Předčasný porod nebo poslíčci

Anonymní
19.11.19 21:42

Předčasný porod nebo poslicci

Ahoj, jsem 35+0 a na poslední kontrole před týdnem bylo vše v pořádku. Od Včera mě ale sem tam pichne v podbřišku, dneska jsem dostala průjem. Neustále poslední tak 3 týdny chodím často na WC. Dnes mě začalo bolet trochu i v krizi, tlačí mě na spodek, tvrdne mi břicho, docela se bojím předčasného porodu. Sestra rodila 33+4 tak se toho dost bojím.. 8o myslíte že tohle je normální? K doktorovi jdu v pondělí na první ozvy.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5019
19.11.19 21:46

Může to být normální ale taky nemusí. Pokud se bojíš a nejses si jistá tak šup na pohotovost. Kdyby nic, tak budeš alespoň klidnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
718
19.11.19 21:50

Ahoj to budou z největší pravděpodobností ti poslíčci ale být tebou raději se nechám zkontrolovat na pohotovosti. Tím nic nezkazíš a nebudeš v nervu. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.19 21:55

Nechci se právě zbytečně moc hnát na pohotovost, mám to 40 km :? Zase jakoby to nejsou žádné bolesti. Sem tam mě pichne, občas břicho zatvrdne (není to třeba víc jak 10× denně), ale tyhle stavy jsem nezažila, tak mě to překvapilo :mrgreen: může se brát ještě hořčík v tomhle týdnu? Gyn nic neříkal…

• Citovat
  • Nahlásit
1533
19.11.19 21:59
@Anonymní píše:
Nechci se právě zbytečně moc hnát na pohotovost, mám to 40 km :? Zase jakoby to nejsou žádné bolesti. Sem tam mě pichne, občas břicho zatvrdne (není to třeba víc jak 10× denně), ale tyhle stavy jsem nezažila, tak mě to překvapilo :mrgreen: může se brát ještě hořčík v tomhle týdnu? Gyn nic neříkal…

Mela jsem to same az na prujem a bricho mi tvrdlo treba 5- 6× za hodinu treba 3hodiny v kuse… nic z toho nebylo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1942
19.11.19 22:39

Nejela bych na pohotovost šla bych ke svému gynekologovi zítra ať vše zkontroluje a poradí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11760
19.11.19 22:48

Jsem 35+ něco a mám to takhle už pár týdnů. Prujem tedy úplně ne. Vše je v normě, zatím to na porod nevypadá. Co je u mě, nemusí být to samé u tebe. Také souhlasím se zítřejší návštěvou gynekologa. Na pohotovost, když bude s úplně vynervovana nebo bude s mít nezvykle silné bolesti. Nebo ti rupne voda. Myslím, že ještě nerodis. Teď už by to snad nebylo tak rizikové?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433
19.11.19 23:20

Od 35 týdne je normální i 30 krátkých stahů (tvrdnutí) dělohy denně, k lékaři bych aspoň zavolala a konzultovala stav, předepisuje se hořčík, tak ti s ním prodiskutovat. Ten tlak na spodek je taky běžný, dítě už je velké a hlavou a díky gravitaci tlačí na pánevní dno. Ten průjem a tvrdnutí je často i ze stresu, takže je potřeba se lékařem nechat uklidnit, ze je vše v pořádku, popř. tam i zajdi na kontrolu čípku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
22.11.19 11:39

Zasla bych k dr a na nic necekala, nemuzes vedet co se ti deje, radsi se zkontroluj u dr a vse mu rekni za to nic nedas, drzim palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
22.11.19 12:28

Jak pisou holky, aspon zavolat, lepe zajet. Lepsi jet 20× zbytecne, nez neco zanedbat. U me caste tvrdnuti v obou tehu prislo ve 22. a ve 24.tt a proste mi povoloval spodek, skoncila jsem na kapackach za par tydnu na to, aby to rozehnali. U druheho me to boli vic (mela jsem i driv bricho), jak je to vsechno povolene. Kriz me tedy zlobi od zacatku. Jinak to caste wc muze byt jak miminem, ze je nizko, tak i tvrdnutim… vzdycky cekam, az to prejde a doufam, ze se nepocuram :oops: :mrgreen:
Jinak 35+0 uz je krasny, tak se nestresuj. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat