Předoperační vyšetření - doba

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
muffinka89
17.8.12 01:29

Predoperacni vysetreni_doba

Ahoj maminky
11 zri jdeme na opraveni zoubku pod narkozou a v papirech je napsano ze musime k doktrce na predoperacni vysetreni a vysledky nesmi byt starsi nez tyden:Tak se chci zeptat za jak dlouho budou hotove a co vse se krome krevniho obrazu musi podstoupit?
dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4630
17.8.12 07:18

Krev, moč a EKG, tak jsem to tedy měla já. Vyřízeno během tří dnů. Zašla jsem k obvodní rovnou s močí, nabrala mi krev napsala žádanku na EKG, tam jsem si zašla hned druhý den a další den k obvodní pro výsledky krve a zároveň jí dala ten z ekg a ona mi napsala výsledky do zprávy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25007
17.8.12 07:36

Vše je většinou do 3dnů- jeden den si zajdeš pro žádanku, druhý den na lačno na krev s močí a další den na EKG k dr a ta ti již dá zprávu také dle výsledků z krve ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
muffinka89
17.8.12 20:42

Dekuju. Vubec nevim jak ho udrzim on nema doktory rad:-(.Nebyla ani mozna prohlidka ve 3 letech. Kopal, kousal, vriskal:-(((

• Citovat
  • Nahlásit
muffinka89
2.9.12 22:21

Ještě se chci zeptat za co všechno se patí těch 30kč??

• Citovat
  • Nahlásit
6
18.2.14 22:09

Předoperační vyšetření

Dobrý den, můžete mi prosím někdo poradit, jak staré(nejméně) můsí být předoperač. vyš.?Může to být i 5 dní? Co to obnáší a zda se něco za to u mudr. platí? Je to běžný zákrok v krajské nemocnici…Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2693
18.2.14 22:14

30kč u lékaře, a nemělo by být starší 7dní. stáří předop ti měly říct když tě na zákrok objednávaly a dávali žádanku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9351
18.2.14 22:30

Já myslím, že u každýho vyšetřují něco jiného - manžel jde na operaci 25 a ptali se s čím jde, aby věděli, co všechno zjistit z krve, dělali mu rentgen a ještě tam půjde. To vám měli říct nebo si zavolejte obvodnímu :think:
Platili jsme jen reg. poplatek. Budou něco sepisovat a nemá to být starší než týden. Ale to je taky všechno psaný v papíru, kterej mi dal doktor, co manžela na operaci objednával

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
537
28.6.18 09:10

Předoperační - gynekologický zákrok

Zdravím, potřebovala bych malou radu.
Ve středu 11.7. mám jít na zavedení tělíska pod narkózou (doktorka mi to jinak neudělá, když jsem nerodila - moc to nechápu, ale já nejsem doktor…) Každopádně mi vypsala žádanku na předoperační vyšetření, jenže moje obvoďačka má až do 13.7. dovolenou a to nemluvím o tom, že já v neděli odjíždím až do čtvrtka taky na dovču. Takže co teď? Můžu zkusit i jiného obvoďáka ve městě a bude stačit, když tam zajdu až v pondělí 9.7.? Zítra mě asi těžko někdo vezme, navíc nemůžu si odcházet z práce, jak se mi zrovna zachce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.6.18 09:42

Stačit by to mělo , jen možná bude lepší jiného obvodního lékaře zkontaktovat, na odběry budete muset nalačno, aby se stihly všechny výsledky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5359
28.6.18 10:00

@sisifa odběry se musí udělat pár dní předem aby byly výsledky, které vlastně při předoperačním posoudí. zavolej si k mudr, který má oficiálně zastup za tvého, aby ti dal žádanku na odběr, určitě musíš na odběr tento týden, jinak se to nestihne. Já byla na předoperačním kvůli laparce v lednu, taky byly dovolené a byl to docela problém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9007
28.6.18 10:06

Dle nových doporučení k provedení předoperačního vyšetření není zapotřebí nic víc než moč (předpokládám, že jsi mladá a zdravá). Každopádně žádný praktik v zástupu z toho nebude nadšen, neb o Tobě nic neví. Rozhodně bych se s ním domluvila předem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
537
28.6.18 10:12

Děkuju za poznatky :) zkusím to ještě dneska nějak vyřešit. I když bych spíš potřebovala sedět v kanclu (než odjedu na tu dovču) a makat a ne někde lítat po doktorech… :roll:
Já se snažila gyndařku přesvědčit, ať mi to tělísko zavede klasicky, ale ona je vyloženě proti tomu dávat tělíska nerodičkám, takže můžu být vůbec ráda, že mi ho zavede aspoň takto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8569
28.6.18 10:19

@sisifa zavolej si na internu do nemocnice a tam ti udělají předoperační vyšetření do druhého dne. Pokud jsi nikdy předoperační neměla bylo by dobré aspoň EKG protože nikdy nevíš do čeho jdeš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8855
28.6.18 10:25

Mě udělal praktik EKG, moč jsem nikam nenesla + vyšetření z krve (na lačno). a z té krve jim to chvíli trvá, takže bych to řešila spíš před dovolenou než po ní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat