Předčasná menstruace po jednorázové antikoncepci

23
8.12.20 14:19

Předčasná menstruace po jednorázové antikoncepci

Ahoj holky :kytka:
Použila jsem poprvé ve svém životě jednorázovou (nouzovou) antikoncepci v prášku. A asi jsem si zadělala na problémy :,(
Týden po použít prášku jsem dostala menstruací. První den silnější a teď už třetí den špinim, ale obvykle mám menstruací jen tři dny. Objednala jsem se k doktorce ale ta má volný termín až v lednu. A já mám docela strach, tak jdu pořadu a zkušenosti za vámi drahé ženy :nevim:

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19043
8.12.20 14:23

Neplýtvej časem lékaře a financemi na zdravotnictví. Po nouzové antikoncepci je normální, že menzes přijde jindy a je jiná, vždyť je to hormonální nálož. Počkej si, až se ti cyklus srovná.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
8.12.20 14:25

Klasika, tou piluli sis rozhodila hormony. Precti si pribalovy letak. Téměř nikomu potom neprijde ms normalne

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15289
8.12.20 14:56

Ķ dr nechod, neni důvod. Tohle se po tom prášku stává, navic je to uvedené i v pribalovem letáku

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
8.12.20 14:58

Já nevím, ale když jsem si dala pilulku po v 16, tak jsem automaticky počítala s tím, že to dostanu dřív, než normálně. :think:

O to mi přece šlo, aby to přišlo co nejdřív a já těhotná nebyla.

A trvalo tak měsíc dva, než se mi to zase srovnalo, takže šetři doktorovi čas. :mavam:

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat