala asi měsíc nebo dva zpátky antibiotika které neměli by mít vliv na HA. A že možná má rozházený menses.

Děkuji moc za případné informace.

Příspěvek upraven 21.01.18 v 21:57

Reklama

Reakce:

Markétka111
Kecalka 136 příspěvků 21.01.18 21:54

A jak dlouho antikoncepci bere? Pokud je to jeji prvni antikoncepce, tak chvili trva, nez si telo zvykne na hormony. Pokud se to bude opakovat i dalsi mesice, bylo by vhodne antikoncepci vymenit za jinou, tudiz zajit za doktorem :)

Markétka111
Kecalka 136 příspěvků 21.01.18 21:55

Jinak predcasna menstruace neni priznak tehotenstvi

Motorkar18
Povídálka 13 příspěvků 21.01.18 21:56

Antinu bere uz asi 2 roky. Je to jeji 2 antina první ji právě nesedla.

lachtanice86
Kelišová 5501 příspěvků 21.01.18 22:00

No a test si dělala? I kdyz si nemyslím ze by byla těhotná.

Markétka111
Kecalka 136 příspěvků 21.01.18 22:00

Tak to muze byt i stres, kazde telo reaguje jinak, nekomu se menstruace ztraci, nekdo ji ma vicekrat do mesice.. no pokud chcete mit jistotu ze je vse v poradku, tak at zajde na gynekologii, jinak byh proste pockala do dalsiho mesice, pokud se to bude opakovat, tak bych to resila. Pokd nema jine potize

Motorkar18
Povídálka 13 příspěvků 21.01.18 22:04

Dobře, zítra ji naženu na gyndu. Pro klid můj i její. To jsem nevěděl, že to tak může být s tou menstruaci.

Motorkar18
Povídálka 13 příspěvků 21.01.18 22:05

Ne test si nedělala. Já také doufám že není těhotná.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama