Reklama

Předělávka stříbrných náušnic z puzetek na šroubek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SAJ
Závislačka 3016 příspěvků 02.01.17 21:20
Předělávka stříbrných náušnic z puzetek na šroubek

Ahoj :)
Loni jsem dostala od manžela nádherné jednoduché stříbrné náušnice z českých granátů, ale jsou bohužel na puzetky.
Daly by se předělat na šroubek? Pokud ano, kde a za kolik?
Klidně mi i poraďte internetový shop, nevadí mi zaslat, bylo by to pro mě i pohodlnější. Ráda bych je nosila víc, puzetky mi moc nevyhovují.

Reklama

Reakce:

Nimie
Nadpozemská drbna 25174 příspěvků 03.01.17 00:56

Mě je nechávala dodělávat mamka rovnou v prodejně, když mi je balila k narozeninám, takže cenu bohužel nepovím, ale zkusila bych jakékoliv klenotnictví, určitě to budou umět :) případně pokud ti manžel prozradí kde je sehnal, tak přímo u nich.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama