Předplatné MF - už vám nebo rodičům funguje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adela
Kecalka 196 příspěvků 12.02.18 12:32
Předplatné MF - už vám nebo rodičům funguje?

Moje mamka má už léta předplacenou Mladou Frontu a je zvyklá ji mít ráno před sedmou do postele. Od nového roku došlo ke změně společnosti, která ji roznáší (místo ČP nyní PNS). Noviny od té doby nepřišly ani jednou tak, jak by měly (95% vůbec, 5% odpoledne, jednou dokonce přišly Lidovky :nevim: ). MF mi stále tvrdí, že už se roznášení novin stabilizuje a už několikrát slíbili, že to bude „během pár dnů“ fungovat jako dřív. Zajímalo by mě, jestli je to stále plošný problém nebo třeba naše ulice / čtvrť vypadla „ze systému“. Ptám se tedy - máte zkušenost od sebe nebo někoho známého, že roznáška Mladé Fronty opět funguje tak jako dříve?
Děkuju za zkušenosti.
edit: mamka bydlí na Praze 4
 A.

Příspěvek upraven 12.02.18 v 12:52

Reklama

Reakce:

Pimperelle
Kecalka 170 příspěvků 12.02.18 12:40

Noviny chodí, ale pozdě. Dnes jsem předplatné rušila, volala jsem na linku uvedenou v objednávce, tam mě automat odkázal na jinou linku. Na té druhé mě automat požádal o komunikaci mailem, po odeslání mailu mi přišla odpověď, že jsou přetížení a až budou mít čas, někdo se mým požadavkem bude zabývat.

Ornwen
Závislačka 4065 příspěvků 1 inzerát 12.02.18 12:41

@Adela našim stále nechodí vůbec (Praha5)

mamoch
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 12.02.18 13:13

Nám nechodila MF od Nového roku asi tři týdny, teď už chodí dobře, ale předplatné jsme od 1.3. zrušili, telefonicky si ověřovali, jestli opravdu chceme zrušit - chceme.

Run
Generální žvanilka 20482 příspěvků 12.02.18 13:34

Je to všude.. A přesně, chodí nám taky Lidovky :mrgreen: Já mám ale pocit, že máma říkala, že jí snad kvůli tomu i někdo volal? Nebo přišel dopis? Nevím přesně.. A tam bylo uvedeno, kam volat. Asi o problému ví. Stejně jsou to sra. čky :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama