Předčasné uhnizďování vajíčka?

Anonymní
16.7.21 13:44

Předčasné uhnizďování vajíčka?

Ahoj holky,

jsem dnes 12dc, snažíme se první měsíc. Ovulaci na sobě nepoznám, netestuju si ji. Myslela jsem, že teď někdy by mohla teprve přijít (délku cyklu mám 27-32 dní). Ale od rána trochu špiním (přímo ve výtoku), to se mi nikdy uprostřed cyklu nestává. Je možné, že už by to bylo uhnizďování vajíčka? Přijde mi to hodně brzo, všude se dočítám, jak to bývá až 5-7 dní po ovulaci, a to bych ji musela mít hned po menstruaci. To je hloupost, ne? Nebo je možné mít ji takhle brzy? Máte to tak některá?

Nijak se k tomu neupínám a nehrotím to, jen mě to zajímá :) díky za zkušenosti :*

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1220
16.7.21 13:51

Zahnizďování asi neee, spíše rozhozené hormony nebo právě ovulace. Já při ní špinila asi 2× v životě, takže možné to je :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.7.21 13:55

Klidně to může být špinění při ovulaci (mě osobně se to stalo asi 2× za život), anebo třeba cysta (také vlastní zkušenost - špinění uprostřed cyklu a doktorka pak našla na utz cystu)

• Citovat
  • Nahlásit
17908
16.7.21 14:02

Může to být ovulační špinění

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10190
16.7.21 14:20

Uhnizdovani určitě ne. Spíš ovulace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.7.21 17:28

Holky, nahlodaly jste me. Zkusila jsem si udelat ovulacni test a zcela negativni, ovulace to nejspis neni :nevim: Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat