Reklama

Předplatné MF - už vám nebo rodičům funguje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adela
Kecalka 196 příspěvků 12.02.18 12:32
Předplatné MF - už vám nebo rodičům funguje?

Moje mamka má už léta předplacenou Mladou Frontu a je zvyklá ji mít ráno před sedmou do postele. Od nového roku došlo ke změně společnosti, která ji roznáší (místo ČP nyní PNS). Noviny od té doby nepřišly ani jednou tak, jak by měly (95% vůbec, 5% odpoledne, jednou dokonce přišly Lidovky :nevim: ). MF mi stále tvrdí, že už se roznášení novin stabilizuje a už několikrát slíbili, že to bude „během pár dnů“ fungovat jako dřív. Zajímalo by mě, jestli je to stále plošný problém nebo třeba naše ulice / čtvrť vypadla „ze systému“. Ptám se tedy - máte zkušenost od sebe nebo někoho známého, že roznáška Mladé Fronty opět funguje tak jako dříve?
Děkuju za zkušenosti.
edit: mamka bydlí na Praze 4
 A.

Příspěvek upraven 12.02.18 v 12:52

Reklama

Reakce:

Pimperelle
Kecalka 176 příspěvků 12.02.18 12:40

Noviny chodí, ale pozdě. Dnes jsem předplatné rušila, volala jsem na linku uvedenou v objednávce, tam mě automat odkázal na jinou linku. Na té druhé mě automat požádal o komunikaci mailem, po odeslání mailu mi přišla odpověď, že jsou přetížení a až budou mít čas, někdo se mým požadavkem bude zabývat.

Ornwen
Závislačka 4382 příspěvků 12.02.18 12:41

@Adela našim stále nechodí vůbec (Praha5)

mamoch
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 12.02.18 13:13

Nám nechodila MF od Nového roku asi tři týdny, teď už chodí dobře, ale předplatné jsme od 1.3. zrušili, telefonicky si ověřovali, jestli opravdu chceme zrušit - chceme.

Run
Generální žvanilka 20547 příspěvků 12.02.18 13:34

Je to všude.. A přesně, chodí nám taky Lidovky :mrgreen: Já mám ale pocit, že máma říkala, že jí snad kvůli tomu i někdo volal? Nebo přišel dopis? Nevím přesně.. A tam bylo uvedeno, kam volat. Asi o problému ví. Stejně jsou to sra. čky :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >