Přední kolečka Baby Jogger City Select

21
11.6.17 20:42

Přední kolečka Baby Jogger City Select

Ahoj, moc prosím o pomoc. Nemáte někdo díly na kočárek Baby Jogger City Select, konkrétně přední kolečka? Třeba z nefunkčního, jinak rozbitého kočárku? Rozpadlo se nám kolečko, oprava vydrží vždy jen pár dní a nová kolečka nejsou, budou nejdříve v srpnu, prohledala jsem i dost zahraničních serverů a nic :( máme malé děti a na léto se to zrovna moc nehodí. Kdybyste měli někdo nabídku (samozřejmě to nechci zadarmo :)), piště klidně do zpráv.
Moc díky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2029
11.6.17 21:56

Jsi na fb? Pridej se do skupiny „Baby jogger czech“ tam se ozve urcite vic holek nez tady ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
11.6.17 22:13

Díky za radu, zkusím to ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.8.17 21:44
@verkac píše:
Ahoj, moc prosím o pomoc. Nemáte někdo díly na kočárek Baby Jogger City Select, konkrétně přední kolečka? Třeba z nefunkčního, jinak rozbitého kočárku? Rozpadlo se nám kolečko, oprava vydrží vždy jen pár dní a nová kolečka nejsou, budou nejdříve v srpnu, prohledala jsem i dost zahraničních serverů a nic :( máme malé děti a na léto se to zrovna moc nehodí. Kdybyste měli někdo nabídku (samozřejmě to nechci zadarmo :)), piště klidně do zpráv.
Moc díky :mavam:

Ahoj, sehnala jsi nahradni kolecko? Taky jedno potrebujeme. Tak kdyby nahodou bylo k dispozici, byla bych moc rada :) Zatim cekam na vyrizeni zadosti o pridani do zminene FB skupiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
28.8.17 21:55

Ahoj, nakonec jsem koupila v jednom eshopu, ale měla jsem tam kolečka rezervovaná už od června s tím. Bylo to babyssimo.cz, tak to zkus, snad ještě budou :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.8.17 08:44
@verkac píše:
Ahoj, nakonec jsem koupila v jednom eshopu, ale měla jsem tam kolečka rezervovaná už od června s tím. Bylo to babyssimo.cz, tak to zkus, snad ještě budou :kytka:

Dekuju, tam je maji na objednavku. Jedno kolecko za 1490 Kc :( To mi prijde silene. Jeste v cervnu meli v jine prodejne dve kolecka za 1690 Kc. Jeste zkusim ten FB, i kdyz moc neverim, ze nekdo proda jen jedno kolecko.
Ono to nase jezdi bez problemu, jen dela dost neprijemny zvuk. Takze muzeme i chvilku pockat, jestli se nekde nenajde lepsi nabidka.
Jeste jednou dekuju za radu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
29.8.17 09:57

Aha, tak to zdražili. My měli jedno kolečko za 1100,– Ale nám se kolečko úplně ulomilo a nešlo jezdit vůbec a zrovna, když jsme je potřebovali měli úplně všude vyprodáno, hledali jsme i na ebay apod. a tam byly ceny daleko vyšší, někde s poštovným i 4tis. za jedno kolečko :( Nakonec manžel k sobě ty dvě rozlomené části kolečka přišrouboval natvrdo šrouby a doufali jsme, že to vydrží, až budou nová. Naštěstí vydrželo :)
My měnili obě kolečka, takže máme ještě jedno použité funkčí, ale za jeho životnost se tedy nezaručím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama