Předělávka stříbrných náušnic z puzetek na šroubek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SAJ
Závislačka 3152 příspěvků 02.01.17 21:20
Předělávka stříbrných náušnic z puzetek na šroubek

Ahoj :)
Loni jsem dostala od manžela nádherné jednoduché stříbrné náušnice z českých granátů, ale jsou bohužel na puzetky.
Daly by se předělat na šroubek? Pokud ano, kde a za kolik?
Klidně mi i poraďte internetový shop, nevadí mi zaslat, bylo by to pro mě i pohodlnější. Ráda bych je nosila víc, puzetky mi moc nevyhovují.

Reakce:

Nimie
Nadpozemská drbna 26043 příspěvků 03.01.17 00:56

Mě je nechávala dodělávat mamka rovnou v prodejně, když mi je balila k narozeninám, takže cenu bohužel nepovím, ale zkusila bych jakékoliv klenotnictví, určitě to budou umět :) případně pokud ti manžel prozradí kde je sehnal, tak přímo u nich.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >