Předčasná menstruace po užití postinoru

Anonymní
4.11.20 22:52

Predcasna menstruace po uziti postinoru

Zhruba pred mesicem jsem uzila Postinor. Menstruaci jsem dostala 6 dni po uziti a trvala 5 dni (normalne mam 7) i kdyz jsem ji mela dostat az za 14 dni. Ocekavanou MS jsem ted v terminu nedostala. Mam to tedy brat jako menstruaci a nebo to byla jen nejaka reakce na prasek.

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
181
4.11.20 22:55

Chtělo by to alespoň zavolat na gyndu a poradit se s lékařem. Sice o tom moc nevím, ale slyšela jsem, že postinor je pěknej sanrajt a může vám rozhodit cyklus takže si myslím, že je to běžné

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60911
5.11.20 02:16

Je to normální, ber to jako ms.
Přišla předčasně, což je jedním z hlavních vedlejších účinků tohoto sajrajtu

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.20 15:42

And

Mám něco podobného
po užití postinoru 2 (24 hodin po styku) se po 7 dnech dostavilo prudké krvácení a bolesti v podbřišku také vyrašilo akné, menses se mělo dostavit až za 11 dní. Je šance na těhotenství nebo nebo nějaké horší komplikace? Nebo jen nějakej vedlejší účinek co mi vyvolal menses předčasně?

  • Citovat
  • Nahlásit
34
11.11.20 14:13

Krvaceni po uziti postinoru je jednim z vedlejsich účinků. Ber to jako MS

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama