Předkožka u ročních a výše, nejde nám přetáhnout

15.3.07 21:09

Předkožka u ročních a výše, nejde nám přetáhnout

Dobrý večer, mám 14ti měs. chlapečka a asi od 10ti měs. mu maličko poposunuju předkožku, už nám vykukuje, ale víc nám to nejde, navíc máme smegma, a tak se bojím brutálního zákroku u dr, mám souhlasit, nebo má prcek ještě čas, děkuji za rady nebo vaše zkušenosti :roll: :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Vvv
1364
15.3.07 21:19

Jani, diskusí na toto téma je tady snad milion, stačí pohledat :wink:

Verča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Gabika
15.3.07 21:20

Ahoj,

doporučujem tento článok: http://www.rodina.cz/clanek5274.htm

Ak malý nemá vyslovene nejaký problém, tak by som nič nerobila.

Gabika

• Nahlásit
  • Citovat
Vvv
1364
15.3.07 21:41

mamky dík, takže to zatím necháme na přírodě, bo on si ho žmoulá o sto šest…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11524
15.3.07 22:16

Diskuzí na toto téma je opravdu hodně, tady to zamykám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.5.14 15:31

Může se předkožka začít sama zužovat ?

Může se předkožka začít sama zužovat?
Nejdřív jsme si myslela, že se mi to jen zdá. Ale asi ji má kluk opravdu týden od týdnu užší. Ještě nedávno šla přetáhnout úplně snadno a krásně. Včera mně volal kluk do koupelny, že mu to nejde. Měl erekci tak jsme si říkala, že to je tím a říkala ať to zkusí až se zmenší. I potom mu to šlo dost špatně. Co s tím? Může se to takto stát? Klukovi je osm, tak s pubertou to nesouvisí nebo jo?

• Nahlásit
  • Citovat
1058
5.5.14 16:12

Ahoj, pokud predkozka pretahnout sla, tak by mela jit i nadale.zkus vzit sprchac a zkus pomalinku pretahnout. spatne mu to mozna slo, ze nebyl uvolneny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.5.14 16:20
@inthense píše:
Ahoj, pokud predkozka pretahnout sla, tak by mela jit i nadale.zkus vzit sprchac a zkus pomalinku pretahnout. spatne mu to mozna slo, ze nebyl uvolneny

Přetáhnout mu právě dřív (už pár let) šla bez problémů tak nevím co se mu s tím teď děje. Mně už se před pár týdny poprvé zdálo, že mu jde stáhnout obtížněji.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama