Předěláváme byt a přítel vůbec nepomáhá

Anonymní
27.6.21 09:47

Predelavame byt a pritel vubec nepomaha

Ahoj holky musim se vyzpovidat aspon tady :( mame prostorny byt 3+1, od pondeli nas ceka nova elektrina, malovani, nova kuchyn.. vse dela firma ale o co jde je to ze na vse jsem sama, mame dceru 2,5 let a do toho se musim starat o ni o pritele, od stredy delam absolutne vse sama, pritel ma jen plnou pusu kecu jak je unaveny, protoze si stezuju ze ani nehne prstem a nepomuze mi, ok vstava kazdy den 5.30 a chodi cvicit 3× tydne ale v praci ma hotovo v 9-10h a po zbytek prace sedi.. ja od stredy co je doma vse balim sama komplet cely byt.. nehne ani prstem sedi v gauci a cumi na me, dnes je den kdy uz musi byt uplne vse vystehovane takze jsem balila uz uplne vse co nam tady zbylo, kuchyn male veci mu veci sobe veci drogerie pokojik co tam jeste zbylo a od stredy jsem uz vycerpana, dnes jsem mu rekla mas tady jeste to tricko co si chtel, nevnimal sedel na mobilu rikam slysis? " cojeeeee" v tu chvili jsem se nastvala a zacla po nem kricet ze jen sedi a cumi na me jak balim „a co jako jsem unaveny“ rikam ze ho zajima jen kdy pujde cvicit nic vic „vsakjo a zasmal se“ je mi z nej zle :,( rekl mi vsak jsem ty pytle zbalene daval dolu do sklepa vsechny rikam jo? opet s mou pomoci protoze i to jsem delala a pomahala mu je tahat dolu.. samozrejme odesel cvicit a zase jsem tu na vse sama :,( a to pro nej delam cokoliv aby byl semnou stastny a nevazi si toho nevazi si me nevazi si niceho zajima ho jen cviceni a ja litam.. od pondeli je on u mamky a ja s malou u nasich a jsem opravdu stastna ze budeme ted od sebe :( musela jsem se vypsat.. a to jeste jak jsme v patek tahali par tezkych pytlu a krabic dolu do sklepa tak jsem mela v ruce tezkou posledni krabici a videl ze uz to nemuzu unest po schodech dolu a stal a dival se na me.. tak hlavne ze cvici :potlesk: :poblion: a sve holce ani nepomuze.. rikam si jestli mi vubec stoji za to byt s takovym chlapem.. a vsadim se ze kdyz bych odesla tak si vse uvedomi co doma mel, ma totiz vzdy vse nachystane postarane a mozna prave v tomto jsem uz na zacatku udelala chybu ze jsem si ho zacla tak hyckat.. kdyz jsem mu to rekla tak mi odpovedel „mluvis blbosti takova je uplne kazda co se stara jak ty“ zasmala jsem se. Jedna z 5ti lita kolem chlapa jak splasena jako ja.. a takhle se mi to vraci :nevim: :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10886
27.6.21 09:52

Jsi hloupá, co chceš slyšet. Komu patří byt? Popravdě, až to bude hotové, tak bych se nevracela. Jo, na jednu stranu sis to udělala sama, ale egoistického spratka nepředěláš. Ty ses mu bohužel přizpůsobila. Chápu, že pokud jsi doma, tak tě nechal zabalit věci, ale jako vrchol hulvátství beru to, že tě to nechá tahat samotnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9839
27.6.21 09:52

Jasně, že se ti to tak vrací. Protože kdybys to nedělala, tak vám vztah nevydrží, protože bys poznala, že máš doma vadný kus.
Takhle jste to dotáhli až k dítěti a případný rozchod bude mnohem komplikovanější.
A jen poznámka, co by ti měl vracet? Žena, která doma lítá jako hadr na holi, se nikdy ničeho zpět nedočká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
27.6.21 09:54

,,,

Njn, takhle to dopadá, když si narazíš blbečka, protože má muskulaturu. po x letech se jistě nezměnil ze dne na den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
27.6.21 09:56

Chápu že si naštvaná a máš toho dost, rekonstrukce je zapřáh na nervy… Ale nezlob se, přijde mi že si to trochu děláš sama… Píšeš jak kolem něho lítáš a staráš se.. Proč? Je to sveprávný dospělý chlap. Přestaň ze sebe dělat služku a kuchařku.
Nějak nechápu proč si s ním tahala do sklepa ty pytle a krabice. Pokud si ty vše sbalila, tohle měl udělat on. Pokud si ale občas postežuješ a potom stejně vstaneš a vsechno uděláš je jasné že už to bere jako samozřejmost.

Začni si sama sebe víc vážit, starej se o to aby si byla spokojená a šťastná ty a tvoje dcera. Protože když si nevážíš sama sebe jak si tě potom může vážit chlap?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
634
27.6.21 09:57

Nechápu, proč to děláš, proč ty věci tahas a necháš ho na sebe koukat? Tak to pripravim třeba do předsíně a řeknu, ze je potřeba to odnosit dolu a dělám něco dalšího ne? :nevim: Řekl by ti ne? To pochybuju. Přestala bych se k nemu chovat jako k dítěti za nějž všechno udělá jeho nová maminka - ty!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53522
27.6.21 10:00

Chyba je že děláš vše a on si zvyknul :? Jeho věci bych rozhodně nebalila ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
27.6.21 10:00

Všecko sbal, nech na místě, seber malou a běžte ven. A on ať si to odnosi :lol: když to nosit nechceš, tak to proste nenos :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19806
27.6.21 10:01

Ci je to byt? A ty si alespon sama sebe vazis, kdyz tvuj muz ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
27.6.21 10:04

Sama sis ho naučila, že nemusí hnout prstem. Proč by to teď dělal, když ví, že to uděláš sama? Upřímně se k němu chováš jako matka. Je dospělej chlap, má ruce a nohy a nesvéprávnej jistě taky není, tak proč jsi ho pořád jenom obskakovala? Když jsi ho to takhle naučila, tak teď už to nezměníš. Buď teda v tom budeš žít dál, nebo prostě odejdi, protože on se už nezmění.

Příspěvek upraven 27.06.21 v 10:05

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3514
27.6.21 10:05

Když jsme rekonstruovali, tak většinu věcí jsem taky balila sama, protože v tom mám systém. Manžel si sbalil svoje a pak jsme spolu stěhovali věci do přechodného bydliště. Na nábytek a vyklízení jsme měli firmu. A pak jsem na zbytek rekonstrukce byla fakt sama, všechno řešení s řemeslníkama, všechny telefonáty, hypotéka (manžel se dostavil podepsat) plus samozřejmě práce. Jenže manžel se celou dobu vzorně staral o rok a půl starou dceru a domácnost. Přijížděla jsem domů zdechlá, unavená, s bolavou hlavou - ale doma bylo jídlo, uklizeno a obstaraný dítě. Protože jsme od začátku jeli model, že náš život je nás obou, a oba musíme investovat čas a energii do úklidu, vaření, péče o dítě a všech dalších povinností. Proč kolem něj skáčeš? Má tě jako inventář, domácí spotřebič. Jasně že je to blbeček a vina je z nejméně 50 % na jeho straně, ale navykla sis ho na full servis, tak se teď diví, proč to najednou neplatí a proč se po něm něco chce. Zkus ubrat, rozdělit povinnosti, a když se nechytne, tak pryč od něj :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11523
27.6.21 10:13

Přestanˇokolo něj skákat, on si zvyknul, že všechno uděláš, tak co by se namáhal :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36140
27.6.21 10:17

Mimochodem, co to má za zaměstnání, že víc jak půl šichty prosedí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18088
27.6.21 10:17

Si blbá, co chceš slyšet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.21 10:19

Ja vim holky jsem blba :( vim to.. je to muj prvni vztah jsme spolu od 19ti let je nam 26 a rikala jsem si prvni kluk ten musi byt spokojenej a stastnej tak jsem skakala a skacu doted jelikoz si proste na to zvykl ale chybu jsem udelala ja ze jsem to tak od zacatku zacala delat.. reknu vam to narovinu, prestala bych se tak starat jak se staram a odesel by ode me to uplne vim a dokonce mi to uz rekl stylem „baba se ma starat pokud se nestara tak ahoj“.. byt je napsany v pronajmu na nej ale ja tam jsem napsana jako spolunajemce.. on ma proste v hlave ze takhle skace kazda baba coz je uplne na omylu

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat