Reklama

Předčasný konec rodičáku, nástup do zaměstnání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evik123
Kecalka 257 příspěvků 20.08.18 08:40
Předčasný konec rodičáku_nástup do zaměstnání

Dobrý den. Mám dotaz, abych něco nezanedbala. Mám vybraný rodičovský příspěvek v celé výši a ke konci srpna jsem rozvázala pracovní poměr u svého stávajícího zaměstnavatele, protože jsem se přestěhovala na druhý konec republiky. Dcera navštěvuje školku a tak bych si chtěla najít alespoň na částečný úvazek práci. A můj dotaz zní. Kdybych si zaměstnání našla například 4.9. musím kvůli těm pár dnům navštívit ÚP? Nebo nemusím nic řešit, protože za mě zdravotní pojištění platí moje pojišťovna? Děkuji za rady ;)

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62561 příspěvků 3 inzeráty 20.08.18 08:47

@evik123 Pokud nastoupíš v průběhu září, tak nic řešit nemusíš.

evik123
Kecalka 257 příspěvků 20.08.18 08:51

@j.a.n.i1 takže pár dní nevadí a když to v září neklapne, půjdu na ÚP a zpětně to nahlásím? A na pojišťovnu svoji to mám nahlásit kdy? Díky moc za info :)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62561 příspěvků 3 inzeráty 20.08.18 08:56

@evik123 Zpětně to nahlásit nemůžeš, pokud to neklapne, tak se musíš na UP nahlásit ještě v září.

evik123
Kecalka 257 příspěvků 20.08.18 09:02

@j.a.n.i1 ok. Mám rozjednane dva pohovory, takže budu ještě určitě v průběhu září vědět. A pak kdyžtak zaběhnu na ÚP a současně nahlásím pojišťovně, že jsem se na pracáku registrovala.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama