Předčasný odchod hlenové zátky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.19 15:28
Předčasný odchod hlenové zátky

Ahoj holky.. na úvod, jsem 32+2tt.. ve 29. týdnu mi doktor řekl, že mám zkrácený čípek na 1-5 -2cm, a hrdlo na špičku prstu otevřené, předepsal mi utrogestan 2-0-2, magnesium a přísný klidový režim… Týden zpátky na kontrole čípek 30mm a hrdlo uzavřené.. ale cca 3 dny zpátky ze mě vypadl takový bílý až průhledný hlen (omlouvám se za popis), byl to celkem velký kus. Včera kolem půl jedné ráno mi začalo tvrdnou břicho a měla jsem bolesti jako při MS, které vystřelovali až do nohou a do zad.. navíc už pár dní mám jen průjem a to mi bylo řečeno, že se telo může čistit.. bolesti nebyli pravidelné, tak zřejmě poslíčci? Ráno při závadeni utrogestanu mi vypadl další
kus hlenu..utrogestan to být nemohl, ten když se rozpustí, je to jen bílá, nelepkava kaše
která má do hlenu daleko.. Nevim, jsem provorodička Za jak dlouho jste po odchodu hl. zátky porodili? :oops:

Reakce:
Ennny
Závislačka 2612 příspěvků 08.02.19 15:32

To je různé mě začala odcházet někdy kolem 26tt porodila jsem poprvé 34+1 a podruhé 35+1 také rizikové těhotenství.Ale nikdo neví co to znamená u tebe

Bia02s
Povídálka 30 příspěvků 08.02.19 15:35

@Ennny a bylo mimco v pořádku, bez komplikaci? Přijde mi to teď moc brzo :(

Ennny
Závislačka 2612 příspěvků 08.02.19 15:40

Dcera týden na JIP váha 2460g propuštění po 20 dnech měla 3× žloutenku,teď ji je 5 a nic na ni nepoznáš ,naopak hodně lidí si myslí že je starší a chytřejší na svůj věk a syn je 35+1 v nemocnici jsme byli 19 dní opět 3× žloutenka porodní váha 3100g a taky na něm nic nejde poznat , mluví je bez plen nají se obleče se je celkem samostatné dítě

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9546 příspěvků 3 inzeráty 08.02.19 15:52

Zátku nemusíš mít klidně x týdnů před porodem, to i ničem nevypovídá, mě třeba u prvního syna odešla ráno v den porodu, u dcery jsem její odchod ani nezaregistrovala, ale ona byla rychlík.

Kamarádka od 34tt byla na 2 prsty otevřená, bez zátky a porodila 6 dni po termínu :) takže klid :) šetři se a bude to dobrý :)

Jinak ségra se narodila 26+6tt porodní váha 1200g a dnes je z ní naprosto zdravá, inteligentní skoro 12 léta holka :)

lampicka11
Závislačka 3546 příspěvků 5 inzerátů 08.02.19 16:09

Mě kousek zátky odešel víc jak měsíc před porodem. Az při porodu jsem fakt poznala co je to hlenová zátka :poblion: :lol:

Danulinka16
Závislačka 2543 příspěvků 08.02.19 17:02

Me odešla 6 dní před porodem,v papírech z porodnice mám psáno,že většinou odchází 24 hod před porodem :)

Janli
Kelišová 7270 příspěvků 08.02.19 17:08

Odešla mi v 32tt a porodila jsem 33+4. Při jakýchkoliv pochybnostech jeď ihned do porodnice.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Sluníčkář Klus nejdříve politoval své děti a pak oznámil deal s miliardářem

Zpěvák Tomáš Klus (32) neztrácí dobrou náladu a radost ze života a přál by... číst dále >

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >