Předčasně ukončená stimulace- dorostou folikuly?

Anonymní
27.5.16 18:15

Předčasně ukončená stimulace- dorostou folikuly?

Dobrý den,

nevyšel mi puregon na celou stimulaci, bohužel již nemám možnost o něj zažádat…dorostou folikuly i bez dalších injekcích :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

50404
27.5.16 18:28

Tot otazka… neni nenormalni ty posledni davky treba snizit, ale ne zcela vynechat. Otazka je, kolik jich tam je, do jake velikosti dorostly po soucasne stimulaci, ale telo nejspis nezvladne samo dodat tolik FSH, aby „utahlo“ vic folikulu. A taky jak by se to projevilo na kvalite. O co se jedna - vubec o nastimulovani chybejici ovulace pro domaci snazeni? O IUI nebo IVF? Predpokladam, ze k podanemu Puregonu bude nejaka utz kontrola a pichnuti Pregnylu nebo jineho hCG. Zavolala bych tomu, kdo Puregon predepsal, no a na kontrole se pak uvidi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.5.16 18:34

Děkuji za odpověď. Jedná se o anovulační cykly a jen domácí snažení, časovaný styk s pregnylem. Bohužel clotilbegyt nezabíral. Dr. mi předepsal jen 50 IU denně na začátku cyklu, v den pozitivního ovulačního testu píchnout pregnyl a pak se 3 dny snažit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
50404
27.5.16 18:53

No to je teda doktor hazarder :? U toho Puregonu bych obzvlast tu utz kontrolu vyzadovala, ono se muze stat, ze na nej telo zareaguje prehnane, i po minidavkach naroste pet folikulu a na prusvih zadelano. Pozitivni ovulacni test znamena, ze telo uz samo signal k ovulaci vydalo, netusim, co by dr. rikal, kdyby ten test pozitivni nikdy nebyl, byl pozitivni ne uplne jasne… Standardni postup je vazne utz kontrola a kdyz na utz folikul-dva dorostou do spravne velikosti, pichnout Pregnyl. Pokud je tech folikulu prilis moc, tak naopak snazeni nedoporucit, ale proste to hlidat. Normalne bych doporucila dr. zitra cinknout, ale mame patek, co. No nic, no, tak to asi risknete, snazte se a bud z toho tehotna budes nebo ne. Ale pokud ne, utz bych pozadovala, popripade se na totez presunula nekam do CARu, kde uz by si te jinak ohlidali a velmi casto funguji i o vikendech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.5.16 19:17

@ugluk Děkuji :kytka: My jsme objednaní do Gennetu na červenec, ale dr. mi předepsal ten puregon spíše místo clotilbegytu takže jen na 6 dní po 50 IU a ovulace zatím nikde, ale jsem zatím 10 DC, tak uvidíme jestli vůbec dorazí :?

Přítel má tedy hotový spermiogram a ten je ok.

v CAR už nám snad pomohou lépe…, ale zase, když už jsem si to píchala, tak bych byla ráda aspoň za pokus.

• Nahlásit
  • Citovat
50404
27.5.16 19:24

Jo, V Gennetu jsou fajn a budou se vam tam venovat, cervenec je za rohem, tak drzim palce :kytka: Nejlip samozrejme, at uz tam nemusite.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama