Přední zoubek neroste vepředu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Si_Si20
Kecalka 130 příspěvků 30.08.19 22:00
Přední zoubek neroste vepredu

Zdravím mám na vás dotaz. Jaký první zoubek Vám vyrostl? Vím, že se vždy první klubou přední, ale naší malý roste nejspíš 2 nebo 3 špičák. Má tam malý bílý hrbolek na obouch stranách a při zatlačení na dasnicku ji to hrozně bolí. Celý den probrecela a nespala. Teď teda konečně spí s olejíčkem na dásních.
Je možné, aby rostli jiné než přední zuby? Malá bude mít 4 měsíce. :think:
Děkuji moc a všem se zoubkami přeju hodně štěstí :srdce: :,(

Reakce:
hospodki
Ukecaná baba ;) 1273 příspěvků 30.08.19 22:04

@Si_Si20 to se spíš jen hýbou. Trojka je blbost, dvojka v tomhle věku dost nereálna. U nás taky prudil někdy od 4m a nakonec byla jednička dole nekdy v 10m. V roce a čtvrt má jedničky, horní dvojky a čtyřky a pro změnu dolní dvojky ani náznak, vypada že je ani nemá :mrgreen:

darekp
Závislačka 2818 příspěvků 30.08.19 22:11

Ja si myslim, ze mozny je vsechno, uz jsem slysela, ze vyrostly prvni zoubky jiny nez jednicky ;) a ve 4 mesicich to taky neni nerealny, brachovi zacaly rust uz ve 3 m..

Annnit
Kecalka 270 příspěvků 30.08.19 22:20

Ahoj, znam dve deti, kterym jako prvni zuby vyrostli spicaky. Vypadali jako mali upiri :lol: Oba jsem videla, takze je to fakt pravda

kacakaca
Závislačka 2841 příspěvků 30.08.19 22:23

Ty zoubky poporustaji, moje mala ma taky hrbolky na trojkach oplakane, pak se prorizly jednicky dole. Ted zas vsim sudli ty trojky a vsadim se, ze vykouknou driv jednicky nahore.

TRG
Ukecaná baba ;) 1634 příspěvků 30.08.19 22:28

@Si_Si20 Taky mozna budeme mit upirka. Je to samozrejme vzacnejsi, ale zas takova rarita ne. Jestli se fakt vyklube prvni spicak, pujdu hned za zubarkou, at to hlida, resp. mrkne na to, ale jinak bych se tim netrapila. A stejne tak se muze fakt zub jen hybat a nakonec se bude klubat podle poradi. Zuby jsou boj, zkus, co na vas funguje, ja v krizi nejvetsi dam Nurofen, velmi vyjimecne, ale slysela jsem tu, ze mela maminka schvaleno od doktorky vzdycky na vecer po dobu tydne.

Půáček
Kecalka 327 příspěvků 30.08.19 23:10

Od té doby, co jsem zažila růst zoubku u syna, věřím čemukoliv. Na roční prohlídce u pediatra měl 16 zubů a chyběly jen pětky. Zoubky mu vůbec narostly podle toho jak „maji“ ale prostě nějak. I když první mu fakt vyrostly jedničky :) Takže za mě je možné cokoliv :palec:

Janli
Extra třída :D 10115 příspěvků 31.08.19 00:07

Zuby můžou růst v různým pořadí. Taky jsme měli doma malýho upírka, nahoře vyrostly nejdřív dvojky. No a pak začalo růst dvanáct zubů naráz...…kupodivu naprosto bezbolestně

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1897 příspěvků 31.08.19 08:24

Syn taky vypadal na spicaky… a nakonec mu v 7M narostly jednicky dole… spicaky mu rostou až teď ve 14M a přitom ty boule vypadají furt stejně :nevim: zuby jsou previt, každopádně jak mimca rostou, tak jsou protivnejsi, víc vnímají… držím palce :)

Váš příspěvek
Reklama