Předplatné MF - už vám nebo rodičům funguje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adela
Kecalka 196 příspěvků 12.02.18 12:32
Předplatné MF - už vám nebo rodičům funguje?

Moje mamka má už léta předplacenou Mladou Frontu a je zvyklá ji mít ráno před sedmou do postele. Od nového roku došlo ke změně společnosti, která ji roznáší (místo ČP nyní PNS). Noviny od té doby nepřišly ani jednou tak, jak by měly (95% vůbec, 5% odpoledne, jednou dokonce přišly Lidovky :nevim: ). MF mi stále tvrdí, že už se roznášení novin stabilizuje a už několikrát slíbili, že to bude „během pár dnů“ fungovat jako dřív. Zajímalo by mě, jestli je to stále plošný problém nebo třeba naše ulice / čtvrť vypadla „ze systému“. Ptám se tedy - máte zkušenost od sebe nebo někoho známého, že roznáška Mladé Fronty opět funguje tak jako dříve?
Děkuju za zkušenosti.
edit: mamka bydlí na Praze 4
 A.

Příspěvek upraven 12.02.18 v 12:52

Reakce:
Pimperelle
Kecalka 183 příspěvků 12.02.18 12:40

Noviny chodí, ale pozdě. Dnes jsem předplatné rušila, volala jsem na linku uvedenou v objednávce, tam mě automat odkázal na jinou linku. Na té druhé mě automat požádal o komunikaci mailem, po odeslání mailu mi přišla odpověď, že jsou přetížení a až budou mít čas, někdo se mým požadavkem bude zabývat.

Ornwen
Závislačka 4812 příspěvků 1 inzerát 12.02.18 12:41

@Adela našim stále nechodí vůbec (Praha5)

mamoch
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 12.02.18 13:13

Nám nechodila MF od Nového roku asi tři týdny, teď už chodí dobře, ale předplatné jsme od 1.3. zrušili, telefonicky si ověřovali, jestli opravdu chceme zrušit - chceme.

Run
Generální žvanilka 20633 příspěvků 12.02.18 13:34

Je to všude.. A přesně, chodí nám taky Lidovky :mrgreen: Já mám ale pocit, že máma říkala, že jí snad kvůli tomu i někdo volal? Nebo přišel dopis? Nevím přesně.. A tam bylo uvedeno, kam volat. Asi o problému ví. Stejně jsou to sra. čky :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >