Předčasné krvácení při braní antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tarei
Povídálka 28 příspěvků 03.07.19 23:28
Předčasné krvácení při braní antikoncepce

Ahoj všichni,
pátým měsícem mám teď novou antikoncepci. Ještě mi zbývají 2 prášky na dobrání, ale já už dnes začala krvácet. Ne nijak silně, ale je to prostě krev. Myslíte, že se to může stát? Nikdy předtim se mi to nestalo, vždy mi krvácení přislo tak 2.-3. den v týdenní pauze.
Ještě mám jeden dotaz. Jsem na dva měsíce v zahraničí a bylo by pohodlnější menstruaci vynechat, tak jsem plánovala, že si týdenní pauzu neudělám a rovnou začnu brát další platíčko. Myslíte, že si mám raději tu pauzu udělat když jsem už začla krvácet? Nebo to mám zkusit a třeba se krvácení zastaví?
Predem dekuji za odpovedi :)

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama