Předčasné selhání vaječníků a chuť na sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 12:54
Předčasné selhání vaječníků a chuť na sex

Ahoj děvčata, nezlobte se za anonymitu, ale je mi to trapné. Jde o to, že jak to tak bývá, největší chuť na sex mám v době ovulace, jakože úplně maximální a ten sex v této době je prostě nejlepší. Po ovulaci sice sex taky je, ale už to prostě není ono, nehledě na to, že už ani na chuť není taková. A teď dotaz. Před rokem mi přišli na to, že mi selhávají vaječníky, blíží se „přechod“ (je mi 35). A mám hroznou obavu, že až „to“ přijde a ovulace už nebude, že mě tohle řádění a tahle chuť na sex přejde.

Máte s tím některá zkušenost? Jakože chuť na sex vs. ztráta ovulace?

Reakce:

Janli
Kelišová 5980 příspěvků 9 inzerátů 08.11.18 13:03

Taky si tím teď procházím a kupodivu mám na sex chuť jako nikdy před tím. Já teda beru jednou za rok bylinnou kúru z fi.Naděje od Mgr.Podhorné a musím říct, že fakt pomáhá. Srovná mi to hormony, nejsem náladová a znásilnila bych i kominíka :mrgreen: .

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 13:36
@Janli píše:
Taky si tím teď procházím a kupodivu mám na sex chuť jako nikdy před tím. Já teda beru jednou za rok bylinnou kúru z fi.Naděje od Mgr.Podhorné a musím říct, že fakt pomáhá. Srovná mi to hormony, nejsem náladová a znásilnila bych i kominíka :mrgreen: .

tak tos mi dala naději :D

Janli
Kelišová 5980 příspěvků 9 inzerátů 08.11.18 13:41
@Anonymní píše:
tak tos mi dala naději :D

To jsem ráda :D . Taky jsem měla chuť závislou na ovulaci a rodinný dispozice k předčasnýmu přechodu. Představa, že budu ve čtyřiceti frigidní mě děsila. Ale dobrý :dance: .

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 13:43
@Janli píše:
To jsem ráda :D . Taky jsem měla chuť závislou na ovulaci a rodinný dispozice k předčasnýmu přechodu. Představa, že budu ve čtyřiceti frigidní mě děsila. Ale dobrý :dance: .

uff, díky moc :kytka:

Blankaspl
Kecalka 213 příspěvků 08.11.18 14:08

Taky procházím přechodem a ač nějaké problémy mám, chuť na sex mě nepřechází :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >