Předčasný porod a strach z něj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 23:13
Předčasný porod a strach z něj

Ahoj jsem 24tt a občas mi tvrdne břicho. Jako balón ho mam hlavne, když někde courám delší dobu. A každou chvíli mě tlačí pocit močení i v noci se několikrát budím na malou.
Netvrdne mi pořád ani pravidelně, občas i když nechám napnuté nohy, ale po změně polohy to zmizí. Snažím se hodně odpočívat, ale nejsem na rizikovém a ani doktorka nic neřekla. 22tt jsem byla na screeningu a vše asi v pořádku.
Vyhýbám se i sexu a hlavně orgasmu, to mi vždy bříško ztvrdne, ale zase po změně polohy vždy ihned ustoupí.
Je mi 23 let jsem prvorodička a ze všeho vystrašená. První těhotenství, žádná interupce ani potrat neproběhli nikdy.

Přečtěte si článek: Tvrdnutí břicha v těhotenství: Je to porod?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 23:15

Nehledě na to, že mám pořád nějaký kvasinkový výtok a furt nějaký globule :oops:

lebonkaa
Povídálka 22 příspěvků 30.07.19 23:19

Buď v klidu, mě tvrdlo břicho u prvního těhu stále a rodila jsem 39 tt a teď u druhého (28tt) mi někdy od 20tt tvrdne také, mnohokrát za den. Tvrdnuti při orgasmu je normální, sexu se vyhýbat nemusíš. Někdo na to holt trpí. Může to znacit i vyšší drazdivost dělohy…

Bídžej
Ukecaná baba ;) 2223 příspěvků 1 inzerát 30.07.19 23:42

Klid, popisujes naprosto normální potíže v těhotenství. Bude hůř :lol:

Jediné co by mě znepokojilo jsou ty kvasinky, to je blbý - dodrzujes protikvasinkovou dietu?

Kriss Tina
Extra třída :D 11732 příspěvků 31.07.19 05:12

Řešila bych kvasinky, zbytek je normální těhotenství. Snaž se moc nepremahat, magnezko na to tvrdnuti předpokládám bereš. Ale jinak bych se nebála, břicho tvrdne každé tehuli.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 06:26

Neboj, to je uplne normalni. Bricho mi tvrdlo cca od 17. tydne nekolikrat denne. Po orgasmu vzdy a i v leze na zadech. Presne jak pises :) Rodila jsem 42+1 vyvolavane :P

skymaggie
Ukecaná baba ;) 1294 příspěvků 01.08.19 08:37

Důležité je sledovat, jestli se u toho neoteviras, pokud ne, tak o nic nejde. Pomáhá na to magnesium, ale to určitě víš.
Já jsem se bohužel ve 32tt začala i otevírat a 33tt porod..

Váš příspěvek
Reklama