Předoperační vyšetření praktický lékař

Anonymní
13.12.20 10:01

Předoperační vyšetření praktický lékař

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat..
Potřebuji jít k praktickému lékaři, aby mi udělal před. vyš. (Vše na fotce)
Jenže já jsem naposledy byla ještě u dětského doktora a praktického dospělého ne, tam půjdu až teď kvůli tomuhle..Jenže nemám žádné zprávy a dokumenty od doktora…udělá mi to, co potřebuji i bez doložení těchto dokumentů?
Nebo musím jít k dětské, aby mi vše dala..(také jestli to bude stále mít, protože jsem tam byla naposledy u dětské taky tak 3 roky zpět)
A ještě jedna otázka.. je možné podstoupit celkovou anestezii v případě poruchy štítné žlázy?? (Nízká váha) děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1433
13.12.20 10:11

Zavolej pediatrovi a zjisti si, kde máš zdravotní dokumentaci.
Pak zajdi k novému lékaři, udělá Ti vstupní prohlídku a zároveň předoperační.
U nás se po zajištění potřebných dokumentů chodí ještě na pohovor/vyšetření na anesteziologii - v nemocnici.
Problémy se štítnou žlázou jsou časté, je potřeba to mít uvedené v těch papírech od obvodního lékaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
901

Pokud jsi u praktického lékaře registrovaná, tak bude mít tvůj výpis z karty u sebe. Jestli jsi dva roky nebyla na preventivní prohlídce, tak ti ji udělá a spojí to předpokládám s tím předoperačním vyšetřením. Zároveň posoudí, zda jsi schopná podstoupit výkon, i když máš poruchu štítné žlázy. Jestli se s ní léčíš, tak nejspíše ano. Případně ti zavede nebo upraví léčbu tak, aby jsi celkovku mohla podstoupit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13353

A jsi registrovana u nejakeho praktickeho lekare? Jinak bys prece absolvovala vstupni prohlidku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19641
13.12.20 10:49

Pokud nemáš praktického, tak nejdřív hledej někoho, kdo tě vezme. Pak se s ním domluv ohledně karty z dětského. Buď ti jí dá dětský a nebo si to vyžádá praktik. Těžko tě vyšetří někdo, kdo o tobě nic neví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8335
13.12.20 11:02
@Anonymní píše:
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat..
Potřebuji jít k praktickému lékaři, aby mi udělal před. vyš. (Vše na fotce)
Jenže já jsem naposledy byla ještě u dětského doktora a praktického dospělého ne, tam půjdu až teď kvůli tomuhle..Jenže nemám žádné zprávy a dokumenty od doktora…udělá mi to, co potřebuji i bez doložení těchto dokumentů?
Nebo musím jít k dětské, aby mi vše dala..(také jestli to bude stále mít, protože jsem tam byla naposledy u dětské taky tak 3 roky zpět)
A ještě jedna otázka.. je možné podstoupit celkovou anestezii v případě poruchy štítné žlázy?? (Nízká váha) děkuji

Prvně najít obvodaka pro dospělého..pak vstupní prohlídka a ten si rovnou vyžádá dokumentaci od pediatra.. Pediatr by Ti správně Tvojí kartu neměl dát do ruky (výpis z ní ano).. lékaři si to posílají mezi sebou..

Nevidím důvod proč bys nemohla pod celkovou se štítnou..třeba kardiaci mají svůj „druh“ anestezie a to jsou daleko rizikovější skupina než stitkari..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1774
13.12.20 16:33

Urcite se nekde registruj, at mas dospelackeho praktika, ale jinak je moznost nechat si udelat predoperacni vysetreni i na interne v nemocnici, kde ti budou delat zakrok..jinak dokumentaci k predoperacnimu vysetreni nepotrebuji, jen musis vse uvest..s cim se lecis, co beres, jestli uz jsi mela narkozu a pod…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat